Jak typować zakłady bukmacherskie piłka nożna

Od zakładów na piłkę nożną zaczyna większość nowych klientów firm bukmacherskich. Jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na całym globu. Udane zakłady bukmacherskie piłka nożna, czyli zawsze wygrywające, to sprawa dość trudna. Jednak można wygrywać częściej, stosując pewne zalecenia. W tym artykule omówimy rodzaje i strategie zakładów online na piłkę nożną, a także schematy zarządzania bankrollem gry i zasady analizy meczów.

Obstawianie zakładów piłkarskich w dzisiejszej rzeczywistości nie służy jedynie celom rozrywkowym. Dla doświadczonych hazardzistów stały się one źródłem regularnych dochodów. Rynki oferowane przez bukmacherów można wykorzystać do obstawiania wszystkich rodzajów sportów, ale piłka nożna jest poza konkurencją.

Wzrost popularności piłki nożnej w świecie zakładów może wynikać z kilku czynników. Przede wszystkim bukmacherzy poświęcają tej grze szczególną uwagę w swoich liniach bukmacherskich, oferując szeroki zasięg meczów i wysokie kursy. Po drugie, mecze piłkarskie w Mistrzostwach Świata rozgrywane są przez cały rok. Biorąc pod uwagę ten trend, każdy nowy miłośnik zakładów bukmacherskich na tę dyscyplinę sportową powinien wiedzieć, jak obstawiać piłkę nożną, aby uzyskać regularne zyski.

Jak wybrać wiarygodnego bukmachera

Najpierw wyjaśnimy jak wybrać dostawcę zakładów piłkarskich. Bezpieczniej jest obstawiać zakłady bukmacherskie na mecze piłki nożnej u legalnych bukmacherów. Najlepsi polscy bukmacherzy piłka nożna powinni posiadać następujące cechy:

 • licencja odpowiednich organów;
 • certyfikat SSL;
 • szeroka paleta rynków zdarzeń;
 • fachowa obsługa klienta;
 • wysokie kursy;
 • dostęp do zakładów live;
 • darmowe typy bukmacherskie piłka nożna;
 • możliwość oglądania transmisji;
 • szybkie systemy płatnicze.

Legalne zakłady bukmacherskie piłka nożna to zdecydowanie najlepszy wybór zarówno dla nowych jak i dla stałych hazardzistów. Poniżej przyjrzymy się bliżej najlepszym operatorom hazardowych oferujących uczciwe typowania zakładów.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Bukmacherzy na piłkę nożną – ranking na 2023 rok

Poniżej przedstawiamy ranking bukmacherów, w serwisach których można typować najlepsze zakłady piłkarskie w Polsce. Wśród legalnych bukmacherów warto wymienić:

 1. STS. Buk kontroluje ok. 50% rynku. Operator posiada w swojej ofercie liczne systemy płatności, nowoczesną aplikację, całodobowe wsparcie klientów oraz bogatą ofertę rynków zdarzeń. W piłce nożnej do dyspozycji graczy są atrakcyjne kursy, najwyższe i mało znane ligi.
 2. BetFan. Są tu zarówno znane i popularne ligi mistrzów, ale też bardziej niszowe z takich krajów jak Jordania, Zimbabwe, Panama. W sumie buk udostępnia ok. 1000 meczów piłki nożnej do typowania, a także największy cashback dla nowicjuszy.
 3. Fortuna. Jest to najbardziej wpływowy sponsor w branży hazardowej oraz oficjalny sponsor ekipy Legii Warszawa. Zakłady bukmacherskie piłka nożna prezentują się naprawdę rewelacyjnie. Wybór rynków i lig wydaje się, nie ma końca. Gracze chwalą także wysokość kursów. Dodatkowo operator posiada rozbudowaną sekcję zakładów live.
 4. eToto. W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady na piłkę nożną i dobre kursy na mecze. Ponadto firma może pochwalić się atrakcyjnym bonusem powitalnym dla nowych graczy. Uzyskane nagrody można wydać na zakłady bukmacherskie piłka nożna.
 5. Superbet. W serwisie tego bukmachera możemy typować zakłady bukmacherskie piłka nożna całodobowo. Co ważne, buk zapewnia graczom dostęp do transmisji meczów w trybie live.
 6. Fuksiarz. Liczba wydarzeń sportowych do typowania w ofercie tego bukmachera jest naprawdę imponująca. Operator udostępnia ponad 30 rynków zdarzeń na mecze piłkarskie i oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka.
 7. eWinner. Piłka nożna jest w tym serwisie na tyle popularna, że typerzy z pewnością nie poczują się rozczarowani. Zwłaszcza że na nowych użytkowników witryny czeka wysoki bonus powitalny.
 8. Noblebet. Jest to świetny buk, który wraz z szerokim asortymentem zakładów piłkarskich oraz dobrymi kursami, oferuje graczom nieprzeciętnie funkcjonalną apkę mobilną. Dużym plusem apki tej jest możliwość otworzenia konta za jej pomocą.
 9. PZBuk. W ofercie tego operatora znajdziemy stawki piłka nożna na prawie 30 rynków zdarzeń oraz zakłady live. Nowi użytkownicy mogą liczyć na najwyższy zakład bez ryzyka. Buk posiada też dobrą apkę oraz liczne nagrody na tzw. akumulatory.
 10. Totalbet. Zakłady wzajemne są dość dobrze rozbudowane w tego operatora, a typer może korzystać z funkcji cash-out, która pozwala na zamknięcie kuponu, przed rozstrzygnięciem zakładów.
 11. Betclic. Jest to bardzo ceniony bukmacher na rynku hazardowym. W ofercie operatora jest spora liczba zakładów na różne wydarzenia piłkarskie. Ponadto buk udostępnia graczom zakłady bukmacherskie live i streamingi meczy piłkarskich.
 12. LVBet. Gracze cenią sobie różnorodną ofertę rynków i zdarzeń, dedykowaną zakładkę zakładów piłkarskich oraz sprawnie działające biuro obsługi klientów. Fani piłki nożnej znajdą tu mnóstwo popularnych lig oraz mniej znanych lig na polskim na rynku i rynku zagranicznym oraz dobre kursy.
 13. forBET. Wśród istotnych zalet, do szerokiej palety zakładów, świetnych kursów i częstych promocji, trzeba zaliczyć, że dla miłośników piłki nożnej buk oferuje dobrze rozbudowane zakłady bukmacherskie na niższe polskie ligi. Można tu nawet zakłady bukmacherskie na ligi okręgowe czy jeszcze niższe spotkania oraz inne zakłady.

Wspomnieni bukmacherzy piłka nożna z pewnością są warci uwagi hazardzistów. Operatorzy mają licencję i certyfikaty na prowadzenia swojej działalności w sieci. Ponadto niektóre z nich mają też placówki stacjonarne na terenie Polski.

Historia obstawianie meczy piłkarskich

Pierwsze zakłady na piłkę nożną były początkowo formą rozrywki. Jednym z takich przykładów jest system basenowy stosowany w Wielkiej Brytanii, opracowany przez Littlewoods w 1923 roku. Znany był z tego, że oferował wysoką nagrodę finansową za niewielki zakład: kibice otrzymywali kupon przed stadionami piłkarskimi i byli proszeni o wypełnienie go zgodnie z tym, co uważali za najbardziej prawdopodobne wyniki.

Podobny system – pari-mutuel – powstał we Francji jako metoda obstawiania wyścigów konnych i jest podstawą podobnych produktów na całym świecie (np. Tote w Wielkiej Brytanii czy TAB w Australii). Jednym z najsłynniejszych wygranych w tego typu zakładach był Michael Elliott, który wygrał 3,001,511 funtów za swój zakład o wartości 2 funtów po prawidłowym przewidzeniu ośmiu remisów 2-2 w 2010 roku.

Pojawienie się firm bukmacherskich

Od lat 60. ubiegłego wieku zakłady bukmacherskie na całym świecie otwierały się w ekspresowym tempie. I chociaż początkowo gracze woleli obstawiać wyścigi konne, wyścigi psów i inne podobne rozrywki, obstawianie piłki nożnej stopniowo zaczęło przyciągać coraz większą uwagę fanów zakładów, zwłaszcza że coraz więcej meczów było transmitowanych w telewizji.

Czasy obecne

Kapitalizacja rynku zakładów bukmacherskich jest nieznana ze względu na dużą liczbę nielegalnych firm bukmacherskich. Według Zion Market Research, globalny rynek zakładów bukmacherskich w 2017 roku wyniósł 104 mld dolarów, z czego 45,8 mld dolarów pochodziło z zakładów online.

Na początku 2010 roku punterzy zaczęli obstawiać zakłady sportowe z telefonów komórkowych. W 2016 roku udział takich zakładów w zakładach bukmacherskich wynosił 80%. H2 Gambling Capital przewiduje, że do 2020 roku 40% wszystkich graczy będzie korzystać z urządzeń mobilnych.

Podczas gdy coraz mniej osób odwiedza obecnie firmy bukmacherskie (czyli ich stacjonarne siedziby), popularne kupony — z wysokimi nagrodami za minimalne zakłady piłka nożna — są nadal dostępne online i na urządzeniach mobilnych. Tradycyjne wyniki (wygrana-remis-przegrana) gromadzone na kuponach są chyba najpopularniejsze, jednak obstawiający piłkę nożną preferują również rynek „both teams to score”. Bukmacherzy są tu jeszcze bardziej ostrożni, a ich marże są wyższe, przez co początkowo stawiają graczy w gorszej sytuacji, ale ci ostatni nie wydają się tym zastraszeni.

najlepsze zakłady piłkarskie w polsce

Jak obstawiać piłkę nożną online

Przed rozpoczęciem obstawiania piłki nożnej gracz powinien określić swój poziom wiedzy na temat tego sportu. Należy zdać sobie sprawę, że powierzchowna wiedza może nie wystarczyć. Trzymając w pamięci nazwy znanych klubów i nazwiska danego zawodnika, gracz nie będzie w stanie dokonać dobrej analizy i prawidłowych przewidywań.

Aby dokonywać zyskownych prognoz dotyczących wyników meczów piłkarskich, popularne turnieje piłki nożnej, trzeba regularnie oglądać mecze, badać typy bukmacherskie, stany i motywacje drużyn, analizować statystyki poszczególnych klubów w różnych wariantach.

Początkujący typer powinien zdecydowanie zapoznać się z zaleceniami i strategiami dotyczącymi obstawiania piłki nożnej. W początkowych etapach warto grać na minimalnych stawkach. Z czasem, gdy umiejętności i doświadczenie gracza osiągną odpowiedni poziom, można obstawiać mecze piłkarskie na wyższych kwotach.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna — krok po kroku

Każde biuro bukmacherskie ma kilka specjalnych cech dla zakładów na piłkę nożną i ogólnie na sport, ale w dużej mierze algorytm jest wszędzie taki sam. Instrukcje zakładów piłkarskich krok po kroku są odpowiednie dla początkujących typerów, którzy stawiają pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich.

 1. Wybierz bukmachera. Wybór bukmachera jest najważniejszym zadaniem dla początkującego gracza. Główną zasadą jest to, że bukmacher musi być legalny i wiarygodny, abyś nie musiał się martwić o swoje pieniądze i myślał tylko o obstawianiu. Legalny bukmacher to podstawa udanego typowania zakładów.
 2. Załóż konto serwisie. Drugim krokiem dla obstawiających jest rejestracja na stronie internetowej wybranego biura bukmacherskiego. Ten krok zazwyczaj nie jest trudny dla obstawiających — trudniejsza może być weryfikacja konta. Większość bukmacherów wymaga weryfikacji przy pierwszej wypłacie, ale niektórzy bukmacherzy mogą wymagać jej przy rejestracji lub pierwszym zakładzie.
 3. Wybierz metodę płatności i dokonaj wpłaty. Legalni polscy bukmacherzy oferują standardowy zestaw metod płatności dla wpłat i wypłat: karty kredytowe, e-portfele, kryptowaluty, przelewy bankowe.
 4. Postaw zakład. Ostatnim krokiem jest bezpośrednie postawienie zakładu na piłkę nożną. Aby to zrobić, wybierz preferowany mecz, znajdź odpowiedzi rynek (wynik, suma, handicap, itp.) i kliknij odpowiedni kurs.

Jak widać, droga do obstawiania piłki nożnej nie jest skomplikowana. Warto tylko poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniego bukmachera. Zalecamy wybrać bukmachera z naszej listy. Najlepsze zakłady bukmacherskie można bez formalności typować w serwisach legalnych bukmacherów, które wymieniliśmy na liście powyżej.

Najpopularniejsze rynki obstawiania piłki nożnej

Przed rozpoczęciem obstawiania meczy piłki nożnej gracz powinien poznać podstawy linii zakładów, które obecnie oferują wiele opcji:

Wynik rozgrywki Wynik rozgrywki jest najbardziej popularnym i prostym typem przewidywań piłkarskich. Dzięki niemu obstawiający może postawić zakład na zwycięstwa drużyn, lub remis.
Podwójny wynik Podwójny wynik — w tej opcji można obstawiać z ubezpieczeniem, wybierając jednocześnie dwa warianty zakończenia zdarzenia — wygrana 1 lub remis, brak remisu, wygrana 2 lub remis.
Total Total — znany typ predykcji, który zobowiązuje obstawiającego do dokonania wyboru na wynik meczu. Można brać pod uwagę zarówno sumę łączną (łączna ilość bramek strzelonych w meczu), jak i indywidualną (ilość bramek strzelonych przez poszczególne drużyny). Ten rodzaj rynku jest przyjmowany na zasadzie powyżej/poniżej.
Dokładny wynik Dokładny wynik meczów piłki nożnej to najtrudniejszy rodzaj przewidywania dla meczów piłkarskich. Obstawiający musi odgadnąć prawidłowy wynik meczu. Należy rozumieć, że kursy na dokładny wynik meczu piłkarskiego są najwyższe wśród głównych wyników.

Rodzaje zakładów piłka nożna

Poza podstawowymi przewidywaniami piłkarskimi można wybierać także spośród wielu dodatkowych wyników, których ma pod dostatkiem wiele polskich buków:

 1. Gole to bardzo popularny wybór wśród graczy. Stawiając zakład na bramkę strzeloną przez jedną z drużyn, gracz może uzyskać zwycięską prognozę przed końcem regulaminowego czasu gry.
 2. Handicapy bramkowe — zakłady bukmacherskie na piłkę nożną na główkę w meczu piłkarskim to wynik pozytywny lub negatywny. Po stronie minusów wygrywają zespoły z deklarowaną różnicą bramek. „Plus” – możliwość przegrania przez drużyny różnicą bramek nie większą niż deklarowana wartość handicapu.
 3. Połowy — w tym zakresie obstawiający może zawrzeć dowolny zakład na pierwszą lub drugą połowę. Możliwe jest przewidywanie głównych wyników (zwycięstwa, remisy), jak również dodatkowych wyników (podwójne kursy, handicapy, sumy bramek).
 4. Statystyki — ta opcja pozwala graczom przewidzieć różne statystyczne wyniki meczu. Główne z nich to: procent posiadania piłki, liczba rzutów rożnych (łącznych i indywidualnych, drużynowych), żółte kartki, odesłanie, karne itp;
 5. Mecze kombinacyjne to jeden z najbardziej postępowych trendów w rozgrywkach piłkarskich. Kombinacje dają graczowi możliwość połączenia kilku zakładów w jedno wydarzenie. Na przykład, możesz postawić, że jedna z drużyn wygra mecz, a suma bramek (2,5) zagra na „więcej”, dzięki czemu otrzymasz wyższy kurs.

Możemy już teraz wybrać preferowany typ zakładu i obstawiać zakłady bukmacherskie piłka nożna na stronach legalnych i wiarygodnych bukmacherów.

bukmacherzy piłka nożna

Piłka nożna i zakłady bukmacherskie – strategie i cenne wskazówki

Doświadczeni typerzy doradzają korzystanie z piłkarskich strategii i systemów bukmacherskich. Intuicja i szczęście są dobre, jednak same te czynniki nie zaprowadzą gracza daleko. Jeśli chcesz konsekwentnie wygrywać u bukmachera, wysoce wskazane jest nauczenie się jednej ze strategii bukmacherskich i słuchanie rad doświadczonych kapperów. Oferujemy kilka prostych wskazówek dla początkujących typerów i stałych graczy, które mimo wszystko naprawdę pomogą obstawiać zwycięskie zakłady bukmacherskie.

Najlepsze zakłady piłki nożnej i strategie wygrywania:

 1. Zakłady bukmacherskie na remis.
 2. Zakłady bukmacherskie na żółtą kartkę.
 3. Zakłady bukmacherskie na sumę goli.
 4. Strategia Oscar Grinde.
 5. Zakłady bukmacherskie hedgingowe.
 6. Zakłady bukmacherskie typu Round Robin.

Znajdź najlepsze kursy piłka nożna

Profesjonalni typerzy wiedzą, że istnieje ogromna różnica między kursami 1,9 a 1,95. Ci, którzy zdecydują się na 1-2 zakłady bukmacherskie i zrezygnują z obstawiania, nie będą zawracać sobie głowy szukaniem najlepszych kursów, czyli tym, jak gracz może pokonać kursy.

Wskazane jest posiadanie kilku kont w różnych biurach bukmacherskich i monitorowanie wszystkich linii, aby znaleźć najlepsze kursy przy wyborze zdarzenia. Tylko takie skrupulatne podejście do wyboru kursów pomoże Ci wyprzedzić grę i wygrać na najwyższych zakładach.

Śledź przewidywania ekspertów piłkarskich

Przewidywania ekspertów i innych internetowych prognostyków dotyczące meczów piłkarskich to miecz obosieczny. Jeśli jesteś nowy w zakładach wzajemnych, powinieneś słuchać przewidywań bardziej doświadczonych kolegów. Tyle, że „doświadczenie” nie zawsze równa się „sukces”. Wielu z tak zwanych „ekspertów” wymyśla swoje prognozy na bieżąco, więc szanse na udane zakłady bukmacherskie są niewielkie.

Z drugiej strony warto słuchać opinii większości. Jeśli 20 osób powie Ci, że 1 drużyna wygra najbliższy mecz, podczas gdy Ty zamierzałeś postawić na 2 drużynę, powinieneś albo w ogóle zrezygnować z zakładów piłki nożnej, albo 100 razy ponownie sprawdzić dane, na podstawie których zdecydowałeś się na taki zakład.

Prowadź dziennik zakładów

Dziennik nie musi być papierowym zeszytem. Wielu graczy tworzy blogi na różnych platformach i forach, gdzie zamieszczają nie tylko swoje stawki bukmacherskie, ale także pewne przemyślenia o tym jak obstawiać piłkę nożną.

W dzienniku możesz prowadzić zapisy dokonanych zakładów (szczególnie przydatne, jeśli obstawiasz w kilku firmach bukmacherskich jednocześnie), określać swoje cele finansowe, formułować przemyślenia na temat najlepszych zakłady bukmacherskie piłka nożna i strategii zakładów piłkarskich itp.

Prowadzenie dziennika pomaga również stać się bardziej zdyscyplinowanym, co z pewnością wpłynie na Twoje stawki bukmacherskie. A podsumowanie pomoże Ci dostrzec złe ruchy i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Nie odstawiaj na sporty, na których się nie znasz

Aby regularnie wygrywać u bukmachera, trzeba mieć dużą wiedzę na temat piłki nożnej lub innego wybranego sportu. Jeśli Twoją specjalnością jest tenis lub hokej, nie ulegaj emocjom podczas finału Ligi Mistrzów czy Pucharu Świata.

Jasne, można sobie pozwolić na postawienie niewielkiego zakładu dla podtrzymania zainteresowania. Jednak stawianie znacznej części swojego bankrollu na sport, o którym nie masz pojęcia, nie jest dobrym pomysłem.

Nie ignoruj formy zespołu i kontuzji zawodników

Obstawiając wynik meczu piłkarskiego, należy przeanalizować wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wynik. Forma drużyn i kondycja czołowych zawodników to jedne z głównych parametrów do analizy wraz ze statystykami i stanem psychicznym przeciwników.

Tak, drużyna „A” może być historycznie zła przeciwko drużynie „B”. Ale jeśli A są w świetnej formie w tym momencie sezonu, a B są underdogami, to warto zastanowić się nad wynikiem. Podobnie jest z kontuzjami czołowych zawodników. Drużyna A może być w dobrej formie, ale jeśli jej najlepszy strzelec i główny bramkarz wypadną z akcji przed meczem, ich szanse na sukces drastycznie spadną.

Nie stawiaj na swoją ulubioną drużynę

Jeśli jesteś zapalonym fanem jakiejś drużyny, powinieneś natychmiast zapomnieć o obstawianiu jej meczów. Wiedz, jak oddzielić przyjemność wspierania ulubionego klubu od kursów zakładów. Tylko przemyślana analiza i zimna kalkulacja pomogą Ci być na czarno podczas obstawiania piłki nożnej. Jeśli w grę wchodzą emocje i upodobania, to sprawa faktycznie staje się przegrana. Pamiętaj, że emocje są największym wrogiem typera, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne.

obstawiać mecze piłkarskie

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – ligi piłkarskie

Kiedy fani piłki nożnej zaczynają obstawiać mecze piłkarskie, bukmacherzy muszą dopasować się do ich oczekiwań. W ofercie powinny znaleźć się rozgrywki międzynarodowe, a także rozgrywki klubowe, młodzieżowe i transfery. Liga Mistrzów, Liga Europy, Polska Ekstraklasa, im więcej jest lig, tym większe szanse, że każdy zawodnik znajdzie coś, co go interesuje.

Najważniejsze ligi piłkarskie

Niektóre systemy ligowe i zakłady piłkarskie będą się różnić w zależności od kraju, ale niezależnie od tego, celem każdej drużyny jest wzniesienie się na szczyt tabeli i zdobycie jak największej liczby tytułów w Mistrzostwach Europy i pucharów.

 1. W Polsce najwyższą ligą piłki nożnej mężczyzn jest Ekstraklasa.
 2. W Anglii Premier League.
 3. W Niemczech Bundesliga.
 4. W Hiszpanii Primera Division, znana jako La Liga.
 5. We Francji Ligue 1.

Każda z grających ekip walczy o zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów UEFA lub Ligi Europy UEFA, które należą do najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w piłce nożnej w Europie. Do tej pory Real Madryt częściej niż pozostali wygrywał Ligę Mistrzów, a Sevilla – Ligę Europy. Piłka nożna jest dyscypliną olimpijską od 1900 roku. Zawody odbywają się podczas letnich igrzysk olimpijskich. W rozgrywkach bierze udział 16 drużyn, a mecze rozgrywane są w systemie round-robin.

Mniej znane ligi piłkarskie

Obstawianie meczy piłki nożnej nie ograniczają się do najpopularniejszych lig. U czołowych bukmacherów kunktatorzy znajdą również mniej popularne ligi w takich krajach jak Arabia Saudyjska, Malezja, Kazachstan, Australia czy polska 1 i 2 liga. Mniejsza popularność nie oznacza jednak, że nie warto na nie stawiać piłka nożna zakłady bukmacherskie. Tutaj mamy do czynienia z dużą różnicą kursów, a co za tym idzie potencjalnie wysoką wygraną.

Obstawianie piłki nożnej w aplikacjach bukmacherskich

Dzięki ogromnemu postępowi technologii na przestrzeni kilkudziesięciu lat, smartfony i aplikacje stały się integralną częścią naszego życia. Podobne tendencje obserwuje również branża zakładów bukmacherskich. Obstawianie piłki nożnej na aplikacjach jest coraz bardziej popularne, a bukmacher bez aplikacji zdecydowanie przegrywa z konkurencją.

Piłka nożna aplikacja do obstawiania powinna być kompatybilna z dowolnymi urządzeniami przenośnymi. Główną zaletą aplikacji mobilnej jest to, że można z niej korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Wszystkie podstawowe funkcje są zwykle dostępne w aplikacji lub wersji mobilnej, więc wygodniej jest obstawiać online z telefonu.

Czasami bukmacherzy oferują bonusy lub dają klientom dodatkowe nagrody, w przypadku obstawiania przez komórkę. Są też unikalne oferty, jak np. wyższe kursy przy grze przez smartfon itp. Ponadto obstawiając przez telefon, możemy zaoszczędzić sporo czasu. Ile minut zajmuje Ci włączenie komputera, uruchomienie przeglądarki, wyszukanie wydarzenia na stronie urzędu i postawienie zakładu? Jakby nie patrzeć, obstawianie przez telefon na pewno zajmie mniej czasu.

FAQs

Czy zakłady na piłkę nożną są opłacalne?

Najbardziej opłaca się obstawiać tę dyscyplinę sportową, na której dobrze się znamy. Jeśli na co dzień śledzimy piłkę nożną, prawdopodobnie często będziemy dobrze typować wyniki tej gry i zarobimy na zakładach. Warto jednak wybierać wiarygodnych bukmacherów do typowania zakładów.

Gdzie obstawiać zakłady Ekstraklasę, a gdzie Ligę Mistrzów?

Aby wybrać, w jakim miejscu jest lepiej obstawiać pewne ligi, warto przejrzeć kursy u najbardziej wiarygodnych bukmacherów wirtualnych lub zdecydować się na jedną firmę hazardową i trzymać się jej – na dłuższą metę kursy się wyrównają. Każdy bukmacher z naszego rankingu to zdecydowanie dobry wybór.

U którego bukmachera dostępna jest piłka nożna online?

U większości renomowanych bukmacherów dostępna jest funkcja transmisji meczów piłkarskich na żywo, z której można korzystać też w apkach bukmacherskich. Piłka nożna w trybie online ogranicza się jednak do topowych spotkań i najwyższych lig piłkarskich.

Jaki bukmacher udostępnia najlepsze zakłady na piłkę nożną?

Naszym zdaniem oferta wielu operatorów jest bardzo podobna. Sprawdź nasz ranking legalnych i zaufanych bukmacherów, by wybrać najlepszego. Zwykle różnice dotyczą kursów i nagród startowych.