Betclic rejestracja – jak założyć konto 


Bukmacher wirtualny Betcilc posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Obecnie legalny bukmacher proponuje użytkownikom serwisu ekscytujący pakiet bonusów za rejestrację konta osobistego na portalu. Betclic rejestracja odbywa się bez zbędnych formalności i ograniczeń oraz trwa zaledwie 10-15 minut. W celu założenia konta osobistego potrzebny jest jedynie dowód osobisty klienta.

Rejestracja w Betclic – sposoby założenia konta

Rejestracja w Betclic może odbywać się na dwa szybkie i bezpieczne sposoby:

 1. Proces rejestracji może odbywać się za pomocą komputera przez internet w zaciszu własnego mieszkania. Głównym zadaniem gracza jest zapewnienia stabilnego połączenia internetowego. Należy również przygotować dowód osobisty.
 2. Drugim sposobem rejestracji konta gracza jest opcja założenia profilu przy użyciu telefonu komórkowego. Możemy założyć profil osobisty z telefonu lub tabletu, gdziekolwiek się znajdujemy.

Jak długo trwa rejestracja w Betclic? Założenie profilu zajmuje tylko parę minut. W poniższej części artykułu sprawdzimy dokładne kroki założenia konta zarówno za pomocą tabletów, jak i przez komputer.

Betclic strona główna pl

Rejestracji konta w Betclic – warunki

Betclic szybka rejestracja wymaga spełnienia przez graczy określonych warunków. Przede wszystkim przed założeniem profilu gracza na stronie legalnego bukmachera zalecamy zapoznać się z Regulaminem operatora Betclic. Należy też wziąć pod uwagę poniższe warunki:

 • w trakcie rejestracji i wypełnienia formularza rejestracyjnego gracz musi podawać tylko prawdziwe i aktualne dane kontaktowe, finansowe i osobowe;
 • profil na portalu może założyć tylko osoba w wielu od 18 lat;
 • profil użytkownika nie może być duplikowany;
 • każdy klient bukmachera może posiadać tylko jedno konto.

Konto w Betclic można zlikwidować w dowolnej chwili. Aby usunąć konto gracza, należy napisać wiadomości do supportu bukmachera. Należy pamiętać, że w razie zmiany swoich danych osobowych gracz musimy natychmiast przekazać do operatora swoje nowe dane.

Rejestracja konta w Betclic przy użyciu komputera

Betclic online rejestracja za pomocą komputer zaczyna się od wejścia do oficjalnej strony operatora. Dalej należy kliknąć biały przycisk Zarejestruj się, który znajdziemy w prawym rogu ekranu.

Podstawowe kroki do założenia konta to:

 • wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego;
 • przejść proces weryfikacji tożsamości;
 • potwierdzić adres mailowy klienta.

Wypełniając wniosek, gracz musi podać swoje dane w trzy etapy. Na pierwszym etapie gracz podaje imię, nazwisko, adres mailowy, datę urodzenia. Dalej gracz musi potwierdzić, że ma 18 lat i zaakceptować Komunikaty i Regulamin portalu.

Na drugim etapie użytkownik wpisuje dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego i adres zamieszkania.

Na ostatnim etapie należy podać hasło i wymyślić nick gracza.

Po zakończeniu najważniejszych działań dotyczących rejestracji konta w Betclic gracz przechodzi do potwierdzenia adresu skrzynki mailowej i tożsamości.

Rejestracja profilu a rodzaje kont

Nowi gracze platformy mają do dyspozycji dwa typy kont osobistych:

 1. Pełne konto klienta – zapewnia typerom dostęp do wszystkich opcji serwisu. Klienci bukmachera, którzy posiadają pełne konto, mogą dokonywać wpłaty na rachunek, zawierać zakłady bukmacherskie i wypłacać pieniędzy bez żadnych ograniczeń. Opcje te są dostępne po dostarczeniu dokumentów tożsamości na prośbę operatora i potwierdzeniu tożsamości klienta.
 2. Betclic konto tymczasowe – cechuje się ograniczonymi możliwościami. Na graczy czekają limity stawek, gorsze oferty bonusowej, brak opcji wypłaty środków Wypłata kosztów z konta tymczasowego jest możliwa tylko po przejściu przez gracza weryfikacji tożsamości. Jednak Betclic rejestracja bez dowodu może stać się dobrą opcją na zabawę dla tych fanów hazardu, którzy szukają rozrywki bez formalności.

Rejestracja konta w wersji mobilnej

Jeśli chodzi o to, jak założyć konto w Betclic przez telefon czy tablet, to warto wiedzieć, że do rejestracji jest niezbędna aplikacja mobilna. Rejestracja przez telefon jest bardzo prosta i odbywa się dokładnie w kilka minut.

Aby założyć konto za pomocą smartfonów, należy pobrać i zainstalować odpowiednią apkę. Rejestracja profilu może być dokonana z poziomu przeglądarki bez konieczności załadowania dodatkowego oprogramowania. Szybka rejestracja w Betclic wymaga od graczy wypełnienia krótkiego wniosku rejestracyjnego.

Wersja mobilna gwarantuje typerom dostęp do wszystkich funkcji platformy, w tym też gier hazardowych i zakładów bukmacherskich. Aby rozpocząć odpowiedzialną grę na stronie mobilnej operatora, warto dokładnie zapoznać się z podstawowymi regułami platformy.

Rejestracja profilu w aplikacji

Betclic jak założyć konto w aplikacji? Wyjaśnimy ten proces poniżej.

 1. Przede wszystkim warto pobrać apkę na telefon.
 2. Klikamy przycisk Zarejestruj się.
 3. Wypełniamy formularz informacyjny.
 4. Wpisujemy kod promocyjny w celu aktywacji bonusów.
 5. Zaznaczamy zgodę na dodanie do konta bonusu powitalnego.
 6. Akceptujemy Regulamin i Politykę prywatności.

Za pomocą aplikacji możemy obstawiać zakłady bukmacherskie Betclic, wpłacać środki na rachunek, wypłacać pieniędzy z konta użytkownika, śledzić różne wydarzenia sportowe.

Betclic zarejestrujsie

Jak dokonać weryfikacji konta gracza w Betclic

Podczas Betclic rejestracja konta każdy gracz musi potwierdzić adres mailowy i swoją tożsamość. Poniżej wyjaśnimy, jak to się odbywa.

Weryfikacja adresu skrzynki mailowej

 • Potwierdzenie poczty elektronicznej odbywa się po aktywacji specjalnego linku.
 • Link aktywacyjny jest wysyłany do klienta na podany niego adres mailowy.
 • Na potwierdzenie adresu e-mail mamy tylko 24 godziny.
 • Po potwierdzeni adresu mailowego otrzymamy dostępu do swojego konta.

Weryfikacja tożsamości użytkownika

 • Niezweryfikowane konto ma bardzo ograniczane opcje.
 • Bukmacher ma prawo żądać od gracza dostarczenia dokumentów tożsamości.
 • Brak potwierdzenia tożsamości klienta uniemożliwia wypłatę pieniędzy.

Po potwierdzeniu e-mailu typer może zalogować się do swojego profilu i dokonywać zakładów bukmacherskich. Co ważne, że do czasu weryfikacji tożsamości wypłata kosztów z rachunku depozytowego gracza nie jest możliwa.

Rejestracja w Betclic – czy warto

Polski bukmacher Betcic cieszy się sporym zaufanie polskich typerów. Do dyspozycji graczy jest szeroką bibliotekę dyscyplin sportowych, szybkie sposoby dokonania płatności i wygodna aplikacja mobilna.

Do innych zalet platformy można również zaliczyć:

 1. Szybka procedura rejestracji. Założenie profilu gracza jest łatwe i zajmuje tylko 10-15 minut.
 2. Na nowicjuszy czeka porywającą oferta bonusowa. Po rejestracji na portalu klienci otrzymują kody bonusowe, ekstra pieniędzy, freebety, cashout, cashback i inne rewelacyjne benefity.
 3. Czy rejestracja w Betclic jest bezpieczna? Platforma stosuje niezawodne technologie szyfrowania informacji, które wskazują graczy podczas rejestracji.
 4. Szeroka paleta zakładów na sporty. Gracze mogą obstawiać: sporty walki, żużel, hokej, tenis, koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, boks, MMA i wiele innych dyscyplin.

Wszystkie zalety bukmachera można dokładnie poznać tylko po samodzielnym przetestowaniu strony internetowej operatora.

Jakie bonusy oferuje klientom Betclic

Bukmacher Betclic oferuje typerom atrakcyjny pakiet startowy. Oferta bukmachera jest przeznaczona zarówno dla nowych typerów, jak i dla weteranów platformy. Poniższa tabela prezentuje wszystkie profity dostępne na stronie bukmachera.

Bonus Warunki
Premia za drugi depozytu Wysokość nagrody 550 PLN

Wymóg obrotu x4

Min. kurs 2.3

Należy wykorzystać bonus w ciągu 14 dni

Cashback Wysokości bonusu 550 PLN

Wymóg obrotu bonusem x1

Min. kurs 3.0

Min. zakład 625 PLN

Cel, pal, wygrywaj! Każdego dnia 1000 PLN

Nagroda dostępna dla 5 najlepszych typerów

Min. kurs 1.2

Min. liczba zdarzeń na jednym kuponie 5

Min. stawka 10 PLN

Freebet Bonus bez depozytu wynosi 40 PLN

W celu aktywacji jest wymagany kod

Kupony: AKO

Min. stawka 40 PLN

Ponadto, na stronach partnerskich bukmachera można natrafić kody promocyjne do aktywacji dodatkowych profitów. Betclic rejestracja kodu jest kluczowym elementem uzyskania rewelacyjnych bonusów.

Jakie problemy mogą wystąpić podczas rejestracji

Rejestracja na stronie tego serwisu hazardowego jest prosta i zrozumiała. Jednak czasami typerzy mogą napotkać pewne problemy w trakcie rejestracji profilu osobistego.

 1. Nagroda bonusowa za rejestrację nie została aktywowana.
 2. Klient nie dostał linku aktywacyjnego.
 3. Długo trwa weryfikacja wysłanych przez gracza dokumentów tożsamości.

W przypadku kiedy rejestracja wywołuje pewne problemy najlepszym rozwiązaniem tanie się kontakt fachowym wsparciem operatora. Konsultanci serwisu udzielają profesjonalnej pomocy o każdej porze za pomocą czatu na żywo lub drogą elektroniczną.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.