Bukmacher Paysafecard: Co To Jest?


Zakłady bukmacherskie to popularny sposób na spędzanie wolnego czasu, spędzanie czasu poza pracą lub hobby dla kogoś. Kilka lat temu liczba bukmacherów była naprawdę niewielka. Jednak dzisiaj nowi polscy bukmacherzy pojawiają się codziennie. Niektórzy z nich biją o miejsce w najwyższych stawkach bukmacherów na całym świecie, podczas gdy inni poprawiają się i wdrażają nowe możliwości dla graczy.

Kluczowymi momentami, od których zależy użyteczność najlepszym bukmacherem, są:

Top 5 najlepszych operatorów

Zgarnij 60 złotych we freebecie i skorzytaj z CASHBACK 600
 • Szybki proces założenia konta na stronie
 • Szeroka oferta LIVE
 • Ciekawe promocje dla miłośników piłki nożnej
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu
 • Przejrzysta strona i łatwy do zrozumienia interfejs
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Bogaty wybór sposobów płatniczych
 • Szybki proces rejestracji na stronie
 • Obsługa klientów w języku polskim
Graj legalnie
1500 PLN bonus przy pierwszym depozycie
 • Ponad 40 tys. wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
 • Brak automatycznej wypłaty
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Bogaty wybór metod wypłaty i wpłaty
 • Wygodna aplikacja na telefony
 • Prosty sposób rejestracji
Graj legalnie
25 zł freebet bez depozytu
 • Dobre opinie użytkowników witryny
 • Rejestracyjna oferta bonusowa
 • Szybkość odpowiedzi na pytania graczy przez czat
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Szeroka paleta zakładów sportowych
 • Spora liczba stałych i okazyjnych promocji
 • Brak sportów wirtualnych do typowania
Graj legalnie
1050 PLN Na Start
 • Atrakcyjne promocje na start
 • Brak nagrody freebet
 • Brak opcji cashout
Graj legalnie
 • Liczba gier
 • Ceny i rabaty
 • Bonusy i promocje
 • Bezpieczeństwo
 • Bezpieczeństwo płatności i karty płatniczej

Ostatnie kryteria na powyższej liście nie są ostatnimi pod względem ważności. Zakład bukmacherski, który oferuje ogromną liczbę metod płatności, są doskonałe. Zakłady bukmacherskie, które oferują kilka, ale niezawodnych metod, takich jak Blik czy Paysafecard, są dwukrotnie lepsze.

Bukmacher z paysafecard jest odpowiednim sposobem dokonania płatności na stronie z grami. Paysafecard to znany i zatwierdzony na całym świecie, wiodący i prosperujący sposób dokonywania płatności. Bukmacher z systemem Paysafecard jest bardziej popularny niż społeczność bez niego. Miej to na uwadze. Do czego służy Paysafecard bukmacher? Znajdź szczegóły poniżej.

Bukmacher Z Paysafecard: Dlaczego Warto Postawić?

Założona w 2007 roku, metoda płatności Paysafecard to bezpieczna alternatywna platforma płatności, która umożliwia transakcje e-commerce dla konsumentów i handlowców. Dzięki dostępnym kompleksowemu pakietowi rozwiązań płatniczych B2C i B2B firma eliminuje typowe problemy związane z tradycyjnymi metodami płatności. Paysafecard u bukmacher umożliwia posiadaczom kart i konsumentom nieufnym w oszustwach uczestnictwo w rynku online – kupujący są połączeni z handlowcami na całym świecie i płacą bezpośrednio ze swoich kont bankowych lub gotówką w lokalnej walucie, bez obawy o oszustwa internetowe jako informacje bankowe nie jest udostępniany online.

W przypadku akceptantów Paysafecard umożliwia sprzedaż przyrostową poprzez przetwarzanie płatności klientów niedostatecznie bankowych i międzynarodowych oraz zmniejsza liczbę obciążeń zwrotnych i opłat transgranicznych. Platforma oferuje największą sieć płatności w Ameryce Łacińskiej zintegrowaną z ponad 90% zasięgiem banków i ponad 200 000 punktów odbioru gotówki łączących kupujących i handlowców w 18 krajach na całym świecie, w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.

bukmacher paysafecard

Paysafecard Bukmacher: Zalety i Wady

Bukmacher z Paysafecard może zaoferować inne metody płatności, które są alternatywą. Co wybrać? Istnieje kilka pozytywnych i negatywnych faktów na temat metody Paysafecard, o których musisz wiedzieć.

Zalety

 • Nie musisz mieć konta bankowego, aby korzystać z Paysafecard bukmacher. Można zapłacić gotówką w ponad pół miliona punktów płatniczych.
 • Nie musisz zarejestrować konto bankowe w Paysafecard, aby z niego skorzystać.
 • Możesz zapłacić gotówką lub skorzystać z danych bankowości internetowej, aby zrealizować przelewy w bukmacher za pomocą Paysafecard.
 • Ten bank ma całodobowe centrum telefoniczne, które może poprowadzić Cię przez proces dokonywania wpłat bankowych lub pomóc w razie problemów.

Wady

 • Aby skorzystać z usługi przelewu bankowego na stronie Paysafecard czy bukmacher, musisz mieć konto w jednym ze 100 banków partnerskich SafetyPay.
 • Nie jest dostępny dla graczy z Azji, Afryki lub Oceanii.

Jak Korzystać Bukmacher Z Paysafecard?

Bukmacher z tą opcją płatności jest tym, czego potrzebujesz. Jeśli boisz się setek kont, nadszedł czas, aby być bliżej nowoczesnych sposobów, takich jak Paysafecard.

Jedną z najlepszych rzeczy dotyczących bukmacherów z metodę Paysafecard jest to, że nie musisz się rejestrować, aby z niego skorzystać. Będziesz mieć konto w banku partnerskim, w którym to przypadku możesz używać go domyślnie, lub możesz zapłacić gotówką ponad pół miliona punktów płatności SafetyPay.

To świetna rzecz dla graczy bukmacherów Paysafecard, którzy są zmęczeni tworzeniem większej liczby kont i koniecznością zapamiętywania większej liczby nazw użytkowników i haseł.

System w ogóle działa łatwo. Musisz tylko pamiętać o pewnych ważnych faktach, aby cały czas być na bieżąco.

Jak Dokonać Wpłaty Bukmacher Za Pomocą Paysafecard?

Zakłady bukmacherskie z Paysafecard umożliwiają płacenie depozytów do witryn hazardowych najpierw przelewem bankowym, a następnie gotówką. Różnica istnieje. Dlatego przeczytaj, jaką drogę na bukmacherach musisz wybrać i jak z nią operować.

Bukmacherzy Paysafecard: Płacenie Za Pomocą Przelewu Bankowego

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmachera. W sekcji bankowej znajdziesz listę opcji wpłat. Wybierz wpłata Paysafecard z listy.
 2. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić i wybierz swój bank na stronie bukmachera. Będziesz wtedy musiał zalogować się do swojego portalu bankowości internetowej.
 3. Jeśli korzystasz z SafetyPay z Europy, jest on obsługiwany przez te same banki, które obsługują Mister Cash, iDeal i Giropay.
 4. Potwierdź płatność. Zostaniesz automatycznie przekierowany z powrotem na stronę zakładów. Środki zostaną przelane na Twoje konto bukmacher przed powrotem.

Wpłatę Paysafecard Gotowka

 1. Musisz się zalogować i wybrać bank jako metodę wpłaty w bukmacher, tak jak w kroku pierwszym powyżej. Musisz jednak wybrać „Wpłata gotówką”, jeśli masz taką możliwość.
 2. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić i potwierdź płatność. Otrzymasz wtedy kod Paysafecard PIN, który musisz przynieść do punktu płatności bukmacher.
 3. Podaj kasjerowi w punkcie płatności swój kod płatności Paysafecard oraz kwotę gotówki, którą jesteś winien uregulowaniu płatności. Twoje środki zostaną przekazane do bukmacher w ciągu kilku godzin.

Należy pamiętać, że nie wszystkie bukmacher, który akceptują ten metod bankowy, oferują opcję płatności gotówką. Możesz je odwiedzić bezpośrednio, aby dowiedzieć się, które to robią.

Bukmacher Paysafecard Wypłaty

Podobnie jak w przypadku wielu bezpośrednich przelewów bankowych i gotówki w systemach płatności kuponowych, nie możesz wypłacić środków przez bukmacher.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz dokonywać wypłat w bukmacher online Paysafecard. Oznacza to, że będziesz musiał wybrać alternatywę, taką jak PayPal lub zwykły przelew bankowy.

Czy Bezpieczny Bukmacher Z Paysafecard?

Wraz ze wzrostem liczby cyberprzestępczości oszuści internetowi znaleźli kilka sposobów na przechwytywanie informacji graczy podczas przesyłania ich ze swoich serwerów na serwery kasyn i odwrotnie. Dzięki temu przestępcy mogą cię okraść bez twojej wiedzy! To właśnie z powodu takich cyberzagrożeń założyciele zakłady bukmacherskie Paysafecard

opracowali to rozwiązanie płatnicze. Głównym celem było zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego medium, za pomocą którego ludzie mogliby przeprowadzać internetowe i fizyczne transakcje finansowe. Paysafecard bukmacherzy doczekały się swojej nazwy, ponieważ przez lata nie doszło do naruszenia bezpieczeństwa.

Jak Korzystać Z Paysafecard?

Opisana metoda płatności to sposób na dokonywanie wpłat i granie na stronie bukmacherów. Jednak jest też inny moment. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi powyżej. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz poprosić obsługę klienta bukmacherów o pomoc tobie lub zespołowi wsparcia na stronie banku.

Celem Paysafecard legalni bukmacherzy jest zapewnienie niezrównanych usług. Głównym środkiem komunikacji, za pośrednictwem którego można się z nimi skontaktować, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na ich oficjalnej stronie. Mają również obszerną stronę FAQ, na której można znaleźć ogólne informacje o firmie i odpowiedzi na niektóre z często zadawanych pytań. Alternatywnie możesz użyć ich numeru telefonu, poczty e-mail lub platform społecznościowych.

Bukmacher Paysafecard Wypłaty

Bukmacher Z Paysafecard: Specjalne Oferty

Istnieją opcje płatności, które mają program VIP dla swoich lojalnych klientów. Przede wszystkim te opcje płatności wymagają zarejestrowania konto bukmacherskie przed rozpoczęciem korzystania z ich usług. Ponieważ bank nie wymaga pozostawiania informacji o sobie, nie ma możliwości śledzenia, jak często korzystasz z ich firmy. Z tego powodu nie mają programu VIP.

Bukmacher z Paysafecard umożliwia bezpieczne i szybkie płatności dla graczy kasynowych z różnych części świata. Usługodawca współpracuje z różnymi bankami z różnych regionów, za pośrednictwem których Gamers mogą wpłacać pieniądze. Bank może następnie wysłać środki w bukmacher graczy po potwierdzeniu transakcji. Do zrealizowania transakcji nie są wymagane karty kredytowe.

Firma cieszy się niezwykłą renomą od momentu powstania w 2007 roku i od tego czasu jej baza klientów rośnie. Głównym ograniczeniem jest to, że gracze, którzy chcą korzystać z tej metody, mogą jej używać tylko do wpłat, ponieważ większość kasyn nie obsługuje wypłat. Aby upewnić się, czy Twój bukmacher akceptuje tę metod, przejdź do ich strony opcji bankowych. Zapoznaj się również z warunkami dostawcy i swojej witryny iGaming, aby dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać.

Najlepsi Bukmacherzy Paysafecard

Każdy bukmacher, który korzysta z usług płatniczych Paysafecard, jest znakomity. Trudno porównywać najlepszy bukmacher Paysafecard. Paysafecard daje możliwość dokonywania darowizn na tym samym poziomie formy płatności.

Fuksiarz

Według dyrektora generalnego Paysafecard „Akceptując alternatywne formy płatności obsługiwane przez tej bankowej formy, Fuksiarz bukmacher poszerza swoją bazę klientów, zapewniając dostęp do osób z całego świata, które albo nie mają kart kredytowych, albo mają je, ale nie chcą z nich korzystać je online. Bezpieczeństwo płatności jest głównym celem. Korzystając z najnowszych technologii, jesteśmy w stanie lepiej chronić naszych klientów – zarówno konsumentów, jak i sprzedawców – oraz zapewniać najlepsze wrażenia podczas dokonywania transakcji online”.

Bukmacher z Paysafecard korzysta z bezpiecznego połączenia z instytucjami bankowymi, które pozwala użytkownikom wprowadzać swoje dane uwierzytelniające bank w celu wykonania bezpiecznych transakcji. Depozyty na koncie Fuksiarz są automatycznie przeliczane na lokalną walutę gracza, a środki są natychmiast udostępniane po zakończeniu transakcji. Ponieważ użytkownicy nie muszą udostępniać żadnych danych osobowych ani szczegółów, otrzymują wolną od ryzyka alternatywę dla kart kredytowych i debetowych, aby uczynić grę online przyjemniejszą.

SuperBet

Metody płatności Superbet obejmują VISA, Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafecard, TopPay, Revolt i przelew bankowy. Metody wpłat Superbet nie są rozbudowane, ale są wystarczające dla większości graczy.

Płatności w SuperBet bukmacher są łatwe i można ich dokonać za pomocą kilku prostych kliknięć. Postępuj zgodnie ze wszystkimi powyższymi instrukcjami, a bukmacher SuperBet spełni Twoje oczekiwania dotyczące szybkości i jakości płatności.

PZBuk

Wiele recenzji bukmacher PZBuk zgadza się, że istnieje potrzeba zwiększenia liczby opcji płatności w tym miejscu. Niemniej jednak, wsiadanie i wycofywanie pieniędzy z PZBuk jest jak strzelanie do ryb w beczce. Konto możesz doładować poprzez:

 • Wiza.
 • Karta MasterCard.
 • Przelew bankowy.
 • Dotpay.
 • Blik.
 • Przelewy 24.

Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie transakcje mają 0% prowizji. Wypłaty możesz jednak dokonać tylko za pośrednictwem systemu płatności Paysafecard. Minimalna kwota, którą możesz wypłacić to 22 zł. Przed pierwszą wypłatą musisz zweryfikować swoje konto, dostarczając dwustronną kopię dowodu osobistego lub paszportu. Nie martw się. Jest to standardowa procedura dla polskich witryn hazardowych.

BetClic

Doładowanie środków na stronie bukmachera na prawdziwe pieniądze jest bardzo proste dzięki dostępnym bezpiecznym i wygodnym opcją płatności. Możesz dokonywać wpłat i wypłat za pomocą kart debetowych i e-portfeli, takich jak Neteller i Skrill. Możesz również użyć Paysafecard do transakcji kuponowych i przelewów bankowych, co zajmuje trochę czasu, zanim pieniądze zostaną przelane. Minimalna kwota, jaką możesz wpłacić, to zaledwie 10 euro, podczas gdy minimalna wypłata to standardowe w branży 20 euro. Wszystkie transakcje wpłat i wypłat są w pełni bezpieczne dzięki najlepszej w branży technologii szyfrowania. Co więcej, wszystkie depozyty są natychmiast przenoszone na Twoje saldo, a czas wypłaty waha się od 2 do 5 dni.

Inne Bukmacherzy Paysafecard

Bukmacher Paysafecard wygoda Zalety i wady
Betters 1.000 zł bonus

Cashback

+ 50 zł darmowy zakład

 • ciekawy program lojalnościowy
 • zakład bez ryzyka
 • krótki staż w branży
BetX 500 zł BONUS

100% od depozytu

 • długi staż na rynku
 • bonus dla aplikacji mobilnej
 • oferta węższa na wiele rynków
Etoto 500 zł bonus

100% od depozytu

 • program lojalnościowy
 • powiększone wygrane Gram Grubo
 • niskie kursy
Noblebet 3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

 • atrakcyjny bonus powitalny
 • szeroka oferta w zakładach bukmacherskich
 • często kursy niższe niż u konkurencji
BETFAN 1.640 zł BONUS

Bonus 100% od 1 dep i 100 zł Freebet

50% od 2 dep. i 20 zł Freebet

50% od 3 dep. i 20 zł Freebet

 • zakłady Betgames
 • szybko dodawana oferta
 • brak programu lojalnościowego
 • ma konieczności posiadania konta bankowego
ForBet 600 zł cashback na start
 • specjalna oferta powitalna z kodem paysafecard bonusowym
 • brak limitu wygranych
 • mało nowoczesna strona
STS 5.040 zł bonus

Lepszy w STS

 • bonus dla dwóch depozytów
 • bonus urodzinowy
 • krótka lista płatności, gdzie nie ma najlepsze alternatywy dla Paysafecard
Fortuna 2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

 • najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce
 • transmisje TV
 • brak możliwości gry bez podatku

Jak Wybrać Najlepszego Bukmachera Z Paysafecard?

Wyższe możesz zobaczyć bukmacher dla innego smaku i oczekiwania. Aby wybrać najlepszą społeczność, musisz śledzić kolejne pomysły. Bukmacher który ma w użyciu Paysafecard i następne cechy jest jednym z najlepszych:

 • Poziomy i dostępność obsługi klienta
 • Bezpieczeństwo witryny oferowane w celu ochrony graczy
 • Stawki wypłat lub oferowane przez bukmacher dla dokonywania płatności
 • Jak dobrze każda witryna jest zoptymalizowana do użytku mobilnego
 • Podane opcje językowe
 • Liczba akceptowanych e-portfeli i tradycyjnych metod płatności
 • Różnorodność i ogólna jakość oferowanych gier
 • To tylko ułamek czynników ocenianych przez zespół polskich bukmacherów, a te rekomendacje otrzymują tylko te witryny, które spełniają najwyższe standardy. Jeśli otrzyma bukmacher głos, możesz być pewien, że będzie musiał dobrze funkcjonować tam, gdzie ma to znaczenie.

Wniosek

Jedną z głównych zalet korzystania bukmacherzy z Paysafecard jest fakt, że nie potrzebujesz karty kredytowej lub debetowej, aby dokonywać wpłat lub wypłat w kasynach online. Co więcej, jeśli jesteś mieszkańcem Brazylii, Ekwadoru, Chile, Meksyku, Ameryki Środkowej lub Północnej, możesz zasilić swoje konto online w bukmacher gotówką. Wszystkie transakcje można dokonywać bez zakładania dodatkowego konta (tak jest na przykład w przypadku e-portfela) lub ujawniania swoich wrażliwych danych operatorowi gier online czy karty Paysafecard.

Transakcje przeprowadzane są szybko, zwłaszcza płatności, które są realizowane w mgnieniu oka. Nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami transakcyjnymi za wpłaty, a wypłaty mogą ponieść pewne koszty.

FAQs

Gdzie Można Kupić Karty Psc?

Ten system może być używany w zakładach bukmacherskich z Paysafecard

w całej Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, a najbardziej popularny jest na rynkach Ameryki Łacińskiej. Może być również używany w niektórych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Belgii i Holandii.

Czy Można Wypłacić Pieniądze Z Paysafecard?

Chociaż jest to mniej powszechne, niektóre najlepsze kasyna online oferują również bukmacher jako opcję przetwarzania wypłat. Gracze mogą być w stanie przetworzyć płatność z powrotem na swoje konto bankowe lub zorganizować płatności gotówkowe za pośrednictwem wielu placówek detalicznych i bankowych, które tworzą sieć firmy.

Na Jakiego Bukmachera Można Wpłacać Za Pomocą Paysafecard?

Nowi bukmacherzy z paysafecard pojawiają się w regularnych odstępach czasu. Możesz dokonywać płatności na wszystkich bukmacherach z powyższego. Wpłata paysafecard bukmacher lekka i dostępna każdemu.

Czy Zapłacę W Innych Walutach Z Paysafecard?

W większości przypadków dzięki tej opcji użytkownicy nie są obciążeni żadnymi opłatami. Niektóre opłaty mogą zostać naliczone w przypadku niektórych przelewów międzynarodowych, w których wymagana jest wymiana walut; wydaje się jednak, że kasyna zwykle pobierają te opłaty, gdy się pojawiają. Bukmacher akceptuje Paysafecard i obejmuje wszystkie waluty.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.