Dostępne promocje i 20Bet bonus 


Firma bukmacherska 20Bet powstałą na ryku hazardowym w 2018 roku. Początkowo serwis, był skierowany głównie do graczy brytyjskich. Jednak z biegiem czasu rozszerzył rynek docelowy na mnóstwo innych krajów. Obecnie bukmacher przyciąga klientów hojnymi nagrodami bonusowymi. 20Bet bonus gwarantuje hazardzistom mnóstwo atrakcyjnych profitów na grę w serwisie.

Zarówno na nowicjuszy, jak i na stałych klientów czeka wiele ciekawych prezentów. Oprócz bonusów standardowych legalny polski bukmacher ma w swoim asortymencie sporo rewelacyjnych promocji i możliwość udziału w ciekawych turniejach.

Prawie 46% graczy nie słyszało o tym, że niektórzy operatorzy nie mają odpowiednich zezwoleń. Dobrze, że 20Bet jest legalnym operatorem hazardowym. Warto zaznaczyć, że operator hazardowy posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dodatkowo firma cieszy się mega pozytywnymi opiniami i recenzjami.

20Bet należy zaliczyć do bezpiecznych i wypłacalnych bukmacherów. W ofercie witryny są zakłady bukmacherskie 20Bet i wiele innych dodatkowych korzyści. Największym popytem wśród typerów szczycą się bonusy. W poniższych akapitach sprawdzimy, jak wygląda gama promocji serwisu i jak uaktywnić dostępne bonusy.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Bonus w 20Bet – rodzaje

Jeśli chcemy sprawdzić, jakie 20Bet promocje, znajdują się w ofercie operatora, warto przejść do sekcji Promocje. Znajdziemy tam aktualne dane o dostępnych bonusach i profitach tej marki bukmacherskiej. W asortymencie portalu są nagrody zarówno dla nowych graczy, jak i bardziej zaawansowanych miłośników zabawy multihazardowej.

Wszystkie bonusy 20Bet można wyodrębnić na kategorię jak poniżej:

 • bonus powitalny;
 • bonus od depozytu;
 • bonusy za prognozy;
 • promo kody;
 • freebet;
 • cashout;
 • programVIP dla aktywnych graczy;
 • bonus urodzinowy;
 • promocje okresowe.

W dalszych akapitach opiszemy szczegółowe informacje na temat tego jak uzyskać i wypłacić dostępne w serwisie nagrody. Ponadto sprawdzimy również, jakie metody płatnicze ma do zaoferowania ten bukmacher.

20Bet promocje

Bonus startowy w 20Bet

20Bet bonus powitalny wynosi 100 EUR (lub równowartość tej kwoty w walucie konta gracza). Bonus jest równy 100% pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu do udziału w promocji wynosi 10 EUR. Aby obrócić i wypłacić bonus, musimy postawić go pięć razy. Pod uwagę są brane zakłady pojedyncze z kursem co najmniej 1.5 i zakłady ekspresowe z łącznym kursem 1.7 lub wyższym. Możesz wybrać, czy 20Bet bonus na start ma być przypisany do konta zakładów sportowych, czy do gry w kasynie.

Niestety w ofercie bukmachera nie ma nagrody od drugiego depozytu. Czyli nie ma opcji otrzymania nagrody za dokonanie drugiej wpłaty. Jednak w serwisie są inne nagrody reload i narody okresowe za złożenie wpłaty na konto wirtualne gracza.

Tygodniowy bonus reload

Aby wziąć udział w promocji, należy w sobotę dokonać depozytu w wysokości co najmniej 10 EUR. Dodatkowy bonus przyznawany jest w formie freebetu w wysokości 100% wpłaty. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 EUR. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w ciągu dwóch dni od otrzymania bonusu.

Promocje okresowe

Oprócz wspomnianych powyżej nagród w ofercie operatora często pojawiają się promocje kresowe. Aby sprawdzić aktualność promocji, warto sięgnąć do głównej strony www 20Bet witryny bukmacherskiej.

Cashback

Możemy otrzymać zwrot stawki postawionego zakładu. Aby zgarnąć 20Bet cashback, należy zapisać się do akcji wcześniej. Nagroda jest wypłacana okresowo. Do zdobycia zwrotu nie jest wymagany kod bonusu 20Bet. Jednak typer musi być aktywny i obstawiać stawki za pośrednictwem witryny w ciągu kilku dni w miesiącu.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Freebety w 20Bet

Bonus freebet to jeszcze jedna atrakcyjna nagroda dla nowych graczy. Bonus startowy 20Bet w postaci premii bez ryzyka gwarantuje typerom szybkie zakłady bez ryzyka. Gracz nie musi składać depozytu, by obstawiać typy sportowe na ulubione spotkania. Możemy wytypować dowolne mecze sportowe bez obaw. Bonus na start bukmacher to perfekcyjna okazja na ćwiczenie i trening. Taki typ zakładów bukmacherskich dziś szczyci się sporym popytem wśród fanów hazardu.

Promo kody w 20Bet

20Bet kod bonusowy daje graczom mnóstwo dodatkowych bonusów bez żadnych wymagających warunków. Możemy uaktywnić nagrody w serwisie buka na dwa sposoby:

 1. W trakcie otworzenia profilu użytkownika. Promo kod należy wskazać w odpowiednim miejscu w podczas składania wniosku informacyjnego.
 2. W trakcie złożenia depozytu. Typer powinien podać promo kod promocyjny podczas realizowania wpłaty na konto depozytowe.

Premia zostaje automatycznie naliczana na konto bonusowe klienta serwisu po spełnieniu pewnych warunków. Na aktywację niektórych profitów poczekamy parę godzin lub dni. Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy warto nawiązać kontakt z fachowym BOK operatora.

20Bet gdzie wpisać kod? Pole do wskazania promo kodu jest widoczne w trakcie złożenia wpłaty czy wypełnienia formularzu. Jeżeli zapomnieliśmy podać właściwy kod, nagroda nie będzie aktywowana. Kody znajdziemy w witrynach partnerskich operatora lub na głównej stronie bukmachera w sekcji Promocje. Warto sprawdzać propozycje bonusowe 20Bet na bieżąco, ponieważ promo kody pojawiać się okresowo.

20Bet casino bonus powitalny

Opcja cashout w 20Bet

Ciekawym podczas typowania zakładów przedmeczowych czy zakładów live jest możliwość skorzystania z funkcji cashout. Nagroda daje graczom opcję zamknięcia obstawionego kuponu przed zakończeniem imprezy. Opcja obejmy kupony akumulowane i kupony pojedyncze. Możemy wytypować 20Bet zakład bez ryzyka także w tej sytuacji, gdy kwota cashoutu jest mniejsza niż wysokość stawki, za jaką był obstawiony kupon.

Premia za prognozowanie

W promocji może wziąć udział każdy użytkownik serwisu, pod warunkiem, że suma depozytów w ciągu ostatnich pięciu dni wyniesie co najmniej 20 EUR. Program bonusowy oferuje dziesięć wydarzeń sportowych, dla których musimy odgadnąć wyniki. Gracz, który prawidłowo odgadnie, wygra nagrodę pieniężną w wysokości 1000 EUR. Za 9 odgadniętych wyników otrzymamy 100 EUR, za 8 uzyskamy 50 EUR. Bonus dostępny jest w formie freebetów.

Bonus urodzinowy

Ten bonus jest dostępny dla aktywnych użytkowników portalu, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy wydali na typowanie co najmniej 1000 PLN. Wysokość bonusu może być różna i zależy od polityki firmy. Bonus podlega warunkom obrotu z minimalnym kursem na kuponi.

Inne promocje bukmachera 20Bet

Obstawiając ulubione zespoły w 20Bet, możemy wziąć udział w atrakcyjnych promocjach. Za udział w różnych turniejach legalni bukmacherzy bonusy oferuje niecodzienne benefity: koszulki z podpisami najlepszych zawodników, bonusy 20Bet na konto i gadżety.

Bonus 20Bet zasady sprawdzimy w zakładce Promocje. 20Bet zapewnia użytkownikom fachową obsługę na każdym kroku zabawy w serwisie: od doładowania konta do 20Bet wypłata bonusu. Często buk proponuje typerom podwyższone kursy na wybrane imprezy. Przed aktywacją bonusów zalecamy przeczytać Regulamin bonusowy.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Bonusy w 20Bet – warunki uzyskania

20Bet bonus bez depozytu nie jest dostępny w serwisie. Inne bonusy wymagają od graczy pewnych działań. Do zdobycia premii jest konieczne złożenia depozytu na konto główne. Marka bukmacherska wymaga od typerów otworzenia konta w witrynie lub potwierdzenia adresu mailowego. Dla niektórych benefisów ważnym elementem jest zapisanie się do news lettera. Są także inne warunki, które powinien spełnić gracz, aby aktywować premie. W tabeli poniżej prezentujemy podstawowe warunki niezbędne do zgarnięcia bonusów.

Warunki Podstawowe zasady
Dokonać depozyt Jeśli chcemy otrzymać bonus powitalny, to warto założyć konto i dokonać wpłaty. Może to być problem dla nowych graczy, któryż nigdy nie dokonywali obstawiania zakładów. Jeśli nie wiemy jak aktywować 20Bet bonus powitalny, to warto skontaktować się z supportem.
Podać promo kod Aby bonus powitalny 20Bet czy inne nagrody zostały aktywowane, gracz musi wskazać promo kod w trakcie otworzenia profilu. Jeśli kod nie został wpisany, nagroda nie będzie zaliczona na konto gracza.
Aktywacja e-maila W tym celu typer musi zalogować się do swojego adresu e-mailowego i aktywować odpowiedni link.
Obstawienie kuponu na pewnych warunkach Do zgarnięcia niektórych nagród typerzy muszą wytypować kupon z określonym kursem i liczbą imprez. Szczególną uwagę zaleca się zwrócić na minimalną wysokość tego kursu, który jest niezbędny do aktywacji benefitów.

To tylko kilka ważnych warunków, które obowiązują w trakcie uaktywnienia bonusów. Przed otworzenie profilu i dokonaniem depozytu na rachunek depozytowy musimy sprawdzić zasady uaktywnienia profitów na głównej stronie buka.

Jak wypłacić profity bonusowe

20Bet jak wypłacić pieniądze? Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków profity bonusowe trafiają na rachunek gracza. Jednak nie możemy natychmiast wypłacić koszty z rachunku. Przed złożeniem wypłaty typer musi spełnić pewne warunki. Dalej sprawdzimy istotne warunki, niezbędne do wypłacenia nagród.

20Bet betting welcome bonus

Obrót bonusami

Najważniejsze jest to, że bonusy podlegają obrotu bonusami. Otrzymane benefity należy wydać na rozgrywkę w serwisie, czyli na typowanie imprez. Ponadto marka bukmacherska stawia przed typerami wymagania dot. kursów i liczbie obstawionych meczy na kuponie. Warto wiedzieć, że czas na spełnienie pewnych warunków jest mocno ograniczony. Jeżeli gracz nie spełni wskazanych przez buka warunków obrotu, profil będzie zlikwidowany. Obrócić bonus zaleca się w ciągu parę dni lub tygodni od chwili jego otrzymania.

Ile musimy czekać na wypłatę bonusu

Po spełnieniu wszystkich ustalonych przez bukmachera warunków typer może złożyć wypłatę salda bonusowego. Wypłata bonusu 20Bet nie trwa bardzo długo. Do zlecenia przelewu należy przejść do zakładki Wpłaty/Wypłaty na oficjalnej stronie i wybrać sposób płatniczy. Czas dokonania przelewu zależy od wybranego sposobu płatności.

Sposoby płatnicze w 20Bet

Do dyspozycji użytkowników witryny jest ogromna ilość błyskawicznych systemów dokonania płatności, które dają typerom gwarancję wygodnego obstawiania sportów wirtualnych i klasycznych dyscyplin oraz bezproblemową wypłatę i wpłatę środków.

20Bet bonus jak wypłacić? Marka bukmacherska proponuje graczom takie popularne sposoby płatnicze:

 • karty (Visa, MasterCard);
 • portfele wirtualne;
 • tradycyjne przelewy bankowe.

Po założeniu profilu będziemy mogli wybrać obsługę przyszłych płatności w zakładach sportowych w walutach: BRL, CHF, CAD, EUR, CZK, JPY, INR, NOK, MXN, PEN, NZD, PLN, USD, RUB i wielu innych. Co istotne, gracz może także wypłacić nagrody za pomocą dowolnych metod przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej, która daje szybkość i wygodę w trakcie realizacji transakcji. W zależności od wybranego systemu na realizację transakcji poczekamy do 3 dni roboczych. Najszybszą metodą wypłaty jest portfel wirtualny. Wystarczy doładować saldo depozytowe i cieszyć się rewelacyjni profitami.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.