Jak obstawiać piłkę nożną: co jest do tego potrzebne

Zakłady na piłkę nożną są jednymi z najbardziej popularnych i rozpowszechnionych typów obstawiania. Fani sportu z całego świata każdego dnia dokonują tysięcy zakładów i wygrywają. Ten sport budzi świadomość nie tylko milionów kibiców, ale i przyjemnie wzbudza rozum hazardzistów, które zarabiają niesamowite kwoty na wynikach, obstawiając mecze piłkarskie.

Aby jednak zrozumieć jak obstawiać piłkę nożną, trzeba mieć dość głęboką wiedzę nie tylko w dziedzinie sportu, ale także w zakresie obstawiania tych samych sportowych wydarzeń. Oprócz tego musimy interesować się nie tylko sportem, ale i wszystkim co jest z nim nieodłącznie związane (od życia osobistego zawodników do typów zakładów oraz bukmacherów, u których możemy ich dokonywać).

Musisz wiedzieć, kiedy, jak i u którego bukmachera obstawiać zakłady, aby być na plusie. W tym celu warto zapoznać się z ofertami powitalnymi najpopularniejszych polskich bukmacherów, które oferują nie tylko wczesne obstawianie wyników wydarzeń sportowych, ale także możliwość obstawiać mecze piłki nożnej w czasie rzeczywistym, a także możliwość spotkania ze znanymi graczami ze świata piłki nożnej.

Jak obstawiać piłkę nożną

Na czym polega obstawianie piłki nożnej i jak obstawiać piłkę nożną po raz pierwszy?

Aby zrozumieć jak otrzymywać zysk z kuponów bukmacherskich trzeba skupić się na przeprowadzaniu analizy. Oczywiście wszystkim zdarzyło się coś takiego, kiedy było postawiono na spotkanie, które zostało wygrane. Jednak takie sytuacje są rzadkie i nie przynoszą zysku w przewidywanej przyszłości. Na szczęście nawet osoby, które nie mają dużej wiedzy w tym sporcie, mogą skutecznie obstawiać mecze i dokonywać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Jak to zrobić?

Przede wszystkim trzeba znaleźć czas wolny. Bez chęci i wolnych przynajmniej kilku godzin nie uda znaleźć ani dobrego bukmachera, ahi zakładu, który będzie ci odpowiadał. Tylko z pierwszego spojrzenia obstawianie meczów jest łatwe i dostępne dla każdego. Może i tak, ale tylko w przypadku kiedy już coś o tym znasz.

Niezbędnym warunkiem dla sukcesu w tej dziedzinie jest chęć do znalezienia informacji oraz jej przetwarzanie w coś, co się przyda podczas np. dokonywania natychmiastowych zakładów na żywo.

Następnie powinieneś poszukać aktualnych informacji w Internecie, musisz podejść do tego na tyle odpowiedzialne, na ile będziesz mógł. Nie wolno chłonąć wszystkie informacje, na które się napotykasz, w przeciwnym wypadku możesz trafić i uwierzyć w coś błędnego. Na stronach oficjalnych lub na forumach społecznościowych znajdziesz wszystko i nawet więcej.

Poza tym hazardziści muszą mieć „zimną głowę” i umiejętność wyciągania wniosków szczególnie z kuponów i wydarzeń niezagranych. Wiadomo, że w większości wypadków uczymy się właśnie na błędach, których nie da się ominąć. Ale po tym będziesz wiedział co robić warto, z jakiego typu zakładu korzystać, w jakim wypadku i u jakiego bukmachera.

Więc jeżeli nie masz zdolności analitycznych oraz jest ci brak chęci do nauczenia tego, to lepiej nawet nie zaczynaj dokonywanie pierwszych zakładów, żeby po prostu nie mieć wielkiego rozczarowanie w tej dziedzinie. Właśnie większość recenzji i opinii negatywnych pochodzą od graczy, którzy pospieszyli i dokonali kilku zakładów, strzeląc palcem w niebo. Wszyscy wiemy, że zakłady te oczywiście nie zagrali.

Warto jednak wiedzieć, że analizowanie w większości to umiejętność, która przychodzi z doświadczeniem. Na początku to wszystko wydaje się takie przerażające, ale im więcej będziesz spędzał czasu za tym i dokonywał zakłady bukmacherskie o różnej wartości, tym więcej będziesz czuł się w tej dziedzinie komfortowo.

Oczywiste jest również to, że przed postawieniem zakładów na mecz piłki nożnej warto poświęcić kilka minimalnych sprób by sprawdzić jak to wszystko działa. Ale na co dokładnie powinniśmy zwrócić uwagę?

Kolejność podjęcia decyzji

Musisz podejmować decyzje na podstawie wyników wczesnych meczów, aktualnych informacji. Jeżeli będziesz strzelał palcem w niebo, to oczywiście będziesz miał szansę na wygraną, ale ona będzie losową. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój kupon zagra, to musisz nie zakładać z góry.

Aby nie mieć samych strat na takim obstawianiu, musisz przeanalizować wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na wynik końcowy. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych działań możesz śmiało obstawiać mecze piłkarskie (nawet jeden czy nawet kilka mecze), mając przy tym pewność, że przynajmniej jeden kupon zagra.

Ilość obstawionych wydarzeń

Tu powinniśmy rozumieć, że chodzi nie ilość, a tylko o jakość. Nowacy często popełniają standardowy błąd – stawiają na kilkanaście wydarzeń. Ale zakłady bukmacherskie na jak największą liczbę wydarzeń dziennie to stratne działanie, za którym nie minąć wygaśnięcia i poważnego minusu na koncie osobistym.

Aby zrozumieć, na ile taka taktyka jest błędna, można zapoznać się ze statystykami. Profesjonalni typerzy obstawiają do 20 kuponów miesięcznie. W porównywaniu taka różnica przeraża, ale na pewno potwierdza, że stawiamy tu na jakość. Więc nie rzucaj się na każde wydarzenie z nadzieją, że twój zakład zagra. Lepiej zachowywać spokojność i rozsądność, pomagające na przemyślenie i podjęcie najlepszej decyzji.

Oczywiście wydaje nam się, że jeśli stawić na każde z kilkuset wydarzeń, to wygrać można przynajmniej większość. Ale takie podejście zawsze prowadzi do minusa na koncie gracza. Zamiast spędzać czas na to, żeby obstawiać mecze piłki nożnej, o których nic nie wiemy, najlepiej poświęcić kilka godzin na poszukiwanie informacji, które dadzą ci pewność, że z kilkudziesięciu meczów wygra 2-3 zakłady bukmacherskie, ale na pewno.

Również ważnym jest obstawianie tylko jednej czy dwóch lig. Po prostu nie możemy być ekspertami we wszystkim, ale potrafimy skupić się na jednej lidze, która nas najbardziej ciekawi. Wtedy będziemy odczuwali pewność, która pomoże naw podczas obstawiania na żywo – będziemy widzieć słabe i silne strony zawodników oraz zespołów.

Z czasem dostaniemy cenne doświadczenie, będziemy wiedzieć jak i kto gra, jakie są szczególne problemy właśnie tej drużyny, którą obstawiamy. Również dowiemy się wszystko o kuponach, zakładach oraz bukmacherach i sposobach na wybranie najbardziej pasującej oferty. To wszystko sprawi, że każdy kolejny postawiony kupon z większą wiarygodnością przyniesie nam pieniądze, dla otrzymania których tak dużo zrobiliśmy.

Statystyki

Niektórzy są pewni tego, że statystyki nie odgrywają żadnej roli. Ale takie myślenie jest błędne, statystyki pojawiają się na podstawie wyników zeszłych meczów. Zapisywane jest dokładnie wszystko, co dzieje się na boisku – od rozpoczęcia meczu do go zakończenia.

W internecie możemy znaleźć wszystkie niezbędne dla skutecznego obstawiania informacje. Znajdziemy tam ile goli było zdobyto, ile żółtych kartek wydano itp. Takich wiadomości jest naprawde mnóstwo, a więc musimy z nich korzystać, żeby przewidywać wydarzenie oraz szybko reagować w razie niespodzianek.

Oprócz tego musimy wiedzieć, że niektóre drużyny i zawodnicy mają dość systematyczne zachowanie, co oznacza że z wysoką wiarygodnością coś takiego się powtórzy. Ale nie musimy spodziewać się tylko na taki zbieg okolicznośći, z każdym kolejnym meczu coś może się zmieniać, więc musimy być do tego przygotowani.

Z ciągiem czasu już samodzielnie będziemy mogli widzieć jakie czynniki do czego przywodzą. Na podstawie otrzymanej wiedzy będziemy mogli szybko decydować i dokonywać zakłady bukmacherskie piłka nożna z przyjemnością i świadomością tego, że kupon zagra.

Prestiż meczu

Im większa jest stawka spotkania, tym wyższa będzie szansa na to, że zawodnicy będą pokazywali siebie z najlepszej strony. Ekstraklasa i mecze amatorskie będą strasznie się różnić nawet wtedy, gdy na boisku zagraliby te same zawodnicy. Zależy to od skali wydarzenia i oczekiwań, które zbierały się przez cały czas do rozpoczęcia meczu.

Im więcej było oczekiwano (od kibiców, trenerów itp), tym bardziej będzie się odczuwało to napięcie, za które właśnie mecze piłkarskie są tak doceniane. Właśnie taka tendencja może negatywnie wpłynąć na przebieg i wynik meczu – czasami oczekiwania całkowicie różnią się od rzeczywistości. Taka możliwość zawsze może zmienić wszystko – od tego, co się dzieje na boisku do tego, jak wysokie będą kursy na witrynie bukmacherskiej i czy w ogóle będż dokonywane zakłady bukmacherskie.

Więc możemy się z tego wszystkiego korzystać, ale miejmy na uwadzę, że mecze na początku sezonu i pod koniec bardzo się różnią. Zazwyczaj pod koniec sezonu piłkarzy już nie latają boiskiem jako szaleni, tylko myślą o następujących wakacjach i odpoczynku. Więc czy będzie mecz nudny czy dość nieczykiwany w wydarzeniach zależy nie tylko od umiejętności zawodników, ale również od ilości zagranych meczów, ogólnego zmęczenia drużyny itd.

Jak wybrać najlepszego bukmachera

Postronne czynniki

Do takich czynników możemy zaliczyć np. ogólną atmosferę w klubie. W przypadku nawet niewielkich kłótni pomiędzy zawodnikiem a zawodnikiem lub zawodnikiem a trenerem, oczekiwać dobrych wyników nie warto. Problem może okazać się nawet w gospodarzach klubowych, o których ostatnio dość często pojawiają się wiado,ości, które całkowicie zmieniają wszystkie oczekiwania graczów i kibiców.

Więc musisz zwracać uwagę na takie wydawałoby się drobiazgi, które w rzeczywistości mają bardzo poważny wpływ na ciąg meczu i oczywiście go wynik, od którego zależy czy będzie twoje typowanie piłki nożnej skutecznym.

Postronnym czynnikiem również może być sędzia, który na pierwszy rzut oka nie może mieć wpływ na wynik meczu. Ale czasami ich wkład jest na tyle ogromny, że nawet w historii pozostało kilku takich głośnych wydarzeń. Oni mogą prawie nie wpływać na atmosferę, panującą na boisku czy wśród kibiców, a mogą naodwrót stworzyć taki bałagan, o którym jeszcze długo będą pamiętać.

Sytuacja kadrowa również jest czynnikiem, która znacząco wpływa na przebieg meczu i końcowy wynik oraz na to czy warto w ogóle obstawiać mecze, w wyniku których nie jesteś pewien. Dość często sytuacja zmienia się bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu, co w swój kolej wywołuje niesamowite zamiesznie wśród kibiców sportowych i hazardzistów, które już mieli swoje domysły na zakłady bukmacherskie, już w tej chwili nie aktualne.

Ale to ogólnie nie jest tak duży problem jak może się wydawać, w internecie za kilka minut znajdziemy wszystkie informacje, dotyczące tego, kto będzie uczestniczył w następnym meczu. Na podstawie tej wiedzy już możemy ponownie dokonywać zakładów, oczywiście już wiedząc o słabych czy silnych stronach zawodnika.

Wszystkie przeliczone czynniki sprawdzają się dokładnie za kilka minut. Otrzymana informacja o atmosferze ogólnej, sytuacja kadrowej, sędziach czy życiu osobistym piłkarzy jest na tyle znacząca, że może nawet przegonić umiejętności zawodników, na które właśnie wszyscy stawiają.

Kursy

Podczas obstawiania musimy zwracać uwagę na kursy bukmacherskie. Im wyższy jest kurs, tym więcej zarobisz w przypadku wygranej. Z innej strony wysokie kursy są tylko wtedy, gdy szansa na wygraną jest dość niska. Więc musimy tu decydować – zaryzykować i zdobyć powiększenie od pierwotnej kwoty czy wybrać niskie kursy, gdzie szansa na wygraną jest wysoka.

Jeżeli jesteś pewien s swojej wiedze, to możesz śmiało obstawiać wydarzenia z wysokimi kursami. Dokonywanie zakładów bukmacherskich zawsze jest powiązane z ryzykiem, którego nie ominąć. Ale jeżeli jesteś zdolnym po przeprowadzenie analizy oraz poszukiwania informacji, dotyczącej wydarzeń sportowych, to staw zakłady bukmacherskie ze śmiałością, bez obaw że na tym stracisz. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, prawda?

Oferta bukmacherska: zakłady na piłkę nożną oraz inne dyscypline sportowe

Obstawiając w Internecie spotkasz się z wieloma bukmacherami, którzy oferują rozmaite oferty powitalne i stałe. Aby wiedzieć co dokładnie jest ci potrzebne musisz zapoznać się z najbardziej popularnymi typami zakładów.

 • Zakłady LIVE. Taka oferta działa tylko wtedy, gdy mecz już jest rozpoczęty. Musisz wtedy szybko reagować na wydarzenia, odbywające się na boisku. Podwyższać kwotę zakładu, jeżeli jesteś pewien, że drużyna, na którą postawiłeś, zdobędzie wygraną. Im lepiej wygląda sytuacja na boisku, tym wyższe będą kursy bukmacherskie, co oznacza że będziesz mógł zdobyć znacznie więcej, niż oczekiwałeś.
 • Zakłady przedmeczowe. Zakłady pre-match są najbardziej rozpowszechnionymi. W tym przypadku stawisz na mecz jeszcze do jego rozpoczęcia, ale w czasie trwania meczu już nie możesz nic zmieniać.

Te dwa rodzaje zakładów są najbardziej popularnymi, ale to jest tylko szczyt na witrynie bukmacherskiej. Oprócz dwóch najsławniejszych ofert zakłady piłkarskie można podzielić na bardziej szczegółowe:

 • 1X2 – standardowy zakład, który wykorzystujemy podczas obstawiania piłki nożnej czy bądź jakiejś innej dyscypliny. Dokonujesz zakładu na określoną kwotę, w razie wygranej dostajesz o dwa razy więcej.
 • Zakład bez remisu – niemniej popularna opcja na obstawianie, dzięki której możesz otrzymać zwrot stawki jeżeli wynikiem będzie remis.
 • 1X/X2 – dość popularna oferta bukmacherska, polegająca na tym, że możesz podwoić swoją szansę na wygraną wtedy, gdy będą spełnione warunki konkretnego bukmachera.
 • Połowa/koniec meczu – popularny, ale dość trudny do wykonania zakład. Polega na tym, że do początku meczu musisz zaznaczyć co się będzie działo pod koniec pierwszej i drugie połowy meczu. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, to otrzymasz wielokrotnie podwyższoną wygraną.
 • Dokładny wynik – prawdopodobnie to jest jeden z najbardziej skomplikowanych i trudnych do wykonania zakładów, Musisz dokładnie zaznaczyć wynik meczu (np. 3:2) i upewnić się w tym, że wszystko się zgadza, żeby otrzymać swoją wygraną o bardzo wysokim kursie.
 • Handicap – bardzo plastyczny rodzaj zakładów, który charakteryzuje się tym, że możemy dodawać lub odejmować goli lub punkty do chwili, gdy będzie wiadomy wynik końcowy meczu.

Każdy bukmacher oprócz tego oferuje swój unikatowy typ zakładu, ale z najbardziej rozpowszechnionymi już się zapoznałeś. Każdy stały czy nowy użytkownik znajdzie na witrynach bukmacherskich coś dla siebie by zakłady bukmacherskie, dokonane po raz pierwsze, wywołali tylko przyjemne emocje.

Oprócz piłki nożnej bukmacherzy również oferują możliwość obstawiać mecze z piłki ręcznej, siatkówki, koszykówwki hokeju oraz inny dyscyplin klasycznych. Niektórzy proponują nawet takie nietypowe dyscypliny jak żużel czy nawet szachy. Więc oprócz dokonywania zakładów na piłkę nożną znajdziesz coś, co pomoże ci spędzić czas z przyjemnością.

Także możesz skorzystać z ofert, które są nieco oddalone od klasycznego rozumienia sportu, są to E-sporty, gry karciane, lotto itd. Miłośniki gier komputerowych będą mogli zagrać w popularne gry, symulatory i wiele innych rozrywek, tak docenianych przez hazardzistów z całego świata.

Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Na polskim rynku w tym momencie jest dużo legalnych bukmacherów z kompletnie rożnymi ofertami i promocjami powitalnymi. Główną i niezbędną cechą każdego bukmachera ma być licencja, posaidanie której jest obowiązkowe dla przeprowadzania legalnej dziłalności. Wydana ona ma być przez Ministerstwo Finansów, które właśnie dostrzega by wszystko zgadzało się z działającymi w tym momencie aktami prawnymi.

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Ale jednak aby nie zgubić się pośród takiego wyboru musisz opierać się na podstawowe cechy, które muszą odpowiadać co najmniej minimalnym wskaźnikom. Uwagę zwracać warto na:

 • Kurs. Im wyższy kurs będzie oferowany, tym więcej będziesz mógł otrzymywać w przypadku wygranej. Nie musisz wydawać swój hajs, gdzie są na tyle niskie kursy, że nawet nie zauważysz różnicy pomiędzy włożonym a wygranym.
 • Liczba zakładów. Im więcej strona bukmacherska oferuje aktualnych zakładów, tym więcej będziesz miał do wyboru pomiędzy wydarzeniami sportowymi. Również będziesz mógł przebierać pomiędzy typami zakładów, których ma być tyle, żeby obrać to, co będzie ci odpowiadało.
 • Licencje. Wszystkie dokumenty, potwierdzające legalność działalności muszą być wyświetlana na witrynie bukmacherskiej. Znajdziesz je również na stronach oficjalnych, na których również są listy z najlepszymi legalnymi bukmacherami oraz ich ofertami.
 • Rejestracja. Aby zacząć korzystać z oferty bukmachera musisz założyć konto gracza. Dla aktywowania bonusów bukmacherskich musisz wprowadzić promocyjny kod, który jest koniecznym by aktywować ofertę powitalną. Niektórzy bukmacherzy piłkarscy w polsce również mogą wymagać dokonania weryfikacji, w związku z czym proces może trochę potrwać – to jest normalne i całkowicie odpowiada aktualnemu prawu.

Mówiąc o udostępnianiu danych osobowych możemy ze śmiałością stwierdzić, że nie ma się czego bać – konfidencyjność danych osobowych jest koniecznym warunkiem współpracy pomiędzy bukmacherem a użytkownikiem. Udostępnianie danych osobowych użytkowników jest karalne zgodnie z prawem Polski.

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Bonusy – to narzędzie, które pomaga nowym i już dość popularnym bukmacherom przyciągać nowych graczy. Polskie bucy w porównywaniu do innych bukmacherów zagranicznych mają naprawdę wyśmienitą ofertę, która właśnie interesuje nawet graczów z oddalonych krajów.

Bukmacherzy wiedzą o tym, dlatego tworzą oferty tak, żeby one nie tylko interesowali, a zmuszali na założenie nowego konta na witrynie bukmacherskiej. Każda oferta, na którą się natkniemy będzie wyróżniać się na tle wszystkich innych. Więc musimy wybrać tą, która będzie pasowała do naszych celów i upodobań osobistych.

Niektórzy nowi użytkownicy nie mogą uwierzyć, że tak atrakcyjne oferty istnieją. Ale musimy zrozumieć, że to jest model biznesowy. Każdy bukmacher pragnie zdobyć jak największą liczbę użytkowników, a więc oferta powitalna oraz promocje stałe będą stawać lepiej i lepiej z każdym kolejnym rokiem. To nie jest jakieś oszustwo, które musimy omijać, tylko plan biznesowy i go niesamowite wykonanie w postaci marketingu.

Jeżeli chodzi o bonusy bukmacherskie, to lepiej najpierw zapoznamy się z ich rodzajami. Nie jest ich aż tak dużo w porównywaniu do typów zakładów, ale jednak musimy wiedzieć co takiego jest w każdej z ofert. Więc, możemy śmiało wyróżnić:

 • Darmowy zakład. Tzw. freebet – to darmowy zakład, dzięki któremu możemy grać bez inwestowania własnych środków. Taka opcja pozwala na zapoznanie się z grą oraz bukmacherem – możemy sprawdzić czy naprawdę bukmacher daje to, o czym pisze.
 • Zwrot środków. Cashback – to możliwość zwrotu swoich pieniędzy w razie przegranej. Działa taka oferta zazwyczaj jednokrotnie albo do jakiejś określonej kwoty.
 • Zakład od depozytu. Korzystając z tej oferty będziesz mógł dostać podwyższenie wpłaconej kwoty o dwa czy nawet trzy razy. Dla skorzystania z takiej promocji musisz dotrzymać się warunków, określonych w regulaminie wybranego przez ciebie bukmachera.

Oto są najbardziej popularne typy bonusów, zauważyć jeszcze możemy zakład bez depozytu, który sprawia że możemy obstawiać nie wpłacając żadnej kasy. Bukmacherzy, którzy lubią swoich użytkowników, oprócz oferty powitalnej proponują jeszcze bonusy stałe lub okazyjne, przeznaczane za aktywność lub z powodu np. wydarzenia ze świata sportowego.

O bonusach już wszystko wiemy, więc przyszedł czas na listę najlepszych bukmacherów, które oferują szeroką ofertę sportową i możliwość otrzymania atrakcyjnych bonusów powitalnych. W Polsce na uwagę zasługują:

STS

Ten bukmacher na polskim rynku znajduje się już od lat. STS jest znany nawet wśród ludzi, którzy nigdy w życiu nie obstawiali. Bukmacher ma poważną ofertę sportową/ Możesz tu obstawiać piłkę nożną nie tylko na amatorskich lub zawodowych meczach, ale również na tak znaczącym wydarzeniu jak Ekstraklasa.

sts

STS docenia swoich graczy, co potwierdza świetna oferta powitalna, rozmaite promocje, które sugerują że możesz tu obstawiać śmiało i bez żadnych wątpień.

W jakości bonusu powitalnego dostaniesz 29 PLN darmowego obrotu (freebetu), po wpłacaniu pierwszego depozytu otrzymasz 100% do 1200 PLN. Musisz pamiętać o tym, że wszystkie bonusy u każdego bukmachera zaczynają działać tylko wtedy, gdy podczas rejestracji został wprowadzony specjalny kod promocyjny.

Fortuna

Ten bukmacher ma szeroką ofertę sportową, jest nie tylko piłka nożna, ale i wiele innych dyscyplin. Bukmacher Fortuna zezwolenie ministerstwa finansów posiada, oprócz tego jest prawdziwym ambasadorem sportu polskiego. Możesz tu obstawiać mecze amatorskie, zawodowe czy nawet Ekstraklasę, która jest tak popularna i oczekiwana przez kibiców i oczywiście hazardzistów z całego świata.

fortuna

Znajdziesz tu również ofertę LIVE, z której będziesz mógł korzystać w każdej chwili oraz ofertę przedmeczową, która dostępna jest tylko do rozpoczęcia meczów. Nowym użytkownikom bukmacher daje możliwość otrzymania 20 PLN w postaci freebetu, bonus 100% do 2100 PLN po dokonaniu drugiego depozytu.

Również dostaniesz od danego bukmachera 600 PLN w postaci cashbacku. Łącznie bukmacher oferuje całe 2720 PLN, co jest wyjątkową ofertą, znacznie wyróżniającą się na tle wszystkich innych.

PZBuk

Ten bukmacher z każdym kolejnym rokiem jeszcze bardziej podoba się graczom. Buk przygotował dobrą ofertę sportową i szeroki pakiet powitalny, który pomoże ci w skutecznym starcie na obstawianie meczów sportowych.

pzbuk

Po dokonaniu rejestracji będziesz miał możliwość otrzymania 50 PLN w postaci darmowego zakładu. Oprócz tego zgarniesz tu do 100 PLN zakładu bez ryzyka. By otrzymać i skorzystać z bonusów musisz dotrzymywać się warunków, określonych w regulaminie.

Superbet

Superbet jest na szczycie legalnych polskich bukmacherów online. Buk posiada wszystkie wymagane licencje do przeprowadzenia legalnej działalności. Oprócz tego ma wyśmienitą ofertę sportową, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

superbet

Jeżeli będziesz mieć tu przegraną, to będziesz mógł zgarnąć z powrotem nawet 1300 PLN. Oferta będzie działać przez 7 dni po założeniu konta, więc przez cały ten cza będziesz mógł dokonywać zakładów na piłkę nożną bez ryzyka.

W ramach bonusu powitalnego otrzymasz 200 PLN natychmiast po założeniu nowego konta gracza. Po wprowadzeniu kodu promocyjnego zgarniesz 34 PLN w postaci freebetu na superbet zakłady bukmacherskie sp.

LVBet

To jest jeden z bukmacherów online, która wie jak przyciągać nowych graczów, które pozostają się na nieco dłużej. Dzięki wyśmienitej ofercie powitalnej, będziesz mógł zacząć obstawiać zakłady sportowe na piłkę nożną oraz inne dziedziny sportu.

lvbet

W jakości powitalnego bonusu będziesz mógł zgarnąć do 3353 PLN, w których 20 zł to ramowy zakład, 333 zł zakład bez ryzyka i całe 300 złotych będą dostępne po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat. Więc, możemy wnioskować, że oferta bukmacherska tu jest świetna, dlatego nie możemy się niej nie skorzystać.

Betclic

Ten bukmacher już od wielu lat cieszy swoich użytkowników świetną ofertą powitalną, nie zapominając przy tym o stałych graczach. Właśnie przez to i jest doceniana wśród hazardzistów, które dokonują zakłady piłka nożna, z różnych zakątków świata.

betclic

Bukmacher Betclic przygotowaL cashbacki do 550 PLN na wypadki, kiedy będzies maił nieszczęście w postaci przegranego kuponu. Skorzystać się z takiej promocji możesz po wprowadzeniu specjalnego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

eWinner

Dany bukmacher legalnie działa na rynku hazardowym już wiele lat. Buk wie jak przyciągnąć nowych użytkowników, eWinnerma szeroką ofertę sportową, również oferuje świetne bonusy startowe, które przydadzą ci na początku.

ewinner

Będziesz tu mieć 110 PLN w postaci zakładu bez ryzyka, 500 PLN od drugiego depozytu. Również będziesz korzystać się z 100 PLN zakładu bez ryzyka na NBA, NHL, MLB i NFL. Obstawiać mecze na E-sporcie będziesz mógł bez podatku w ciągu całej doby.

Totalbet

Bukmacher totalbet zakłady bukmacherskie sp oferuje wiele możliwości, z których nie możesz nie skorzystać. Jest tu nie tylko piłka nożna, ale i wiele innych świetnych ofert, w tym promocje powitalne. właśnie tu dowiesz jak obstawiać piłkę nożną.

totalbet

Tu łącznie będziesz mógł zgarnąć do 5230 PLN na dobry start. Aby otrzymać taki bonus musisz dokonać warunków, oznaczonych w regulaminie buka. Do tego wszystkiego będziesz tu miał możliwość gry bez podatku 24/7. Dla otrzymania takiej możliwości muszisz dokonać rejestracje, nie zapominając o wprowadzeniu kodu promocyjnego.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.