Jak aktywować Betclic kod promocyjny: instrukcja krok po kroku


Betclic jest legalnym bukmacherem, który zdobył dobrą reputację i zaufanie klientów na całym świecie. Bukmacher od lat jest liderem na rynku portugalskim i francuskim. Na polskim rynku firma pojawiła się w 2019 roku. Betclic kod promocyjny to niezwykła okazja, która wyróżnia firmę wśród innych bukmacherów na rynku.

Betclic jest jednym z najbardziej znanych firm bukmacherskich na świecie. Operator zakładów sportowych przygotował dla graczy rozbudowaną ofertę sportową, która obejmuje zakłady live oraz wydarzenia przedmeczowe na różne dyscypliny sportowe. W katalogu Betclic mimo oferty standardowej znajdują się zakłady na mało rozpowszechnione dyscypliny sportowe:

 • Unihokej
 • Snooker
 • Narciarstwo Alpejskie
 • Rzutki
 • Squash
 • Bandy
 • Futsal

Betclic promocje

Oferta bukmacherska Betclic

Jest to legalny polski bukmacher, który posiada licencję ministerstwa finansów. Czołowa europejska marka wspiera polski sport i jest sponsorem federacji sztuk walki Fame MMA. Betclic jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce oraz fundatorem drużyny Piasta Gliwice.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Oferta Betclic obejmuje zakłady bukmacherskie na dowolne wydarzenia sportowe. Gracze mają do dyspozycji zróżnicowaną ofertę zakładów, nowoczesną aplikację mobilną z dostępem do wysokich kursów na zakłady live oraz wydarzenia przedmeczowe. Na podstawie opinii graczy w Internecie, wśród zalet danej firmy bukmacherskiej należałoby wymienić:

 • Wysokie kursy.
 • Najszersza oferta dla nowych graczy.
 • Pozytywne opinie klientów.
 • Intuicyjna strona internetowa i nowoczesna aplikacja mobilna.
 • Możliwość korzystania z kodu promocyjnego Betclic.
 • Betclic TV: transmisja ulubionych meczów live.
 • Zezwolenie ministra właściwego RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych za pośrednictwem strony internetowej.
 • Sponsor polskiego sportu.

Jakie są aktualne bonusy i promocje na Betclic

Bukmacher oferuje Betclic kody promocyjne zarówno dla nowych graczy oraz stałego klienta. Betclic bonus powitalny można otrzymać już w trakcie rejestracji. Jest to cashback w wysokości złotych, który możesz odebrać w przypadku przegranej.

Betclic oferta stała: kod bonusowy

Oferta dla stałych graczy obejmuje aktualne Betclic promocje, które możesz wykorzystać już teraz. Betclic standardowa oferta zawiera regularne bonusy, które pozwalają obstawiać zakłady na żywo w odróżnieniu od innych firm bukmacherskich. Lista aktualnych stałych promocji wygląda następująco:

 • MULTI+

Promocja polega na tym, że typując, masz prawo powiększyć wygraną nawet o 50%. Zasady promocji są proste:

 1. Postaw kupon AKO.
 2. Zagraj minimalnie 5 wydarzeń (możesz śmiało łączyć z zakładami live).
 3. Jeśli twój kupon promocyjny wejdzie, wygrana powiększy się nawet do 50% zgodnie z poniższymi zasadami:
 • Cashback do zł — kod bonusowy

Pierwszy zakład z ubezpieczonym kuponem na Betclic? Dlaczego nie! Dzięki promocji bonus Betclic możesz otrzymać zwrot środków za przegrany kupon. Z kodem promocyjnym odbierasz wysoką wygraną w przypadku trafnego wytypowania.

 • Super kursy/Boost

Dostęp do topowych kursów bukmachera można uzyskać na stronie głównej po lewej stronie w zakładce “Sport” znajdź Super Kursy. Najlepsze oferty są dostępne na dziś lub na jutro. Posiadacze aplikacji mogą znaleźć ofertę w smartfonie w zakładce “Sport” i śledzić Betclic bonusy na bieżąco.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Również codziennie masz do dyspozycji ofertę Boost. Biorąc udział w ofercie, otrzymasz najwyższy kurs na aktualne wydarzenie na rynku dostępne danego dnia. Lista dyscyplin obejmuje wyłącznie najciekawsze wydarzenia sportowe.

 • Transmisje

Bukmacher oferuje oglądanie najlepszych rozgrywek live. Dzięki Betclic TV możesz oglądać mecze koszykówki, turnieje tenisowe, mecze piłkarskie oraz inne dyscypliny na żywo. Aby połączyć zagranie z oglądaniem transmisji, należy spełnić jeden z poniższych warunków:

 1. Posiadać środki na koncie gracza.
 2. Mieć postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.
 • Cashout – kod/bonus promocyjny

Aby otrzymać wygraną natychmiast bez oczekiwania na wyniki spotkań, możesz skorzystać z oferty cashout. Wypłatę wygranej możesz realizować, nawet gdy kwota cashput jest niższa od stawki kuponu. Aby skorzystać z promocji, w sekcji “Moje kupony” wybierz zakładkę “Cashout”, kliknij przycisk i potwierdź kwotę wypłaty. Zanim zaczniesz, polecamy zapoznać się z zasadami korzystania z cash out:

 1. Cashout jest dostępny tylko dla wybranych wydarzeń, które możesz znaleźć w zakładce “Moje kupony”.
 2. Kupon promocyjny nie może mieścić przegranego zakładu.
 3. Skorzystać z cashout możesz obstawiając zarówno kupony Betclic pojedyncze, jak i kupony AKO (na zakłady przedmeczowe i live).
 4. Promocja jest dostępna pod warunkiem, że na kuponie aktualnie masz więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład.

Betclic cashback

Betclic bonus/kod promocyjny: szczegóły

Betclic zakłady bukmacherskie, który działa na podstawie licencji ministerstwa finansów, na rynku bukmacherskim wyróżnia się szeroką ofertą bonusów oraz możliwością typowania zdarzeń o wysokich kursach. Przy rejestracji gracze mogą wykorzystać kod bonusu Betclic, który pozwala otrzymać zwrot pieniędzy do 550 zł.

Betclic bonus bez depozytu

Tylko w Betclic możesz zagrać bez ryzyka do 550 zł. W ramach tej promocji również uzyskasz maksymalny zwrot pieniędzy, jeśli obstawisz pierwszy kupon za 625 zł. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę, jeśli kupon promocyjny okaże się przegrany — skorzystasz z cashout.

Jak otrzymać swój pierwszy Betclic kod bonusowy

Aby otrzymać kod promocyjny Betclic i bonus, musisz posiadać konto gracza. Rejestracja w serwisie zajmuję tylko chwilę i gwarantuje możliwość korzystania z najlepszej oferty bukmacherskiej. Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę podczas typowania i otrzymać Betclic cashback? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi “Tak”, zacznijmy od instrukcji:

Rejestracja

Na stronie internetowej w menu na górze zobaczysz zakładkę “Zarejestruj się”. Po kliknięciu pojawi się formularz rejestracyjny, w którym musisz uzupełnić wszystkie pola.

Depozyt i obstawianie

Po tym, jak będziesz miał założone konto, należy wpłacić depozyt i obstawić pierwszy kupon promocyjny.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Obstawiaj bez ryzyka

W przypadku wygranej, możesz cieszyć się nagrodą. W razie przegranej masz prawo odebrać zwrot do 550 złotych w oparciu o bonus promocyjny.

Jak działa Betclic kod bonusowy/promocyjny?

Betclic kod promocyjny 2023. Z pomocą tego kodu masz do dyspozycji cashback do 550 zł, pod warunkiem, że kupon promocyjny będzie przegrany. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wpisać kod promocyjny w trakcie rejestracji.

Żeby obstawiać mecze online niezbędne jest dokonanie rejestracji w serwisie oraz akceptacja regulaminu. Betclic umożliwia założyć konto wyłącznie osobom pełnoletnim, które mają status prawny osoby fizycznej. Bukmacher kieruje się zasadami odpowiedzialnej gry i oferuje pomoc i porady specjalistów. Również serwis proponuje opcję samowykluczenia.

Betclic jackpot

Jak skorzystać z Betclic bonusu lub kodu promocyjnego

Kod Betclic promocyjny łatwo znaleźć na stronie internetowej www Betclic. Aby skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, należy wpisać Betclic kod promocyjny w trakcie rejestracji. Kod umożliwia otrzymanie pierwszego bonusu powitalnego.

Rejestracja dla nowych graczy

Głównym warunkiem aktywacji kodu powitalnego jest rejestracja w serwisie. Szybka rejestracja umożliwia obstawiać zakłady sportowe live oraz cieszyć się z wygranej mając kod bonusowy. Konto gracza można założyć klikając “Zarejestruj się”. Przycisk znajdziesz w głównym menu na górze.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Kod rejestracyjny/promocyjny

Kod promocyjny w ramach oferty powitalnej daje możliwość otrzymać zwrot środków, jeśli kupon nie wejdzie. W przeciwnym razie możesz zabrać wysoką wygraną. Użyj kod promocyjny i graj bez ryzyka.

Oferta powitalna – bonus promocyjny

Betclic wygrane kupony otrzymasz na podstawie oferty, z której możesz skorzystać, wpisując specjalny kod. Mając kod bonusowy, nowi użytkownicy mogą cieszyć się z wygranej. Aby uczestniczyć w ofercie powitalnej, musisz spełnić następujące warunki promocji:

 • Oferta jest skierowana do nowych użytkowników, którzy zarejestrowali konto i obstawili pierwszy zakład zgodnie z określonymi warunkami.
 • Wysokość bonusu jest ograniczona do złotych.
 • Z kodu powitalnego mogą skorzystać użytkownicy, którzy dokonali wpłaty przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, przelewu bankowego lub za pomocą Przelewy24.
 • Jeden użytkownik może skorzystać z oferty powitalnej tylko jeden raz, wpisując specjalny kod podczas rejestracji.
 • Kwota bonusu będzie dostępna jako osobne saldo na koncie.
 • Oferta powitalna nie może być łączona z innymi promocjami.

Betclic Bonus/kod promocyjny: warunki korzystania

Bukmacher oferuje możliwość skorzystania z kodu promocyjnego, dostępnego nowym graczom. Wszystkie warunki promocji i zasady oferty powitalnej znajdziesz tutaj. Kod promocyjny pozwala odebrać cashback w sytuacji, gdy kupon promocyjny okaże się przegrany.

Kod promocyjny jest trafnym rozwiązaniem, aby zachęcić nowych użytkowników do aktywacji konta i skorzystania ze wszystkich możliwości typowania za pośrednictwem legalnego bukmachera. Aby dołączyć do grona graczy Betclic, wystarczy przejść proces rejestracji, która jest dosyć prosta. Polecamy zapoznać się z krótką instrukcją, jak założyć konto na Betclic.pl:

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny, dostępny pod przyciskiem “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz limity na zakłady i limity czasu gry.
 3. Po tym, jak konto zostanie utworzone, możesz zacząć grę i wykorzystać bonus promocyjny.

Betclic super kursy promocje

Jak wypłacić wygrane w Betclic — kod promocyjny

Betclic zakład bez ryzyka oferuje możliwość wypłaty środków za pomocą przelewu bankowego lub systemu płatności internetowych Przelewy24.

Metody wypłaty Minimalna kwota Maksymalna kwota Czas realizacji Czas akceptacji przez Dział Finansowy
Przelewy 24 1 PLN 100 000 PLN Do 24 godzin po akceptacji Do 48 godzin
Przelew bankowy 1 PLN 100 000 PLN Do 5 dni roboczych po akceptacji Do 48 godzin

Betclic przetwarza wszystkie płatności jak najszybciej. Bukmacher ostrzega, że w szczególnych przypadkach czas weryfikacji wypłaty przez Dział Finansowy może przekroczyć 48 godzin. Jedną głównych przyczyn długiej transakcji jest duża ilość zleceń.

Najczęściej zadawane pytanie

Wypłata środków na Betclic dokonuje się w sposób przejrzysty. Klient może dokonać wypłaty za pomocą przelewu bankowego lub Przelewy 24. Czas realizacji wypłaty zależy od sposobu płatności. Poniżej przedstawiamy przydatne informacje dla graczy, które chcą wypłacić środki po raz pierwszy.

W jaki sposób mogę wypłacić środki z konta gracza?

Bukmacher umożliwia wypłacić środki przelewem bankowym lub za pomocą Przelewy24. Aby zlecić wypłatę, należy zalogować się w systemie i kliknąć awatar w prawym górnym rogu, po czym wyświetli się przycisk “Wypłać”.

Jak zmienić numer konta bankowego?

Aby zmienić numer konta bankowego gracza, musisz zalogować się i przesłać wyciąg bankowy z nowego konta za pośrednictwem zakładki “Moje dokumenty”, dostępną w sekcji “Moje konto”. Po zmodyfikowaniu danych na adres mailowy otrzymasz potwierdzenie. Jednak aby dane zostały uaktualnione, należy spełnić dwa warunki:

 1. Musisz posiadać konto bankowe w polskim banku.
 2. Wysyłając wyciąg bankowy, upewnij się, że jest to oficjalny dokument, na którym zaznaczono nazwę banku, imię, nazwisko oraz numer konta bankowego.

Dlaczego zlecenie opłaty nie zostało zaakceptowane?

Po zleceniu wypłata musi być zatwierdzona przez Dział Finansowy. Z reguły czas weryfikacji zajmuje do 48 godzin. Czas realizacji przelewu bankowego odbywa się do 5 dni roboczych od momentu akceptacji wypłaty. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą czata na żywo lub pośrednictwem e-mail.

Czy mogę anulować wypłatę?

Tak. Każdy grać może anulować wypłatę w przypadku, gdy zlecenie wypłaty nie zostało zatwierdzone przez Dział Finansowy. Anulować wypłatę należy w zakładce “Wypłać”, która będzie dostępna po kliknięciu awatara w prawym górnym rogu strony.

Czy stracę bonus po dokonaniu wypłaty?

Tak. Po dokonaniu wypłaty stracisz środki bonusowe, jeśli posiadacz aktywny bonus kod Betclic. Dokończ obrót bonusem, jeśli chcesz dokonać wypłaty i nie stracić wszelkie wygrane z danego bonusu.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.