20Bet rejestracja – etapy założenie profilu w witrynie


Witryna hazardowa 20Bet jest legalna w RP i posiada odpowiednie dokumenty na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Marka bukmacherska posiada ogromną ofertę zakładów na różne sporty i cieszy się popytem wśród graczy. 20Bet rejestracja nie jest procesem wymagającym i zajmuje dosłownie parę minut. Co istotne, przed dokonaniem rejestracji zaleca się poszukać kodu promocyjnego, który zapewnia typerom extra nagrody.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów dla tej marki zostało wydane w 2017 roku. Firma gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w serwisie, stosując nowoczesne technologie szyfrowania SSL. Ponadto strona buka cechuje się łatwą nawigacją i przejrzystymi regułami. Jak długo trwa rejestracja w 20Bet opiszemy w dalszej części tego tekstu. Najpierw sprawdzimy, kto może zostać klientem buka.

Kto może założyć konto w 20Bet

80% graczy w serwisach bukmacherskich to mężczyzny. Bukmacher 20Bet nie stawia przed swoimi klientami wymagań dot. płci. Jednak potencjalny gracz musi odpowiadać poniższym kryteriom:

 1. Użytkownik witryny musi być pełnoletni. Ważne jest wiedzieć, że prowadzenie hazardu przez osoby poniżej 18 lat, jest zakazane w Polsce.
 2. Także klient firmy musi potwierdzić, że pochodzenie kosztów na jego koncie jest w pełni legalne.
 3. W trakcie rejestracja w 20Bet trzeba podawać tylko aktualne i wiarygodne dane kontaktowe, finansowe i osobowe.
 4. Gracze muszą posiadać aktualny nr telefonu i adres skrzynki mailowej.
4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Inne ważne warunki otworzenia profilu gracza warto sprawdzić na oficjalnej stronie bukmachera. Warto także dogłębnie przeczytać zasady opisane w Regulaminie serwisu. Dokument ten jest dostępny w polskojęzycznej wersji.

20Bet strona glowna

Rejestracja profilu gracza w 20Bet – podstawowe sposoby

Cały proces rejestracji w witrynie operatora odbywa się w 15 minut. Do dyspozycji mamy 2 sposoby na otworzenie konta u bukmachera:

 • rejestracja w trybie desktopowym, czyli przez komputer;
 • rejestracja w trybie mobilnym, za pomocą telefonu.

Polski bukmacher 20Bet oferuje proste warunki założenia konta na podstawie tych sposobów. Otworzenie konta gracza zaczyna się od wypełnienia wniosku informacyjnego. Poniżej szczególnie opiszemy proces rejestracji w serwisie.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Ważne warunki rejestracji u bukmachera

Zanim opiszemy kroki rejestracji na stronie tego legalnego bukmachera, warto wspomnieć o kilku istotnych warunkach założenia profilu w serwisie. Jeśli hazardzista nie dostrzega określonych warunków, jego konto na portalu zostanie zablokowane przez buka.

Oto podstawowe wymagania, dotyczące rejestracji w serwisie 20Bet:

 • jedna osoba może mieć tylko konto w 20Bet;
 • duplikowanie konta jest zakazane;
 • sprzedanie danych do logowania (loginu i hasła) do osób trzecich jest zakazane;
 • w trakcie rejestracji trzeba podawać tylko aktualne dane;
 • użytkownicy serwisu muszą zaakceptować Politykę Prywatności i Regulamin.

Istotne jest to, że każdy klient musi informować firmę 20Bet o jakichkolwiek zmianach danych, które były podane w trakcie rejestracji. Aby to zrobić, gracz musi nawiązać kontakt z supportem marki lub samodzielnie zmienić swoje dane na profilu. 20Bet szybka rejestracja potrzebuje od typerów obowiązkowego i szczegółowego zapoznania ze ważnymi warunkami korzystania z usług operatora. Niedotrzymanie tych wymagań może powodować poważne kłopoty związane z dostępem do profilu użytkownika.

20Bet Rejestracja krok 1

Rejestracja konta w wersji desktopowej

Czerwony guzik Rejestracja na głównej stronie firmy aktywuje procedurę rejestracji konta w 20Bet.

Aby założyć konto w prosty i szybki sposób przez komputer, należy przygotować dowód tożsamości i zapewnić stały dostęp do sieci. Po kliknięciu czerwonego przycisku przed graczem pojawi się wniosek informacyjny. W trakcie wypełnienia tego formularza rejestracyjnego musimy podać następujące dane:

 • datę urodzenia gracza;
 • imię oraz nazwisko;
 • ważny adres e-mailowy oraz nr telefonu komórkowego;
 • płeć klienta;
 • stały adres zamieszkania;
 • login oraz hasło do konta.

Dalej typer musi zaznaczyć wymagane pola i wybrać walutę. 20Bet rejestracja konta w wersji komputerowej wymaga także potwierdzenia adresu elektronicznego. Do tego musimy zalogować się do swojego e-mailu i wcisnąć specjalny link aktywacyjny. Należy przy tym pamiętać, że link ma termin ważności (24 godziny). Po upływie tego terminu trzeba będzie rejestrować się ponownie.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Kolejnym etapem rejestracji profilu jest weryfikacja osobowości typera. Odbywa się to przez wysłanie do firmy 20Bet skanów niezbędnych dokumentów. Do chwili dostarczenia tych dokumentów wypłata z serwisu nie jest możliwa.

Jakie konto może założyć gracz w 20Bet

Marka 20Bet oferuje graczom 2 opcje na rejestracja profilu osobistego. Otworzenie konta w sposób szybki nie wymaga od typerów wysłania dokumentów tożsamości. Jeżeli chcemy uzyskać bezproblemowy dostęp do wszystkich funkcji serwisu, należy potwierdzić swoją osobowość. W tabeli poniżej dokładnie opisujemy podstawowe charakterystyki pełnej wersji profilu tymczasowej.

Pełne konto typera Tymczasowe konto typera
Mamy dostęp do następujących funkcji witryny:
 • złożenie depozytu;
 • wytypowanie zakładów bukmacherskich;
 • wypłaty kosztów z rachunku wirtualnego.

Aby uaktywnić pełne konto typera, klient musi wysłać do serwisu skany lub zdjęcia dowodu osobistego.

20Bet konto tymczasowe udostępnia typerom mniejszą ilość opcji. Funkcjonalność takiego profilu jest mocno ograniczona. Operator hazardowy stosuje do konta tymczasowego pewne ograniczenia:
 • ustala limity na wpłaty i zakłady;
 • gracz nie może wypłacić wygrane środki z rachunku gracza;
 • buk ogranicza pewne promocje bukmacherskie.

W przypadku takiego konta gracz nie musi potwierdzać osobowość i dostarczać do buka dokumentów tożsamości.

Jeśli mamy na celu dokonać wypłaty z konta wirtualnego typera, konieczna jest weryfikacja osobistości. Istnieje możliwość potwierdzenie konta po zdobyciu wygranej. Jednak na dokonanie tego gracz ma tylko 28 dni. 20Bet rejestracja bez dowodu to idealna możliwość na rozgrywkę dla zabawy przy zachowaniu ograniczonych formalności.

20Bet Rejestracja krok 2

Rejestracja profilu w trybie mobilnym

20Bet jak założyć konto przy pomocy urządzenia komórkowego? Rejestracja w wersji mobilnej wygląda dokładnie tak samo, jak przy użyciu komputera. Aby zacząć założenie konta przez telefon, warto przede wszystkim załadować aplikację mobilną na swoje urządzenie dotykowe. Apka nie wymaga od graczy dodatkowych opłat i nie potrzebuje specjalnych umiejętności czy wiedzy.

Warto też wspomnieć o możliwości rejestracja profil gracza bez załadowania aplikacji mobilnej na smartfony. 20Bet online rejestracja może być spełniona z poziomu naszego ulubionego browsera. Wersja komórkowa witryny zapewnia typerom dostęp do zabawy na stronie serwisu i bezproblemowe dokonanie typów sportowych.

Rejestracja profilu przy wykorzystaniu apki

Czy rejestracja w 20Bet jest bezpieczna ze smartfonów czy tabletów? Firma 20Bet rzetelnie dba o bezpieczeństwo użytkowników na dowolnym etapie rozgrywki. Rejestracja profilu klienta za pośrednictwem programu następuje w kilku szybkich etapów:

 1. Załadowanie apki ze strony bukmachera lub z App Store.
 2. Kliknięcie czerwonego przycisku Rejestracja w apce.
 3. Wypełnienie wniosku.
 4. Wpisanie kodu promocyjnego, jeśli takim dysponujemy.
 5. Wyrażenie zgodę na otrzymanie nagród startowych.
 6. Akceptacja odpowiednich pól wyboru.

Wygodna apka udostępnia hazardzistom możliwość złożenie wpłaty depozytu, wypłaty zdobytych wygranych, śledzenie rezultatów różnych meczy. Ponadto możemy wytypować zakłady bukmacherskie 20Bet za pośrednictwem aplikacji. Co ważne, program ten jest całkowicie darmowy podczas wykorzystania.

Rejestracja konta i weryfikacja typera w 20Bet

Już wspominaliśmy wcześniej, że rejestracja profilu wymaga od klientów przejścia procesu potwierdzenia skrzynki mailowej i osobistości. Jak to wszystko się odbywa? Poniżej krótko opiszemy te etapy:

 1. Weryfikacja poczty mailowej typera. Aby potwierdzić e-mail gracza, zobowiązuje się on do aktywacji specjalnego linku, który zostanie dostarczony na wskazany e-mail w trakcie rejestracji. Link ten ma konkretne ograniczenia czasowe i jest ważny w ciągu 24 godzin. Weryfikacja poczty jest potrzebna w celu bezproblemowego zalogowania się do swojego konta.
 2. Potwierdzenia osobistości gracza. Typer musi wysłać do buka skany lub zdjęcia dokumentów osobistych. Do czasu dostarczenia tych dokumentów niektóre funkcje w serwisie będą ograniczone dla gracza. Wypłata wygranej też nie jest udostępniana bez weryfikacji osobistości.

Aby grać odpowiedzialnie i sprawnie, nie mając problemów z zalogowaniem i wypłatą kosztów, te 2 etapy są obowiązkowe do spełnienia przez nowych graczy.

20Bet Rejestracja krok 3

Rejestracja w 20Bet – dlaczego warto

Założyć konto w 20Bet może każdy gracz w wieku od 18 lat. Warunki otworzenia profilu nie są wymagające. Dodatkowo firma cieszy się mega pozytywną reputacja na rynku i dobrymi opiniami graczy. Marka przedstawia do dyspozycji ogromny asortyment sportów do wytypowanie i błyskawiczne sposoby na płatności. Buk może również pochwalić się wielu innymi atutami.

Prosta procedura rejestracja konta

Rejestracja profilu w serwisie nie jest działaniem skomplikowanym. Gracz może założyć konto na 2 szybkie i wygodne opcje: przez urządzenie dotykowe i w trybie desktopowym.

Bezpieczeństwo na platformie

Operator hazardowy bezwzględnie zapewnia wiarygodność i rzetelność na stronie www 20Bet, stosując w tym celu niezawodne konfigurację szyfrowania informacji przed kradzieżą i włamaniami hakerów.

Porywający program bonusowy

Nowi gracze serwisu mogą spodziewać się niecodziennych ofert powitalnych. Po rejestracji konta klienci zdobywają promo kody, extra środki na zakłady sportowe, freebet i inne oszałamiające benefity.

Jeśli martwimy się o to, czy szybka rejestracja w 20Bet to perfekcyjnie rozwiązanie, warto tu kierować się także własnymi preferencjami. Jednak z powyższego tekstu wynika, że buk z pewnością jest godny polecenia. Legalny operator hazardowy zapewnia klientom komfortową i bezpieczną rozgrywkę bez zbędnych ograniczeń.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Bonusy po rejestracji konta w 20Bet

Co czeka na hazardzistów po rejestracji w tym serwisie? To rewelacyjny program bonusów startowych zarówno dla nowicjuszy, jak i stałych klientów serwisu. W ofercie operatora nie brakuje nagród od pierwszej wpłaty. Wszystkie promocje 20Bet sprawdzimy w sekcji Bonusy.

Wszystkie bonusy można wyodrębnić na kategorię jak poniżej:

 • bonus powitalny;
 • bonus od depozytu;
 • bonusy za prognozy;
 • kod bonusowy;
 • freebet;
 • cashout;
 • programVIP dla aktywnych graczy;
 • bonus urodzinowy;
 • promocje okresowe.

20Bet rejestracja kodu jest ważnym elementem uzyskania ekstra profitów. Promo kod można wykorzystać w trakcie otworzenia konta lub doładowania rachunku typera. Bonus powitalny występuje w postaci nagrody od depozytu w wysokości 100% do 100 euro. Możemy liczyć na tygodniowy bonus reload za doładowanie kotna we środy, który przyznawany jest w formie freebetu w wysokości 100% wpłaty. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 EUR. Nagrody można wykorzystać na dowolne gry hazardowe.

Oprócz wspomnianych powyżej nagród w ofercie operatora często pojawiają się promocje kresowe. Aby sprawdzić aktualność promocji, warto sięgnąć do głównej strony witryny bukmacherskiej.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.