PZBuk rejestracja profilu – założenie konta w serwisie


PZBuk jest serwisem legalnym w Polsce i posiada odpowiednie zezwolenia na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Do dyspozycji użytkowników witryny jest ogromna paleta zakładów sportowych i zakładów specjalnych. Witryna cieszy się z porem popytem wśród hazardzistów z całego globu. PZBuk rejestracja nie jest procesem skomplikowanym i trwa zaledwie kilka minut. Każdy nowy użytkownik portalu może liczyć na atrakcyjne nagrody po założeniu profilu.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów dla tego operatora zostało wydane w maju 2018 r. Marka posiada odpowiednie certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo danych użytkowników na platformie. W tym celu firma stosuje nowoczesne technologie szyfrowania danych. Witryna cechuje się przejrzystym zasadami oraz intuicyjnym interfejsem. Jak długo trwa rejestracja w PZBuk? Wyjaśnimy to pytania w dalszej części tekstu.

Kto może zostać klientem platformy PZBuk

Proces i zasady założenia konta na platformie są dokładnie takie same jak w innych znanych bukmacherów. Wynikają one z Obowiązujących w RP legalnych reguł Ustawy o grach hazardowych. Założyć konto w BZbuk może tylko ten hazardzista, który ukończył 18 lat. Bukmacher PZBuk stawia przed klientami poniższe Wymagania:

 • być pełnoletnim, czyli mieć ukończone 18 lat;
 • dysponować ważnym dowodem osobistym;
 •  posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski;
 •  posiadać osobisty rachunek w banku.

Rejestracja w PZBuk musi być potwierdzona skanem lub zdjęciem dowodu osobistego. Jeśli gracz odmówi wysłania tych dokumentów, jego konto zostanie zablokowane.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

PZBuk strona główna

Rejestracja profilu osobistego w PZBuk – sposoby na założenie konta

Poniżej dokładnie opiszemy, jak odbywa się proces rejestracji w witrynie. Wyjaśnimy również aktualne sposoby założenia konta. Do dyspozycji gracza są dwie opcji na otworzenie profilu osobistego w serwisie hazardowym:

 • rejestracja w wersji desktopowej;
 • rejestracja za pomocą urządzenia przenośnego.

Polski bukmacher PZBuk zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas rejestracji. Cały proces założenia konta odbywa się w kilku etapów. Opisane powyżej metody na założenie konta Są bardzo proste. Aby otworzyć konta gracza, należy przede wszystkim wypełnić krótki wniosek informacyjny. Kolejnym etapem jest potwierdzenia danych kontaktowych i tożsamości użytkownika.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Rejestracja w witrynie bukmachera – podstawowe warunki

Legalny bukmacher PZBuk nie stawia przed swoimi klientami zbyt skomplikowanych warunków rejestracji. Należy jednak nadmienić, że jeśli klient nie dostrzega ustalonych zasad, jego konto może być zablokowane.

Oto ważne wymagania dotyczące założenia konta:

 • jedne klienta może mieć tylko 1 konto w PZBuk;
 • duplikowanie profilu w serwisie jest wzbronione;
 •  sprzedanie lub przekazanie danych do logowania do osób trzecich jest zakazane;
 • podczas składania wniosku o rejestrację należy podawać tylko prawdziwe i aktualne informacje;
 • każdy użytkownik platformy musi zaakceptować Regulamin i Politykę Prywatności witryny.

Gracz jest zobowiązany do poinformowania bukmachera o wszystkich zmianach swoich danych osobowych i kontaktowych. W tym celu wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta witryny. PZBuk szybka rejestracja i proste warunki założenia konta w sprawiają, że coraz więcej graczy otwiera konta na portalu. Prosty proces założenia profilu i łatwy dostęp do konta użytkownika to podstawowe atuty tego operatora.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Rejestracja profilu klienta w wersji desktopowej

Zielony guzik Rejestracja w prawym górnym rogu na głównej stronie portalu aktywuje procedurę rejestracji konta w PZBuk.

W celu założenia konta wystarczy, że klient wypełni kilka prostych kroków, które opiszemy poniżej. Zanim rozpoczniemy wypełnienia wniosku o rejestrację, należy przygotować dowód osobisty i numer rachunku w instytucji. Dowód osobisty jest potrzebny do potwierdzenia tożsamości klienta. Nie jest to konieczne na pierwszym etapie rejestracji. Czyli weryfikacja może być odłożona w czasie. Jednak, jeśli chcemy wypłacić wygrane, potwierdzenie osobowości jest obowiązkowe Oto podstawowe kroki rejestracji:

 1. Kliknij klawisz “Rejestracja”, który znajduje się na środku ekranu.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 3. Podczas wypełnienia wniosku grać podaje: nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail, kod polecający, numer telefonu.
 4.  Możemy również wpisać kod promocyjny, jeśli taki posiadamy.
 5. Następnie należy zaakceptować regulamin i zaznaczyć niezbędne zgody.

Dalej graczy może wybrać walutę swojego konta. PZbuk rejestracja konta z komputera czy laptopa potrzebuje, żeby gracz potwierdził adres skrzynki mailowej. Dlatego należy zalogować się do swojej poczty i kliknąć odpowiedni link aktywacyjny. Należy nadmienić, że link ma termin ważności, który stanowi 24.

Następnym etapem i jest potwierdzenia tożsamości użytkownika. W tym celu gracz musi dostarczyć do bukmachera niezbędne dokumenty, czyli dowód osobisty. Jeśli tożsamość klienta nie zostanie potwierdzona, wypłata wygranych będzie niemożliwa.

PZBuk rejestracja

Rejestracja w PZBuk i rodzaje kont w serwisie

Do dyspozycji użytkowników witryny jest dwa rodzaje konta. Szybki sposób założenie profilu na platformie nie wymaga od klienta dostarczenia dokumentów tożsamości. Jeżeli chcemy wypłacić wygrane, weryfikację tożsamości jest konieczna. W poniższej tabeli dokładnie opiszemy, jakie są warunki i funkcje ewentualny kontakt na platformie.

Rejestracja pełnego konta Rejestracja tymczasowego konta
W przypadku posiadania pełnego kąta gracz ma dostęp do wszystkich funkcji witryny. Chodzi o takie opcje:
 • wpłata wygranych na konto;
 • obstawianie zakładów bukmacherskich bez jakichkolwiek ograniczeń;
 •  zlecenie wypłaty na rachunek.

Aby potwierdzić pełne konto i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, należy wysłać do firmy skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

PZbuk konto tymczasowe ma nieco ograniczone opcje. Funkcjonalność takiego konta nie jest pełna. Operator stosuje do konta tymczasowego następujące ograniczenia:
 • limity obstawiania zakładów i wypłat;
 •  brak dostępu do możliwości wypłaty wygranych;
 •  ograniczona oferta bonusów.

W przypadku tymczasowego konta gracz może aktywować obstawiania zakładu na platformie. Jednak wypłata wygranych nie jest możliwa.

Hazardziści, którzy mają zamiar grać na platformie i obstawiać zakłady, a następnie wypłacać wygrane, muszą potwierdzić swoją tożsamość. Jednak jest możliwość typowania zakładów na sporty bez potwierdzenia tożsamości. Mamy na to 30 dni. PZBuk rejestracja bez dowodu to dobra opcja na typowanie dla zabawy bez możliwości wypłaty wygranych.

Rejestracja profilu typera w trybie mobilnym

W tym akapicie sprawdzimy PZBuk jak założyć konto za pomocą urządzenia przenośnego. PZbuk oferuje możliwość rejestracji za pośrednictwem mobilnej wersji strony internetowej oraz aplikacji. Proces założenia konta jest identyczny jak w przypadku wersji komputerowej. W wersji na smartfony i tablety oraz w aplikacji, aby się zarejestrować, należy najpierw nacisnąć przycisk „Rejestracja”, a następnie wypełnić formularz.

Co istotne, możemy również otworzyć konto typera bez pobierania i instalowania aplikacji mobilnej na nasze gadżety. PZBuk online rejestracja jest dostępna z poziomu przeglądarki. Wersja mobilna zapewnia typerom bezproblemowy dostęp do typowania stawek sportowych na stronie bukmacherskie.

Rejestracja konta klienta przy użyciu aplikacji

Czy rejestracja w PZBuk jest bezpieczna z urządzeń komórkowych? Oczywiście, że tak! PZBuk udostępnię graczom możliwość założenia konta za pomocą telefonów. Cały proces rejestracji i profilu na gadżetach przenośnych wygląda dokładnie tak samo jak na komputerze lub laptopie. W PZbuk aplikacja mobilna jest dostosowana do wszystkich urządzeń z systemem Android lub iOS i może być łatwo pobrana na dowolne smartfony.

 1.  Zaloguj się na stronę mobilną bukmachera z urządzenia komórkowego.
 2. Kliknij klawisz “Rejestracja” na środku ekranu.
 3. Po wypełnieniu formularza wciśnij guzik “Dalej” u dołu planszy.
 4. Wprowadź kod promocyjny (jeśli taki posiadasz).
 5. W części “Weryfikacja” wgraj skan dowodu tożsamości.
 6. Zaznacz wszystkie wymagane zgody, w tym też zgodny na odebranie nagród.
 7. Zakończ rejestrację profilu.

Wygodna apka udostępnia typerom możliwość realizacji wpłaty, wypłaty zdobytej wygranej, śledzenie rezultatów różnych spotkań sportowych. Ponadto Hazardzista może wytypować zakłady bukmacherskie PZBuk z poziomu apki. Co ważne, program na telefony jest całkowicie darmowy do pobrania.

pzbuk aplikacja app

Rejestracja profilu gracza i weryfikacja typera w PZBuk

Potwierdzenie osobowości i wieku gracza to procedura, która jest stosowana w celu upewnienia się, że dane, które klient podał podczas rejestracji, odpowiadają danym z paszportu i to, że klient jest pełnoletni. Warto nadmienić, że obstawianie zakładów przez nastolatków jest zakazane, nie można również grać pod pseudonimem. Oprócz potwierdzenia wieku i tożsamości gracza rejestracja konta potrzebuje potwierdzenia poczty elektronicznej podanego podczas rejestracji. Jak to dokładnie się odbywa? Wyjaśnimy w dalszych akapitach:

 1. Weryfikacja adresu skrzynki elektronicznej i rejestracja. W celu potwierdzenia poczty mailowej gracz musi zalogować się do swojej poczty elektronicznej i kliknąć specjalnie link aktywacyjny. Należy pamiętać, że ten link i jest ważny w ciągu doby. Weryfikacja poczty mailowej jest niezbędna w celu zdobycia łatwego dostępu gracza się do swojego konta na platformie.
 2. Potwierdzenia osobistości typera i rejestracja. W celu weryfikacji swojej tożsamości klient witryny musi wysłać na żądanie operatora skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Aby w każdej chwili grać odpowiedzialnie i nie mieć problemu z logowaniem do profilu i wypłatą kosztów, te dwa kroki są obowiązkowe dla wszystkich nowych graczy platformy.

Rejestracja w PZbuk – czy warto

Założyć konto w PZBuk może Każda pełnoletnia osoba. Warunki założenia konta nie są skomplikowane do spełnienia. Do tego, buk cieszy się pozytywnymi opiniami użytkownikom. do dyspozycji graczy są wiele bezpiecznych i natychmiastowych metod płatności oraz obszerna gama zakładów na dowolne dyscypliny sportowe. Firma PZbuk może również pochwalić się innymi plusami.

Bezpieczeństwo na portalu

Operator hazardowy PZbuk gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych na każdym etapie rozrywki hazardowej na platformie. W tym celu stosowane są najlepsze technologie szyfrowania danych.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Szybka rejestracja profilu

Proces rejestracji konta jest bardzo szybki i prosty. Gracz może dokonać rejestracji na dwa wygodne sposoby. Do założenia konta należy posiadać ważny dowód osobisty.

Porywająca oferta bonusowa

Zarówno nowi gracze witryny jak i weterani portalu mają dostęp do oszałamiających ofert bonusowych. po założeniu konta na platformie każdy użytkownik może uzyskać dobre bonusy na start, freebety oraz inne atrakcyjne benefity.

Jeżeli chodzi o to, czy szybka rejestracja w PZBuk to dobre rozwiązanie, warto kierować się tylko swoimi preferencjami. Jednak z powyższego tekstu wynika, że buk PZBuk z pewnością jest godny wypróbowanie. Ten wiarygodny bukmacher gwarantuje graczem uczciwe warunki korzystania z jego usług.

PZBuk kod bonuswy maj 2023

Rejestracji konta – bonusy w PZBuk

Co czeka na graczy po założeniu konta osobistego w serwisie www PZBuk? Możemy liczyć na rewelacyjny program nagród startowych i promocji zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów witryny W palecie operatora jest hojne bonus od pierwszej wpłaty i inne ciekawe profity.

Bonus powitalny

Zazwyczaj rejestracja oferuje typerom bonus powitalny w postaci 100% od depozytu. PZBuk udostępnia inną propozycję. Oferta powitalna PZBuk na gry hazardowe ma formę zakładu bez ryzyka. Wysokość bonusu wynosi 200 PLN. Nagroda podlega wymogowi obrotu na stronie operatora. Minimalny kurs to 1.4. Za drugi depozytu zgarniemy bonus od depozytu w wysokości 100% do 50 PLN. W pakiecie startowym nie ma bonusu bez depozytu.

Cashback

Jeszcze jedną ciekawym bonusem w PZBuk jest cashback. Typując zakłady na sporty z kursem 1.4, możemy uzyskać zwrot stawki do kwoty 500 PLN. Kwota freebetu w PZBuk stanowi 20 PLN. Aby uzyskać bonus, typer musi dokonać wpłaty na sumę 20 PLN. Podczas dokonania wpłaty należy podać kod bonusowy od PZBuk.

Kody promocyjne

Kod bonusowy można uruchomić w trakcie doładowania rachunku typera lub rejestracja konta osobistego. PZBuk rejestracja kodu jest ważnym krokiem zdobycia ekstra benefitów. Można go znaleźć na stronie buka lub w witrynach tematycznych i partnerskich.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.