Fortuna rejestracja – założenie profilu w serwisie


Witryna hazardowa Fortuna jest legalny w Polsce i posiada odpowiednie licencje na zawieranie zakładów wzajemnych. Firma bukmacherska posiada szeroką ofertę zakładów sportowych i cieszy się zaufaniem wśród graczy. Fortuna rejestracja nie jest trudnym procesem i zajmuje dosłownie kilka minut. Co ważne, przed dokonaniem rejestracji warto poszukać kodu promocyjnego, który zapewnia graczom dodatkowe nagrody.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów zostało wydane w 2019 roku. Firma bukmacherska Fortuna gwarantuje całkowite bezpieczeństwo typerów na platformie, stosując w tym celu nowoczesne technologie. Ponadto platforma cechuje się łatwą nawigacją i prostymi regułami. Jak długo trwa rejestracja w Fortuna postaramy się wyjaśnić w dalszej części tekstu. Najpierw wyjaśnimy, kto może zostać użytkownikiem witryny.

Kto może założyć konto w Fortuna

80% klientów serwisów bukmacherskich to mężczyzny. Bukmacher Fortuna nie stawia przed klientami wymagań dotyczących płci. Jednak potencjalny klient platformy musi spełnić poniższe kryteria:

 1. Przede wszystkim klient musi być pełnoletnim, ponieważ prowadzenie hazardu przez osoby, które nie ukończyły 18 lat, jest zabronione.
 2. Także użytkownik musi potwierdzić, że pochodzenie pieniędzy na jego koncie jest legalne.
 3. W trakcie rejestracja w Fortuna należy podawać tylko aktualne i prawdziwe dane kontaktowe, bankowe i osobowe.
 4. Gracz musi posiadać aktualnym telefon i adres e-mail.

Inne warunki otworzenia profilu warto sprawdzić w serwisie bukmacherskim. W tym celu zalecamy przeczytać zasady Regulaminu serwisu. On jest dostępny w języku polskim.

Rejestracja profilu gracza w Fortuna – jakie są sposoby

Cały proces rejestracji w serwisie operatora odbywa się w 10 minut. Do dyspozycji typerów są 2 sposoby na założenie konta na witrynie hazardowej:

 • rejestracja w wersji desktopowej;
 • rejestracja w wersji mobilnej.

Polski bukmacher Fortuna nie wymaga od graczy dokonania zbędnych formalności. Oba sposoby rejestracji są równie łatwe. Założenie konta gracza zaczyna się od wypełnienia swoich danych. Szczegóły procesu rejestracji dogłębnie opiszemy poniżej.

Fortuna rejestracja

Warunki rejestracji w serwisie bukmachera

Przed przejściem do dokładnego opisu procedury założenia profilu typera w serwisie legalnego bukmachera, warto wspomnieć o warunkach założenia konta. Jeśli gracz nie dostrzega określonych wymagań, jego konto na platformie może zostać bezzwrotnie zablokowane.

Oto podstawowe warunki rejestracji w serwisie bukmachera:

 • każdy gracz może mieć tylko jedno konto w Fortuna;
 • duplikowanie profilu nie jest dozwolone;
 • sprzedanie lub przekazanie danych do logowania do osób trzecich jest wzbronione;
 • podczas rejestracji należy podawać tylko prawdziwe dane;
 • użytkownik serwisu musi zaakceptować Regulamin.

Co istotne, klient musi informować firmę o jakichkolwiek zmianach kontaktowych czy osobistych informacji. W tym celu należy nawiązać kontakt supportem operatora lub dokonać zmian na profilu samodzielnie. Fortuna szybka rejestracja potrzebuje od typerów szczegółowego zapoznania ze wszystkimi warunkami. Niedotrzymanie warunków może powodować poważne problemy z dostępem do konta osobistego.

Rejestracja profilu w wersji desktopowej

Żółty guzik Rejestracja na głównej stronie witryny aktywuje procedurę rejestracji konta w Fortuna.

Aby w prosty sposób założyć konto klienta przez komputer, należy posiadać jedynie dowód tożsamości i dostęp do sieci. Po kliknięciu odpowiedni klawisz przed graczem pojawi się krótki formularz informacyjny. Podczas wypełnienia formularza rejestracyjnego należy wskazać dane jak poniżej:

 • datę urodzenia;
 • imię oraz nazwisko;
 • ważny nr telefonu komórkowego i adres e-mailowy;
 • płeć gracza;
 • stały adres zameldowania;
 • ustalić login oraz hasło do profilu.

Dalej klient musi zaznaczyć wszystkie wymagane pola i wybrać walutę profilu. Fortuna rejestracja konta w wersji desktopowej wymaga również potwierdzenia adresu poczty elektronicznej. Do tego należy zalogować się do swojej skrzynki e-mail i wcisnąć link aktywacyjny. Należy się pamiętać, że link jest ważny w ciągu 24 godzin. Po upływie tego czasu gracz musi rejestrować się ponownie.

Kolejnym krokiem rejestracji jest weryfikacja tożsamości. Odbywa się to przez dostarczenie do firmy bukmacherskiej niezbędnych dokumentów. Do chwili dostarczenia tych dokumentów wypłata wygranych nie jest możliwa.

Fortuna strona główna

Jakie konto może założyć klient Fortuna

Firma hazardowa oferuje typerom dwie opcje na założenie profilu typera. Szybka rejestracja nie wymaga od typerów dokumentów tożsamości. Jeśli chcemy uzyskać dostęp do wszystkich bez wykluczenia funkcji profilu osobistego, należy potwierdzić tożsamość typera. W poniżej tabeli dokładnie przedstawiamy podstawowe cechy pełnej wersji konta i tymczasowej.

Pełne konto klienta Tymczasowe konto klienta
Gracze otrzymują dostęp do wszystkich funkcji witryny:
 • dokonaniu wpłat na konto;
 • zawierania zakładów bukmacherskich;
 • wypłaty pieniędzy z rachunku bonusowego.

Należy pamiętać, że aby uaktywnić pełne konto, klient jest zobowiązany do wysłania skanów dowodu osobistego.

Fortuna konto tymczasowe oferuje typerom mniej opcji. Funkcjonalność takiego konta jest ograniczona. Operator stosuje do konta tymczasowego poniższe ograniczenia:
 • limity na dokonanie wpłat i zakładów;
 • brak opcji wypłaty wygranych z rachunku gracza;
 • ograniczone promocje bukmacherskie.

Co ważne, gracz nie musi potwierdzać tożsamości i dostarczać do operatora dokumenty tożsamości.

Jeśli jednak chcemy dokonać wypłaty kosztów z konta typera, konieczna jest weryfikacja osobistości typera. Istnieje możliwość weryfikacji konta po zdobyciu zwycięstwa. Jednak na dokonanie tego procesu mamy 28 dni. Fortuna rejestracja bez dowodu to perfekcyjna możliwość na rozgrywkę hazardową przy zachowaniu ograniczonych formalności.

Rejestracja profilu gracza w trybie mobilnym

Fortuna jak założyć konto przez urządzenia komórkowe? Rejestracja w trybie mobilnym wygląda dokładnie tak samo, jak w trakcie zarejestrowania w wersji desktopowej. Założenie konta wymaga przede wszystkim załadowania aplikacji mobilnej na swoje urządzenie. Apka jest bezpłatna i nie potrzebuje dodatkowych umiejętności czy specjalnej wiedzy.

Co istotne, możemy również otworzyć profil gracza bez pobierania aplikacji mobilnej na nasze smartfony. Fortuna online rejestracja może być dokonana z poziomu dowolnego browsera. Wersja telefoniczna witryny zapewnia typerom nieograniczony dostęp do zabawy na stronie witryny i dokonania typów sportowych.

Rejestracja profilu przy użyciu apki

Czy rejestracja w Fortuna jest bezpieczna z telefonów i tabletów? Odpowiedź na to pytanie brzmi tak. Firma bukmacherska dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników na każdym etapie rozrywki. Rejestracja profilu typera za pośrednictwem apki następuje w kilku kroków:

 1. Załadowanie apki z głównej strony bukmachera lub App Store.
 2. Kliknięcie guziku Rejestracja w aplikacji.
 3. Wypełnienie wniosku informacyjnego.
 4. Podanie kodu promocyjnego w odpowiednim polu (jeśli taki posiadamy).
 5. Wyrażamy zgodę na naliczenie nagród.
 6. Akceptujemy pola wyboru.

Wygodna aplikacja udostępnia graczom możliwość dokonania wpłaty depozytu, wypłacanie wygranej, śledzenie wyników różnych meczy. Ponadto możemy typować zakłady bukmacherskie Fortuna z poziomu aplikacji. Co ważne, apka jest całkowicie darmowa podczas wykorzystania.

Fortuna app

Rejestracja profilu typera i weryfikacja typera w Fortuna

Już wspominaliśmy wcześniej, że rejestracja profilu wymaga od typerów przejścia procesu potwierdzenia e-mailu i osobistości. Jak dokładnie odbywa się ten proces? Składa się on z dwóch etapów:

 1. Weryfikacja poczty elektronicznej. Aby potwierdzić adres elektroniczny, gracz zobowiązuje się do aktywacji linku, który zostanie wysłane na wskazaną pocztę e-mail w trakcie rejestracji. Link ma ograniczenia czasowe i jest ważny w ciągu doby. Weryfikacja poczty elektronicznej jest niezbędna w celu bezproblemowego logowania się do swojego konta.
 2. Potwierdzenia osobistości typera. Gracz musi wysłać do bukmachera skany dokumentów osobistych. Do czasu otrzymania niezbędnych dokumentów niektóre funkcje na profilu są ograniczone. Wypłata wygranej również nie jest możliwa bez weryfikacji osobistości.

Aby grać odpowiedzialnie i nie mieć problemów z logowaniem i wypłatą pieniędzy, te dwa etapy są obowiązkowe dla nowych graczy.

Rejestracja w Fortuna – czy warto

Założyć konto w Fortuna może każda pełnoletnia osoba. Warunki założenia profilu nie są trudne do wykonania. Do tego, firma bukmacherska cieszy się mega pozytywnymi opiniami graczy. Operator przedstawia do dyspozycji typerów ogromną paletę sportów do typowanie i natychmiastowe sposoby na wpłaty i wypłaty. Bukmacher może również pochwalić się innymi atutami.

Prosta rejestracja

Otworzenie profilu typera w serwisie nie jest utrudnione. Gracze mogą założyć profil na dwa szybkie i wygodne opcje: przez urządzanie komórkowe i w wersji desktopowej.

Bezpieczeństwo graczy

Operator hazardowy Fortuna bezwzględnie zapewnia pewność użytkowników, stosując w tym celu rzetelne konfiguracje szyfrowania i ochrony informacji przed włamaniami hakerów.

Porywająca oferta bonusowa

Nowi gracze witryny mogą spodziewać się naprawdę niecodziennych ofert profitów. Po rejestracji klienci zdobywają kody bonusowe, extra środki na start, freebety na zakłady i inne oszałamiające promocje.

Jeśli chodzi o to, czy szybka rejestracja w Fortuna to dobre rozwiązanie, warto kierować się własnymi preferencjami. Jednak z powyższego wynika, że bukmacher z pewnością jest godny zaufania. Legalny bukmacher zapewnia klientom komfortową i bezpieczną zabawę bez zbędnych ograniczeń.

Bonusy po rejestracji konta w Fortuna

Co czeka na graczy po rejestracji? To rewelacyjny pakiet nagród i bonusów zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów serwisu. Niestety w ofercie operatora brakuje nagród od pierwszej wpłaty.

Bonus powitalny

Bonus bez depozytu za rejestrację wynosi 20 PLN. Możemy również otrzymać ponad 2800 extra punktów lojalnościowych, które później można wymienić na dodatkowe nagrody i wykorzystać na gry hazardowe.

Cashback

Bonus powitalny przewiduje możliwość otrzymania cashbacku za pierwsze zakład gracza. Wysokość zwrotu nie może przekraczać 600 PLN. Zwrócona kwota może być wydana na kolejny zakład.

Fortuna bonus na startu

Obstawianie bez podatku

Firma bukmacherska oferuje graczom możliwość gry podatku przez 14 dni po rejestracji. Otrzymamy 14% do wygranej za obstawianie kuponów z kursem minimalnym 1.3.

Poniedziałkowy Farciarz

Wysokość bonusu wynosi 50 złotych. Wysokość minimalnej stawki powinna wynosić też 50 złotych. Do uzyskania nagrody należy obstawić minimum 4 kupony AKO.

Karciane czwartki

Otrzymamy 10 złotych za typowanie gier karcianych Minimalna stawka na grę 20 złotych. Promocja obejmuje również kupony rozstrzygnięte.

Kody promocyjne

Kod bonusowy można wykorzystać w trakcie rejestracji lub doładowania rachunku gracza. Fortuna rejestracja kodu jest ważnym elementem uzyskania ekstra profitów.

Rejestracja konta w Fortuna – czy są jakieś problemy

Rejestracja stronie firmy bukmacherskiej to prosty i zrozumiały proces. Jednak czasami gracz może napotkać niewielkie kłopoty w trakcie założenia profilu typera.

 1. Nagroda za rejestrację nie została naliczona.
 2. Gracz nie dostał linku do aktywacji poczty mailowej.
 3. Analiza wysłanych dokumentów tożsamości trwa bardzo długo.

Prawie 46% graczy nie słyszało o tym, że niektórzy operatorzy nie mają odpowiednich zezwoleń. Dobrze, że Fortuna jest legalnym operatorem hazardowym. W przypadku powstania wyżej wymienionych lub innych problemów należy nawiązać kontakt z biurem obsługi użytkowników. Fachowi konsultanci bukmachera Fortuna szybko udzielają pomocy o dowolnej porze za pomocą czatu na żywo lub za pośrednictwem e-mailu.

Top 5 najlepszych operatorów

Zgarnij 60 złotych we freebecie i skorzytaj z CASHBACK 600
 • Szybki proces założenia konta na stronie
 • Szeroka oferta LIVE
 • Ciekawe promocje dla miłośników piłki nożnej
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu
 • Przejrzysta strona i łatwy do zrozumienia interfejs
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Bogaty wybór sposobów płatniczych
 • Szybki proces rejestracji na stronie
 • Obsługa klientów w języku polskim
Graj legalnie
1500 PLN bonus przy pierwszym depozycie
 • Ponad 40 tys. wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
 • Brak automatycznej wypłaty
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Bogaty wybór metod wypłaty i wpłaty
 • Wygodna aplikacja na telefony
 • Prosty sposób rejestracji
Graj legalnie
25 zł freebet bez depozytu
 • Dobre opinie użytkowników witryny
 • Rejestracyjna oferta bonusowa
 • Szybkość odpowiedzi na pytania graczy przez czat
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Szeroka paleta zakładów sportowych
 • Spora liczba stałych i okazyjnych promocji
 • Brak sportów wirtualnych do typowania
Graj legalnie
1050 PLN Na Start
 • Atrakcyjne promocje na start
 • Brak nagrody freebet
 • Brak opcji cashout
Graj legalnie
Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.