Kategoria Metody Płatności U Bukmacherów

Metody Płatności U Bukmacherów: Ważność

Szybka akcja na stronie bukmacherów to właściwy sposób na szybkie dokonywanie depozytów i gier. W przypadku, gdy wypłata potrwa do pół godziny lub nawet więcej, przez ten czas będziesz się denerwować i gra się skończy. Aby uniknąć wszystkich możliwych negatywnych konsekwencji i przejść od razu do efektywnej gry, zadbaj o metody płatności.

Bukmacherzy różnią się pod względem metody płatności. Aby mieć pewność, że wziąłeś pod uwagę wszystkie możliwe negatywne konsekwencje, musisz znać rodzaje metody płatności oraz listę najwyżej ocenianych bukmacherów w tym zakresie.

Płatności są niezbędne w branży hazardowej, a gracze, którzy chcą poznać gry na prawdziwe pieniądze, mają dostęp do kilku metody płatności. Każdy z bukmacherów obsługuje zestaw unikalnych opcji, ale dostępne metody płatności to bardzo wrażliwa cecha.

Jednak podobne opcje znajdziesz w większości witryn hazardowych online. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne karty kredytowe VISA i MasterCard, czy fantazyjne nowoczesne cyfrowe monety, takie jak Bitcoin, operatorzy gier hazardowych mają nadwyżkę metody płatności, więc możesz wybrać dowolną opcję, która odpowiada Twoim potrzebom. Poniżej znajduje się przegląd pięciu popularnych metody płatności i przykładów dostępnych dla graczy online. Następnie możesz zobaczyć najwyżej oceniane bukmacherzy we współczesnym świecie. Głównym kryterium jest dostępność metody płatności i ich innowacyjność.

Jakie Formy Płatności Akceptują Bukmacherzy?

Ilość metod płatności, wpłaty i wypłaty jest ogromna. W stałej bazie pojawiają się nowe i nowoczesne metody oraz szybkie przelewy. Gracze mogą dokonać płatności tak, jak chcą. Aby być świadomym metody opłaty, zwróć uwagę na poniższe najpopularniejsze metody płatności.

Karty Kredytowe/Debetowe

Karty kredytowe i debetowe to najczęstsze metody wpłaty używane do realizacji codziennych transakcji online i offline. Gracze mogą korzystać karty płatnicze VISA, MasterCard, Maestro i kilku innych kart kredytowych/debetowych powiązanych z ich kontami bankowymi. Ta opcja zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i niezawodność. Ludzie używają kart do realizacji transakcji w koncie gracza lub w supermarkecie, na stacji benzynowej i kilku innych punktach sprzedaży.

Chociaż brytyjska Komisja ds. Hazardu (UKGC) zakazała kart kredytowych w kasynach z licencją w Wielkiej Brytanii, gracze znajdują kasyna z kartami kredytowymi za pośrednictwem NonGamStopSlots, ponieważ pozostaje to jedna z najpopularniejszych metody płatności u bukmacherów. Możesz także nadal grać swoimi ulubionymi kartami debetowymi, a gracze, którzy chcą korzystać z kart płatniczych kredytowych, mogą odkrywać bukmacherów spoza Wielkiej Brytanii. Korzyści płynące z korzystania z kart bankowych obejmują wygodę, ochronę przed oszustwami i zakupami, wyższe limity transakcji i bezpłatną ocenę kredytową przy terminowej spłacie kredytów. Te opcje są również używane w praktycznie wszystkich kasynach offshore, więc znajdziesz je w prawie wszystkich renomowanych bukmacherów.

Metody Płatności U Bukmacherów

Karty Przedpłacone Polskich Bukmacherów

Karty przedpłacone, takie jak Paysafecard i AstroPay Card, stały się popularnymi opcjami wpłat wśród graczy poszukujących prywatności i anonimowości. Gracze mogą kupować karty przedpłacone offline w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i innych punktach sprzedaży lub online za pośrednictwem odpowiednich stron internetowych. Karty przedpłacone przeszły długą drogę i przypominają bardziej e-portfele, biorąc pod uwagę, że gracze mogą je kupić online. Są one jednak dostępne tylko dla depozytów, ale nie wyplaty u bukmacherów.

Te karty są sprzedawane po określonych cenach, więc możesz kupić kartę o wartości 5 USD, 10 USD, 100 USD lub więcej, jeśli pozwala na to system opłaty u bukmacherów. Do każdej karty kredytowej dołączony jest unikalny kod/PIN, który określa wartość. Na przykład Paysafecard i AstroPay Card mają 16-cyfrowe kody. Po zakupie kodu PIN gracze mogą używać go do robienia zakładów u bukmacherów online na stronach internetowych, które akceptują kartę przedpłaconą. Wprowadzenie internetowych PIN-ów umożliwia graczom zasilenie kont przy użyciu innych środków, więc przyszłe kasyna będą mogły przyjmować wypłaty na zweryfikowane konto karty przedpłaconej.

Kryptowaluty

Kryptowaluty lub waluty cyfrowe stały się głównym i popularnym wśród graczy online u bukmacherów. Najpopularniejszą kryptowalutą są metody opłaty Bitcoin. Wprowadzony w 2009 r. Bitcoin stał się współczesną opcją metody płatności do realizacji transakcji online. Legalni bukmacherzy i przedsięwzięć e Commerce akceptuje metody płatności Bitcoin, podobnie jak kasyna. Gracze mogą wysyłać/odbierać pieniądze za pomocą swoich portfeli Bitcoin, podobnie jak portfele elektroniczne i banki. Wielu graczy wybiera nowoczesnych metod płatności jako kryptowaluty zamiast kart kredytowych ze względu na oferowane zalety.

Metody płatności kryptograficzne są również bezpieczne i uwzględniają wyższe limity bankowe. Co więcej, system wykorzystuje zdecentralizowaną technologię blockchain, co skutkuje niesamowitą anonimowością. W rezultacie trudniej jest śledzić transakcje kryptograficzne i nie są wymagane żadne informacje bankowe. Gracze u bukmacherów mogą również cieszyć się bezpiecznymi z licencją ministerstwa finansów natychmiastowymi wpłatami i wypłatami. Popularne kryptowaluty używane w witrynach hazardowych to Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tether, Dogecoin i Bitcoin Cash. Istnieje jednak ponad sto unikalnych monet, a kasyna w Wielkiej Brytanii akceptują co najmniej tuzin wiodących opcji.

Przelewy Internetowe

Przelew bankowy, znany również jako przelew bankowy, to metoda opłaty, która ułatwia elektroniczny transfer środków z jednego podmiotu lub indywidualnego konta gracza na inny. Przelewy bankowe wykorzystują sieci bankowe lub agencje transferowe do wysyłania pieniędzy na całym świecie i są popularnymi opcjami opłaty u bukmacherów. Podobnie jak karty kredytowe i debetowe, ten system płatności jest powiązany z Twoim kontem bankowym, więc musisz otworzyć konto w banku online/offline, aby zrealizować przelewy.

Oferują jednak bezpieczeństwo, ogromne limity bankowe, natychmiastowe depozyty i ochronę przed oszustwami na koncie bankowym. Przelewy bankowe są również używane od dziesięcioleci i są niezawodnymi opcjami używanymi do dokonywania różnych transakcji online. Jednak ta metoda jest znana z powolnych wypłat, które trwają do pięciu dni, zwłaszcza na zagranicznych stronach hazardowych. Z wyjątkiem długiego czasu wypłaty, tradycyjny przelew bankowy są doskonałym wyborem podczas hazardu u bukmacherów i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

STS płatności

Portfele Elektroniczne

Portfele elektroniczne, systemy płatności elektroniczne lub portfele cyfrowe to popularne opcje bankowe w Polskich bukmacherów i na morzu. Od czasu wprowadzenia metody płatności peer-to-peer PayPal w 1998 roku w zakładach bukmacherskich, możesz śledzić ogromny rozwój technologii i zobaczyć, że wiele e-portfeli pojawiło się i zniknęło. Inne, takie jak Skrill i Neteller, utrzymują swoją obecność w witrynach hazardowych i pozostają najpopularniejszym wyborem dla graczy, którzy chcą grać w swoje ulubione gry i chcą dokonywać transakcji cyfrowych.

Jednak branża hazardowa korzysta z kilku e-portfeli. Popularne przykłady inne niż PayPal, Skrill i Neteller to ecoPayz, Trustly, Apple Pay, WebMoney, Much Better, Zimpler, Interac i wiele innych. E-portfele są popularne, ponieważ nie wymagają konta bankowego i oferują natychmiastowe transakcje. Większość bukmacherów Skrill i Neteller zapewnia szybkie wypłaty w ciągu 24 godzin. Niektóre opcje, takie jak PayPal, wymagają tylko prawidłowego adresu e-mail, aby rozpocząć. Gracze mogą również wysyłać/wypłacać pieniądze do/z swoich e-portfeli za pomocą kart, przelewów bankowych, kryptowalut i innych metody płatności. Co więcej, prawie wszystkie nowe bukmacherzy online obsługują e-portfele, a metody płatności są tak bezpieczne jak przelewy bankowe.

Zakłady Bukmacherskie: Popularne Systemy Płatności Na Konto Bankowe

Powyżej widziałeś metody opłaty, które są dostępne na stronach bukmacherów. Teraz nadszedł czas, aby zapoznać się z systemy opłaty, z którymi możesz się spotkać.

Blik Metody Platnosci

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się również nowy serwis dla metody opłaty mobilnych BLIK, zwłaszcza jako polski startup. Możesz połączyć BLIKA ze swoim bankiem i znacznie łatwiej dokonywać opłaty za pośrednictwem aplikacji. To kolejny świetny metody na łatwiejsze korzystanie z przelewów bankowych.

BLIK metody płatności u wszystkich bukmacherów dostępny w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, BZ WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe i Orange Finanse.

Karta U Bukmacherów Internetowych

Można śmiało powiedzieć, że Visa metody płatności to marka znana na całym świecie. Amerykańska firma dostarcza karty debetowe, kredytowe i przedpłacone pod marką Visa za pośrednictwem różnych banków. Klienci nie tylko mogą łatwo zdobyć własne karty Visa, ale jest to również najszerzej akceptowana metody opłaty na świecie. Może być używany w większości sklepów lokalnych i internetowych, dzięki czemu klienci mogą wygodnie dokonywać zakupów w ciągu kilku minut.

Betfan płatności

Metody Platnosci Paysafecard

Paysafecard to amerykańska platforma płatności, nawiązała współpracę z Betcris, aby zapewnić alternatywną metodę płatności dla graczy, którzy dokonują wpłat online i wpłat gotówkowych za pośrednictwem banków lub punktów gotówkowych na koncie gracza. Poprzez SafetyPay, operatorzy kasyn online mogą oferować alternatywne metody opłaty posiadaczom kart lub klientom nieufnym w oszustwa, którzy zdecydują się nie udostępniać danych karty kredytowej online. Gracze Betcris będą mieli możliwość płacenia za gry online i zakłady sportowe przelewem bankowym lub gotówką zamiast karty kredytowej lub debetowej. Rozwiązanie SafetyPay oferuje klientom opcję, w której nie są proszeni o udostępnianie jakichkolwiek danych osobowych lub szczegółów.

Paypal

Jeśli zdecydujesz się używać PayPal jako metody opłaty bankowej w polskich bukmacherów online, musisz otworzyć konta bankowego w PayPal za pomocą swojego konta gracza lub karty kredytowej. To właśnie sprawia, że PayPal jest tak bezpieczną i zaufaną metodą, ponieważ metody opłaty nie są realizowane bezpośrednio z konta bankowego lub karty kredytowej do bukmacherów online. Dzięki temu Twoje poufne informacje finansowe nie będą widoczne dla kasyna online, które akceptuje Twój depozyt.

To sprawia, że PayPal jest najlepszą metody wpłat online dla użytkowników kasyn online, którzy obawiają się, że mogą doświadczyć oszustwa online lub nadużyć ich danych osobowych.

Zasadniczo PayPal działa jak oddzielne konto bankowe do użytku w kasynach online. Gracz wpłaca pieniądze na swoje konto PayPal za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej, a następnie wykorzystuje pieniądze do gry i dokonywania wpłat w kasynach online. Użytkownicy metodą płatności PayPal mogą również podłączyć kartę kredytową ze swoim kontem, aby PayPal mógł dokonywać automatycznych wypłat .

Tpay U Bukmacherów

Jeszcze jeden system opłaty, na który należy zwrócić uwagę, szukając idealnej opcji. TpayU jest wśród fajnych metodą płatności w zakładach mobilnych. To rodzaj e-portfela, z którego możesz bezpiecznie korzystać razem z kartą TPay. System ten jest często wybierany przez graczy ze względu na jego liczne funkcje.

Jeton Systemy Platnosci

Jeton to niezwykle popularny e-portfel, z którego korzystają kupujący, bukmacherzy pobierają prowizje online na całym świecie. Środki umieszczone w Twoim portfelu Jeton mogą zostać przelane na Twoje konto w kasynie w ciągu kilku sekund. W większości przypadków w ten sam sposób możesz natychmiast wypłacić swoje wygrane

Dotpay

Dotpay to popularne metody płatności w Polsce. Umożliwia klientom wpłacić pieniądze online kartami kredytowymi, gotówką, telefonami komórkowymi i kilkoma innymi opcjami. Jest dostępny w ponad 30 polskich bankach, ale nie jest powszechnie używany poza granicami kraju. Dotpay jest postrzegany jako jedna z najbezpieczniejszych metod płatności i oferuje kilka innych korzyści zarówno klientom, jak i sprzedawcom. Oznacza to, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego sklepu internetowego działającego w Polsce. Minimalna kwota wpłaty nie jest wysoka.

PZBuk platnosci

Jakie Metody Płatności Oferuje Bukmacher Online?

Metody płatności są różne. Niektórzy bukmacherzy mają dużą różnorodność metody, podczas gdy inni nie są tak rozwinięci. Zwróć uwagę na poniższą tabelę, aby zobaczyć płatności zebrane od bukmacherów. Jakie metody płatności oferuje bukmacher online?

Bukmacher Dostępne metody płatności
Betfan VISA, Mastercard, Dotpay, Blik, Revolut, Przelewy24, Paysafecard.
Betclic Przelewy24, Karty kredytowe, Revolut przelew
STS Blik, PayU, DotPay, VISA, Mastercard, PayPal, Scrill, Neteller, przelewy, wplata w lokalu STS, Revolut
SuperBet Tpay, VISA, Mastercard, Scrill, Neteller, Paysafecard, przelew, Revolut
ForBet VISA, Mastercard, PayU, DotPay, Pay.com, Paysafecard, Skycash, Revolut
PZBuk VISA, Mastercard, Blik, Tpay, dotpay, Przelewy24
Fortuna Mastercard, VISA, BLIK, przelewy, wplata w punkcie
TotalBet VISA, Mastercard, BLIK, PayU, DotPay, Przelewy24
22Bet Blik, PayU, DotPay, VISA, Mastercard, PayPal
GGBet VISA, Mastercard, BLIK, PayU, DotPay, Przelewy24
20Bet Tpay, VISA, Mastercard, Scrill, Neteller, Paysafecard
Totolotek Przelew, VISA, Mastercard, Paysafecard, Scrill, DotPay, TPay

Jak Wpłacić Pieniądze Do Bukmachera?

Systemy płatności internetowych są szybkie i podobne. Ten schemat można wziąć jako przykład dla wszystkich bukmacherów.

  1. Kliknij „ZAGRAJ TERAZ” z powyższej tabeli, aby zostać przekierowanym na stronę główną wybranej marki. Po wejściu na stronę docelową naciśnij „NATYCHMIASTOWA GRA”, aby uzyskać bezpośredni dostęp do kasjera czystych kasyn Pay’n Play za pośrednictwem Trustly lub SWISH. W przypadku powracających graczy kliknij na dole „Wznów grę”, aby kontynuować od miejsca, w którym ją przerwałeś.
  2. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić, potwierdzając minimalną dozwoloną kwotę. Minimalna kwota wypłaty jest dostępna na stronie u bukmacherów.
  3. Wybierz swój kraj zamieszkania z prezentowanej listy.
  4. W nowym oknie kliknij logo odpowiadające Twojemu Bankowi.
  5. Wybierz konto bukmachera i bankowe, z którego chcesz zapłacić.
  6. Użyj swojego BankId lub identyfikacji bankowości internetowej (nazwa użytkownika, hasło), aby bezpiecznie logować się i kontynuować płatność.
  7.  Każda transakcja musi zostać zweryfikowana przez gracza, w zależności od metody płatności uwierzytelniania ustalonej wcześniej w banku (e-mail, SMS, Powiadomienie telefoniczne, Rozmowa telefoniczna, Aplikacja Google Authentication).

Możesz teraz cieszyć się grami i natychmiast wypłacić swoje wygrane z pełnym zaufaniem konta gracza.

Fortuna platnosci

Wniosek

Istnieją setki indywidualnych metody płatności u bukmacherów dostępnych dla graczy online. Większość opcji należy do powyższych kategorii. Spotkasz także unikalne metody płatności, błyskawiczne przelewy w tym czeki elektroniczne, kupony i płacenie rachunkami telefonicznymi. Niezbędne jest przejrzenie każdej opcji przed jej użyciem. Co ważniejsze, gracze powinni zapoznać się z warunkami bankowymi w każdym kasynie, aby określić obsługiwane płatności, uprawnienia do premii, limity wpłat/wypłat i inne ważne aspekty na rachunku bankowym.

FAQs

Płacić Kartą Prepaid Czy Kartą Kredytową/Debetową?

Rodzaj karty, którą musisz wybrać, zgodnie z własnymi upodobaniami. Przeczytaj uważnie różnice między sposobem za pośrednictwem kart kredytowych i innych i wybierz ten, który jest dla Ciebie bardziej odpowiedni. Te znane metody płatności na Polskim rynku zakładów bukmacherskich są popularne i wiadome.

Czy Wpłaty Pieniędzy Do Bukmacherów Internetowych Są Bezpieczne?

Kiedy robisz konto gracza, musisz zgodzić na warunki użytkowania i polityka serwisu. W ten sposób musisz sprawdzić środki bezpieczeństwa stawianych przez bukmacherów. W przypadku, gdy bukmacher jest legalny i bezpieczny, nie musisz się o nic martwić. Metody płatności są na swój sposób bezpieczne, jeśli takie jest konto bukmacherskie.

Jakie Jest Tempo Realizacji Transakcji Za Pośrednictwem Karty Płatniczej U Bukmacherów?

Szybkość transakcji może zająć do 24 godzin, ale nie więcej. Być może w niektórych przypadkach, gdy istnieją pewne niedogodności związane z ustalaniem metod płatności, możesz napotkać dłuższy okres czasu wypłaty na rachunek bankowy.