Forbet bonus – jakie nagrody możemy uzyskać


Firma bukmacherska Forbet opracowała dla typerów rewelacyjny program nagród bonusowych. Forbet bonus gwarantuje graczom mnóstwo atrakcyjnych nagród. Na spore bonusy mogą liczyć zarówno nowicjusze, jak i stali klienci. Mino bonusów tradycyjnych legalny polski bukmacher proponuje klienta ogromna ilość niecodziennych promocji i możliwość udziału w rewelacyjnych turniejach.

Firma bukmacherska działa na rynku polskim od wielu lat. Operator hazardowy posiada licencję Ministerstwa Finansów. Co więcej, firma cieszy się pozytywnymi opiniami, jest bezpieczna i wypłacalna. Największa wygrana w Forbet wynosiła ponad 177 tys. PLN. Do tego serwis oferuje graczom szeroką gamę na zakłady bukmacherskie Forbet i wiele dodatkowych korzyści. Największym zainteresowaniem wśród typerów cieszą się bonusy witryny. W poniższej części tekstu sprawdzimy, jak wygląda oferta promocyjna firmy bukmacherskiej i jak korzystać z bonusów.

Bonus w Forbet – rodzaje

Aby poznać Forbet promocje, warto załadować stronę witryny przejść do sekcji Promocje. Zakładka zawiera aktualne dane o wszystkich bonusach i profitach firmy bukmacherskiej. W ofercie portalu są nagrody zarówno dla nowych graczy, jak i zaawansowanych miłośników hazardu.

Bonusy Forbet można podzielić na kilka kategorii:

 • bonus powitalny;
 • bonus od depozytu;
 • gra bez podatku;
 • MaxiZysk;
 • cashback;
 • kody bonusowe;
 • freebety;
 • cashout;
 • program lojalnościowy;
 • bonus urodzinowy;
 • promocje okresowe.

Poniżej postaramy się wyjaśnić jak zdobyć bonus i sprawdzimy warunki niezbędne do spełnienia w celu uzyskania nagród.

Forbet promocje pl

Bonus powitalny w Forbet

Forbet bonus powitalny składa się z trzech elementów:

 1. Premia od wpłaty w wysokości do 2000 PLN.
 2. Gra i obstawianie bez podatku.
 3. MaxiZysk do 200 PLN.

Bonus od depozytu

Aby odebrać bonus od wpłaty, należy dokonać minimalnego depozytu. Wysokość nagrody wynosi 100% do sumy 2000 PLN. Co ważne, Forbet bonus na start podlega warunkom obrotu. Gracz musi obstawić zakład z kursem minimalnym 2.5 na kuponie AKO. Aby wypłacić bonus, gracz powinien obrócić premie 2 razy.

Gra bez podatku

Po rejestracji na stronie operatora mamy możliwość obstawiania bez podatku od stawki, który wynosi 12%. Nie oznacza to, że typerzy zostają całkowicie zwolnieni ze spłaty podatku. Operator oferuje graczom +14% do każdej wygranej. Promocja jest ważną tylko w ciągu 14 dni od chwili otworzenia konta.

Obowiązują również pewne warunki obstawiania. Aby uzyskać bonus, gracz musi obstawić kupon z minimum 3 zdarzeniami. Ponadto kurs minimalny na kuponie powinien wynosić 1.3.

Promocja MaxiZysk

Bonus MaxiZysk przewiduje nagrody od drugiego depozytu. Za dokonanie drugiej wpłaty otrzymamy 200 PLN. Pozwala to na zwiększenie zysku gracza w wygranej. Należy jednak pamiętać o określonych warunkach. Typerzy musi obstawić kupon z 3 zdarzeniami i kursem minimalnym 1.4. Aby aktywować nagrody z pakietu powitalnego, wystarczy założyć konto na platformie.

Cashback

Możemy otrzymać zwrot stawki do 1500 PLN miesięcznie. Aby uzyskać Forbet cashback, należy zapisać się do promocji wcześniej. Nagroda jest wypłacana co 2 tygodnie. Do zdobycia premii nie jest wymagany kod bonusu Forbet. Jednak gracz musi być aktywny i regularnie obstawiać zakłady za pośrednictwem witryny w ciągu minimum 10 dni w miesiącu.

ForBET cashback

Freebety w Forbet

Bonus freebet to kolejna atrakcyjna premia dla nowych graczy. Forbet bonus startowy gwarantuje typerom bezpieczne zakłady bez ryzyka. Nie musimy dokonywać wpłat, by obstawiać zakłady sportowe na ulubione wydarzenia. Możemy typować dowolne imprezy sportowe bez jakichkolwiek obaw. Bonus na start bukmacher to idealna okazja na trening swoich umiejętności. Taki rodzaj zakładów bukmacherskich obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród fanów zabawy hazardowej.

Kody bonusowe w Forbet

Forbet kod bonusowy może uaktywnić dodatkowe bonusy bez żadnych ograniczeń. Możemy aktywować nagrody na stronie operatora na dwa sposoby:

 1. W trakcie rejestracji. Kod bonusowy należy wpisać w odpowiednim polu w podczas wypełnienia wniosku informacyjnego.
 2. W trakcie doładowania konta. Gracz musi podać kod promocyjny podczas dokonania depozytu.

Bonus zostaje automatycznie naliczany na konto bonusowe gracza po spełnieniu określonych warunków. Na uzyskanie niektóre profitów poczekamy kilka godzin lub dni. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości możemy nawiązać kontakt z fachowym supportem operatora.

Forbet gdzie wpisać kod? Pole do wpisania kodu jest widoczne w trakcie dokonania wpłaty czy otworzenia konta. Jeśli zapomnieliśmy podać kod, nagroda nie zostanie aktywowana. Kody bonusowe znajdziemy na stronach firm partnerskich operatora lub na oficjalnej stronie bukmachera. Warto sprawdzać ofertę bonusowe operatora na bieżąco, ponieważ kody promocyjne pojawiać się okresowo.

Opcja cashout w Forbet

Obstawiając zakłady przedmeczowe czy zakłady live możemy skorzystać z funkcji cashout. Bonus ten gwarantuje możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem meczu. Opcja cashout obejmy kupony AKO i kupony pojedyncze. Możemy typować Forbet zakład bez ryzyka także w przypadku, gdy kwota cashoutu jest niższa niż wysokość zakładu, za jaki był obstawiony kupon.

Postaw na swoich

Obstawiając ulubione drużyny, możemy wziąć udział w wyjątkowej promocje. Za udział w akcji Legalni bukmacherzy bonusy oferuje fantastyczne nagrody: koszulki z podpisami najlepszych zawodników, bonusy Forbet na konto bonusowe i gadżety klubowe.

Kupon musi wynosić co najmniej 10 PLN. Za każdą obstawioną złotówkę gracze zdobywają punkty. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zdobyć. Najwyższa wygrana wynosi 5000 PLN i nagrody rzeczowe, W promocje biorą udział zarówno kupony SINGLE, jak i kupony AKO.

Bonus urodzinowy

Ten bonus jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników platformy, którzy w ciągu ostatnich 3 miesięcy wydali na grę co najmniej 1000 PLN. Wysokość bonusu stanowi 20 PLN. Bonus podlega warunkom obrotu x2 z kursem minimalnym na kuponie 1.2.

Piątek na bogato

W każdy piątek bukmacher oferuje graczom o 14% więcej do wygranej. Nagroda jest naliczana na kupony prematch i live. W celu uzyskania bonusu należy obstawić kupon za 20 PLN. Kupon powinien zawierać co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.3. Do promocji nie są zaliczane zakłady długoterminowe i kupony systemowe.

Inne promocje bukmachera

W ofercie operatora często pojawiają się inne nagrody, do krytych stosowane są ograniczenia czasowe. Aby być na bieżąco i otrzymywać aktualne informacje o wszystkich promocjach warto zasubskrybować newslettera. Bonus Forbet zasady sprawdzimy w zakładce Promocje. Forbet zapewnia typerom fachową obsługę managerów na każdym etapie zabawy na stronie serwisu: od doładowania konta do Forbet wypłata bonusu. Często bukmacher oferuje typerom podwyższone kursy na wybrane wydarzenia.

Bonusy w Forbet – warunki uzyskania

Bonus Forbet bonus bez depozytu wymaga od graczy pewnych działań. Do uzyskania premii nie jest wymagana wpłata depozytu na konto gracza. Jednak firma bukmacherska wymaga od graczy założenia konta na platformie lub potwierdzenia adresu elektronicznego. Dla niektórych profitów ważnym warunkiem jest zapisanie się do newslettera. Są też inne warunki, które należy spełnić, aby aktywować nagrody. W poniższej tabeli przedstawiamy podstawowe warunki niezbędne do uzyskania bonusów.

Warunki Zasady
Dokonać depozyt Chcę otrzymać bonus powitalny, jednak nie wiem co mam w tym celu zrobić. To częsty problem dla nowych graczy. Wszystko, co należy zrobić, aby aktywować bonus startowy Forbet, to doładować swoje konto na określoną kwotę.
Podać kod bonusowy Aby uaktywnić bonus powitalny Forbet czy inne nagrody, gracz musi wpisać kod promocyjny w trakcie otworzenia konta. Jeśli kod promocyjne nie został podany, nagroda nie zostanie naliczona na konto główne gracza.
Aktywacja skrzynki mailowej W tym celu gracz musi zalogować się do swojego e-mailu i aktywować specjalny link.
Obstawienie kuponu Do uzyskania niektórych nagród typer musi obstawić kupon z określonym kursem i ilością wydarzeń. Szczególną uwagę należy zwrócić na minimalny poziom kursu, niezbędnego do aktywacji nagród.

To tylko niektóre warunki, które obowiązują podczas aktywacji bonusów. Przed otworzenie konta i dokonaniem wpłaty na rachunek depozytowy warto sprawdzić zasady uaktywnienia bonusów na głównej stronie bukmachera.

Forbet promocje TurboKurs

Jak wypłacić nagrody bonusowe

Forbet jak wypłacić pieniądze? Po spełnieniu przez graczy niezbędnych warunków nagrody bonusowe trafiają na konto gracza. Jednak gracza nie może natychmiast wypłacić premię z rachunku. Przed dokonaniem wypłaty typer musi spełnić określone warunki. Poniżej sprawdzimy podstawowe warunki, niezbędne do wypłaty nagród.

Obrót bonusem

Najważniejszym jest warunek obrotu bonusem. Otrzymane nagrody należy wydać na zabawę w serwisie, czyli na typowanie zakładów. Ponadto firma bukmacherska stawia przed klientami wymagania dotyczące kursów i ilości obstawionych wydarzeń na kuponie. Należy pamiętać, że czas na spełnienie tych warunków jest ograniczony. Jeśli gracz nie spełni warunków obrotu, premia będzie zlikwidowana. Obrócić bonus należy w ciągu kilku dni lub tygodni od momentu otrzymania.

Ile poczekamy na wypłatę bonusu

Po spełnieniu wszystkich wskazany przez bukmachera warunków typer może zrealizować wypłatę salda bonusowego. Wypłata bonusu Forbet nie trwa długo. Do zlecenia transakcji należy przejść do sekcji Płatności na oficjalnej stronie www i wybrać dowolny sposób. Czas realizacji transakcji zależy od wybranej metody płatności.

Sposoby wypłaty pieniędzy

Do dyspozycji klientów witryny jest mnóstwo błyskawicznych metod dokonania płatności, które zapewniają typerom wygodne obstawianie sportów wirtualnych i tradycyjnych dyscyplin sportowych oraz bezproblemową wypłatę nagród bonusowych.

Forbet bonus jak wypłacić?Firma bukmacherska ma do zaoferowanie takie popularne sposoby płatności:

 • karty (Visa, MasterCard);
 • e-portfele;
 • przelewy bankowe.

Do dyspozycji graczy są następujące systemy: DotPay, tPay, PayU. Co ważne, gracz może również wypłacić nagrody za pomocą dowolnych metod przy użyciu aplikacji mobilnej, która gwarantuje szybkość i wygodę podczas realizacji przelewu. W zależności wybranego sposobu na realizację przelewu poczekamy do kilku dni roboczych. Najszybszym sposobem wypłaty jest e-portfel.

Bonusy w Forbet – podsumowanie

Aby uzyskać nagrody w Forbet, nie musimy dopełniać mnóstwa formalności. Nagrody są przekazywane do gracza natychmiast po otworzeniu konta. Warto zauważyć, że nagrody czekają na graczy na każdym etapie rozrywki na stronie bukmachera. Wystarczy doładować saldo depozytowe i możemy cieszyć się rewelacyjni nagrodami.

Serwis oferuje nagrody zarówno dla nowicjuszy, jak i dla stałych użytkowników. Warto jednak pamiętać o spełnienie warunków bonusowych, które są obowiązkowe do otrzymania profitów. Musimy także pamiętać o warunkach dotyczących wypłaty wygranej. Nie są one skomplikowane i nie potrzebują dużo czasu lub formalności do spełnienia.

Top 5 najlepszych operatorów

Zgarnij 60 złotych we freebecie i skorzytaj z CASHBACK 600
 • Szybki proces założenia konta na stronie
 • Szeroka oferta LIVE
 • Ciekawe promocje dla miłośników piłki nożnej
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu
 • Przejrzysta strona i łatwy do zrozumienia interfejs
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Bogaty wybór sposobów płatniczych
 • Szybki proces rejestracji na stronie
 • Obsługa klientów w języku polskim
Graj legalnie
1500 PLN bonus przy pierwszym depozycie
 • Ponad 40 tys. wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
 • Brak automatycznej wypłaty
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Bogaty wybór metod wypłaty i wpłaty
 • Wygodna aplikacja na telefony
 • Prosty sposób rejestracji
Graj legalnie
25 zł freebet bez depozytu
 • Dobre opinie użytkowników witryny
 • Rejestracyjna oferta bonusowa
 • Szybkość odpowiedzi na pytania graczy przez czat
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Szeroka paleta zakładów sportowych
 • Spora liczba stałych i okazyjnych promocji
 • Brak sportów wirtualnych do typowania
Graj legalnie
1050 PLN Na Start
 • Atrakcyjne promocje na start
 • Brak nagrody freebet
 • Brak opcji cashout
Graj legalnie
Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.