Betclic bonus – jakie nagrody możemy uzyskać


Operator hazardowy opracował dla swoich klientów rewelacyjny program bonusowy. Betclic bonus zawiera mnóstwo ciekawych nagród zarówno dla nowicjuszy, jak i dla weteranów portalu. Oprócz standardowych nagród pieniężnych legalny polski bukmacher proponuje graczom kilka niecodziennych promocji i możliwość uczestnictwa w turniejach.

Firma bukmacherska jest znana w Polsce od wielu lat. Operator posiada licencję Ministerstwa Finansów. Co miesiąc portal odwiedzają ponad 3 mln realnych użytkowników. Nie ma tu nic dziwnego. Operator oferuje typerom szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie Betclic i wiele innych korzyści. Największym zainteresowaniem cieszą się bonusy serwisu. W dalszej części tekstu sprawdzimy, jak wygląda oferta bonusowa bukmachera i jak wykorzystać bonus.

Bonus w Betclic – jakie są rodzaje

Aby sprawdzić Betclic promocje, warto załadować stronę www portalu i przejść do zakładki Promocje. Sekcja zawiera aktualne informacje o czynnych bonusach i nagrodach bukmachera. W ofercie firmy są nagrody dla nowych graczy, jak i dla weteranów portalu.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Bonusy Betclic można podzielić na kategorie jak poniżej:

 • bonus powitalny;
 • cashback;
 • kody bonusowe;
 • freebety;
 • Bonus Mania;
 • cashout;
 • Multi+ bonus;
 • program lojalnościowy;
 • Super Kursy;
 • promocje okresowe.

Poniżej sprawdzimy jak zdobyć każdy bonus i jakie warunki musi spełnić użytkownik portalu, aby wypłacić środki bonusowe.

Betclic bonus

Bonus powitalny w Betclic

Betclic bonus powitalny przewiduje nagrody w postaci kosztów pieniężnych. Wysokość nagrody stanowi 550 PLN. Aby uzyskać premie, gracz musi dokonać minimalnego depozytu za pomocą jednej z następujących metod: portfel wirtualny, przelew bankowy, karta płatnicza. Betclic bonus na start można przeznaczyć na obstawianie zakładów.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Co ważne, minimalny kurs na obstawionym kuponie powinien wynosić nie mniej niż 2.0. Także, aby wypłacić bonus, gracz musi obrócić premie 4 razy. Niestety w ofercie operatora nie ma bonusu od drugiego depozytu. Jednak brak nagrody od drugiej wpłaty nie stanowi żadnego problemu, dlatego, że operator ma do zaoferowania ogrom innych ciekawych promocji i rewelacyjnych bonusów.

Freebety w Betclic

Bonus freebet to jeszcze jedna atrakcyjna nagroda dla nowych graczy. Betclic bonus startowy oferuje graczom bezpieczne zakłady bez ryzyka. Gracze nie muszą dokonywać wpłaty, aby typować zakłady sportowe na dowolne wydarzenia. Możemy obstawiać ulubione drużyny na stronie operatora bez zbędnych komplikacji i obaw. Bonus na start bukmacher to perfekcyjna okazja na trening umiejętności gracza i ćwiczenie. Taki typ zakładów bukmacherskich obecnie cieszy się niebywałym zainteresowaniem wśród pasjonatów hazardu.

Kody bonusowe w Betclic

Betclic kod bonusowy aktywuje dodatkowe bonusy bez żadnych formalności. Są dwa sposoby na uruchomienie nagród za pomocą kodu:

 1. Podczas rejestracji. Kod bonusowy jest podawany w odpowiednim polu w trakcie wypełnienia wniosku rejestracyjnego.
 2. Podczas doładowania konta. Kod promocyjny należy wpisać podczas dokonania depozytu.

Bonus jest automatycznie dodawany do konta bonusowego gracza po spełnieniu niezbędnych czynności. Na niektóre nagrody poczekamy kilka dni. W przypadku wątpliwości możemy skontaktować się z fachowym wsparciem gracza.

Betclic gdzie wpisać kod? Pole do podania kodu jest dobrze widoczne podczas dokonania opłaty czy rejestracji. Kody można natrafić na stronach partnerów operatora lub na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej. One mogą pojawiać się w ofercie operatora okresowo.

Cashback w Betclic

Na graczy serwisu czeka specjalna nagroda z kodem promocyjnym. Możemy uzyskać Betclic cashback w wysokości do 550 PLN. W tym celu wystarczy założyć konto na platformie i obstawić pierwszy kupon gracza. Firma bukmacherska ubezpiecza kupon. Należy pamiętać, że do aktywacji zwrotu stawki należy użyć kod bonusu Betclic, który znajdziemy na głównej stronie operatora. Co istotne, należy obstawić kupon na 625 PLN.

Betclic cashback pl

Opcja cashout w Betclic

Obstawiając zakłady live lub zakłady przedmeczowe możemy korzystać z opcji cashout. Bonus ten oznacza, że możemy zamknąć kupon przed zakończeniem wydarzenia. Promocja obejmy zarówno kupony AKO, jak i kupony pojedyncze. Możemy dokonać Betclic zakład bez ryzyka także w tym przypadku, jeśli kwota cashoutu jest niższa od zakładu, za jaki był obstawiony kupon.

Czym jest nagroda Multi+

Bonus Multi+ oznacza, że im większe wydarzeń obstawiamy na kuponie, tym większa będzie wygrana gracza. Musimy obstawiać co najmniej 5 spotkań. Zakłady przedmeczowe mogą być łączone z zakładami live. Nagroda gracza może być powiększona do 50%. Jeśli obstawimy 5 wydarzeń, otrzymamy +7% do wygranej. Aby uzyskać +50%, należy obstawić co najmniej 14 spotkań.

Bonus Mania

Promocja Bonus Mania polega na losowaniu między klientami nagród w wysokości od 5 złotych do 5000 złotych. Legalni bukmacherzy bonusy przyznawany jest dla nowych i dla dawnych klientów bukmachera. Ponadto taki bonus jest perfekcyjną okazją na zdobycie dodatkowych kosztów, które można wydać na typowanie zakładów wzajemnych.

Super Kursy

W zakładce Super Kursy znajdziemy topowe kursy w Betclic. Ten bonus każdego dnia oferuje graczom BOOTS. Jest to najwyższy kurs na wydarzenie dania. Spotkania z najlepszymi kursami są oznaczone specjalną ikoną. Może to być piłka nożna, baseball, tenis, koszykówka lub inne wydarzenia.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Program lojalnościowy

W Betclic istnieje strefa dla VIP klientów. Tacy klienci są traktowani wyjątkowo. Lojalni gracze uzyskują dostęp do dodatkowych opcji:

 • wyższe kursy;
 • turnieje;
 • obsługa osobistego managera;
 • lepsze limity wypłat;
 • promocje indywidualne.

Betclic zapewnia graczom profesjonalne wsparcie fachowych managerów na każdym etapie rozrywki na stronie witryny: od doładowania konta depozytowego do Betclic wypłata bonusu. Ponadto gracz może spodziewać się specjalnych profitów: upominki, nagrody urodzinowe, zaproszenia na zmagania sportowe.

VIP gracz otrzymuje dostęp do nowych promocji i ciekawostek technologicznych o wiele szybciej niż inni klienci. Betclic dba o regularnych graczy tak, by zapewnić i ekscytujące emocje, miłe wspomnienia i niezapomniane doświadczenia.

Betclic program lojalnościowy

Inne promocje bukmachera

W ofercie firmy bukmacherskiej mogą pojawiać się inne nagrody, które mają ograniczenia czasowe. Aby zawsze być na bieżąco i otrzymywać informacje o ważnych promocjach warto zapisać się do newslettera. Bonus Betclic zasady sprawdzimy w sekcji Promocje.

Bonusy w Betclic – warunki uzyskania

Jeśli myślisz, że Betclic bonus bez depozytu nie wymaga od graczy żadnych działań, to się mylisz. Do uzyskania nagrody nie jest wymagana wpłata na konto gracza. Jednak operator wymaga od typerów rejestracji konta na portalu i potwierdzenia adresu mailowego. Dla niektórych promocji ważnym warunkiem jest subskrypcja newslettera.

Istnieją także inne warunki, które należy spełnić do aktywacji nagród. Poniżej sprawdzimy najczęstsze:

 1. Podanie kody bonusowego. Aby aktywować bonus powitalny Betclic czy cashback, gracz musi podać kod promocyjny w trakcie rejestracji. Jeśli kod bonusowy nie został podany, nagroda nie zostanie dodane do konta głównego typera.
 2. Dokonanie depozytu. Chcę otrzymać bonus powitalny, ale nie wiem co mam zrobić. To częste pytanie od nowych graczy. Wszystko, co musi zrobić nowy klient portalu, aby aktywować bonus startowy Betclic, to doładować swoje konto.
 3. Aktywacja poczty elektronicznej. To jeszcze jedna ważna kwestia, która jest niezbędna do aktywacji bonusów startowych.
 4. Obstawienie kuponu. Chodzi tu również o ilość zdarzeń na kuponie. Jak w przypadku z bonusem Multi+ wysokość wygranej zależy od ilości obstawionych spotkań na jednym kuponie.
 5. Kursy bukmacherskie. Warto też pamiętać o kursach podczas obstawiania zakładów. Szczególną uwagę należy zwrócić na minimalny wskaźnik kursu, niezbędny do aktywacji promocji.

To tylko niektóre warunki, które obowiązują w Betclic. Przed rejestracją i dokonaniem depozytu warto sprawdzić zasady uruchomienia bonusów na oficjalnej stronie bukmachera.

Bonusy Betclic – jak korzystać

Korzystanie z bonusów zależy od rodzaju nagrody. Nagroda powitalna możemy wydać na obstawienie kuponów z odpowiednim kursem. Kody bonusowe należy podawać podczas rejestracji czy dokonaniu depozytu. Opcja cashout jest dostępna podczas trwania wydarzenia. Jeśli chodzi o cashback, to nagrodę można aktywować tylko w przypadku obstawienia kuponu na kwotę ponad 625 PLN. Promocja super Kursy oferuje graczom podwyższone kursy na dowolne wydarzenia każdego dnia.

Każda inna promocja ma swoje warunki wykorzystania. Często w ofercie operatora pojawiają się okresowe promocje. Niektóre bonusy można wydać tylko na konkretne dyscypliny. Najlepszym rozwiązaniem dla graczy stanie się sprawdzenia Regulaminu bonusowego każdej odrębnej nagrody przed aktywacją profitów.

4.6/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Odbieram bonus

Jak wypłacić środki bonusowe

Betclic jak wypłacić pieniądze? Po spełnieniu niezbędnych warunków premia trafia na konto bonusowe gracza. Jednak klient serwisu nie może od razu wypłacić nagrody z rachunku. Przed zleceniem wypłaty należy spełnić pewne warunki.

Warunki obrotu

Przede wszystkim chodzi o warunki obrotu bonusem. Oznacza to, że otrzymane środki należy wydać na obstawianie zakładów. Ponadto bukmacher stawia przed klientami dodatkowe wymagania dotyczące kursów bukmacherskich i ilości wydarzeń sportowych. Czas na spełnienie warunków jest ograniczony. Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione, bonus będzie anulowany. Obrócić bonus należy w ciągu kilku dni od chwili otrzymania.

Czas wypłaty bonusu

Po spełnieniu tych warunków gracz może zlecić wypłatę salda bonusowego. Wypłata bonusu Betclic odbywa się bardzo szybki. Należy przejść do sekcji Płatności i wybrać dowolną metodę. Czas realizacji przelewu zależy od wybranego sposobu płatności.

Sposoby wypłaty pieniędzy

Do dyspozycji użytkowników platformy jest ogromna ilość błyskawicznych i bezpiecznych metod płatności, które gwarantują graczom wygodne obstawianie sportów wirtualnych i innych dyscyplin oraz bezproblemową wypłatę bonusów.

Betclic bonus jak wypłacić? Operator ma do zaoferowanie poniższe sposoby płatności:

 • karty (Visa, Maestro, MasterCard);
 • portfele elektroniczne (Neteller, ecoPayz, PayPal);
 • przelewy bankowe (standardowy i natychmiastowy).

Co ważne możemy również wypłacić pieniędzy za pomocą wspomnianych metod przy użyciu aplikacji mobilnej, która zapewnia graczom szybkość i wygodę. W zależności wybranej metody na przelew poczekamy od kilku godzin do kilku dni roboczych. Najszybszym sposobem wypłaty jest portfel elektroniczny.

Bonusy w Betclic – podsumowanie

Aby uzyskać bonus w Betclic, nie musimy spełniać wielu formalności. Nagrody są przekazywane na konto gracza tuż po otworzeniu konta. Warto podkreślić, że nagrody bonusowe czekają na graczy na każdym etapie zabawy. Wystarczy zasilić saldo depozytowe, a będziemy cieszyć się atrakcyjnymi profitami.

Zarówno nowi gracze, jak i stali użytkownicy mogą cieszyć się zachwycającymi promocjami. Należy jednak zawsze pamiętać warunkach bonusowych, które należy spełnić do otrzymania nagród. Ważne są również warunki niezbędne do wypłaty wygranej. Jednak nie są one trudne do spełnienia i potrzebują tylko minimum formalności.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.