PZBuk bonus startowy i inne nagrody operatora hazardowego


Operator PZBuk ma do zaoferowania niecodzienny program bonusowy, który z pewnością spodoba się nawet najwybredniejszym klientom witryny. PZBuk bonus zawiera mnóstwo atrakcyjnych bonusów powitalnych i nagród dla stałych graczy. Oprócz zwykłych profitów na start legalny polski bukmacher PZBuk proponuje graczom kilka innych unikalnych benefitów.

Operator ten jest znany w RP od niedawna i prowadzi działalność hazardową od 2018 roku. Operator hazardowy posiada licencję Ministerstwa Finansów. Marka proponuje typerom możliwość obstawiać zakłady bukmacherskie PZBuk bez zbędnych formalności. Do dyspozycji typerów jest wiele dyscyplin sportowych. Jednak największym popytem cieszą się bonusy bukmacherskie. W dalszej części tego artykułu wyjaśnimy, jak wygląda oferta nagrodowa buka i jak można wypłacić zdobyte bonusy.

Bonus w PZBuk – jakie nagrody możemy zdobyć

Aby sprawdzić, jakie PZBuk promocje znajdują się w ofercie tego buka, warto załadować stronę witrynę i przejść do zakładki pod nazwą Promocje w prawym rogu. Ta zakładka przedstawia graczom wszystkie aktualne dane o dostępnych nagrodach bukmacherskich. W ofercie marki są nagrody dla każdego nowego gracza, jak i dla stałego użytkownika.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Poniżej przedstawiamy bonusy PZBuk, które można zdobyć po rejestracji w serwisie bukmacherskim:

 • nagroda od depozytu;
 • promocje tymczasowe;
 • Happy Hours;
 • Kombo+;
 • Sklep Gracza;
 • Zakłady Kardio;
 • program lojalnościowy;
 • promocje tymczasowe.

Poniżej opiszemy proces zdobycia dostępnych bonusów i to, jakie warunki musi spełnić gracz portalu, aby wypłacić nagrody bonusowe.

PZBuk bonus

Bonus startowy w PZBuk

Firma PZBuk ma lukratywny bonus dla nowicjuszy. PZBuk bonus powitalny jest dostępny dla osób, które rejestrują się na stronie po raz pierwszy. Głównym elementem tej promocji powitalnej od buka PZBuk, jest bonus w postaci cashbacku do 1000 PLN i freebet 50 PLN. Ponadto typerzy mogą uruchomić codzienny bonus Cashback w formie freebetu. Poniżej opiszemy, jak działa PZBuk bonus na start. Należy pamiętać, że aby wypłacić bonus, należy spełnić pewne wymagania obrotu. Jednak minimalny depozyt nie jest wymagany przy tym bonusie.

W ofercie bukmachera nie ma klasycznego bonusu od pierwszego lub drugiego depozytu. Dla nowych klientów bonus PZBuk jest dostępny, przy rejestracji i obstawianiu zakładu z kursem minimalnym. Możemy również podać promo kod w trakcie rejestracji, co zwiększa inne nagrody. Zdecydowanie jest to lepsza opcja niż bonus od pierwszej czy drugiej wpłaty.

Bonus cashback w PZBuk

Aby uzyskać bonus startowy PZBuk w postaci cashbacku, należy obstawić wielokrotna stawka z kursem minimalnym 1.4. Wysokość zwrotu waha się od 100 do 1000 PLN. Zwrot stawki będzie dostępny w formie freebetu i można go od razu wykorzystać na obstawianie zakładów. PZBuk cashback wynosi 12%.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Bonus freebet

Do uzyskania nagrody w postaci freebet należy postawić zakład wielokrotny z min. kursem ciekawe, wygrane z tego bonusu nie podlega warunkom obrotów i może być od razu wypłacona na konto gracza. Zakład bez ryzyka to najbardziej zachęcająca nagroda w tej witrynie.

Bonus na start bukmacher w postaci zakładu bez ryzyka stanowi 50 złotych. Otrzymane pieniądze typer może przeznaczyć tylko na określone wydarzenia z sekcji Zakłady lub Zakłady live. Obstawiając zakłady bukmacherskie z tej sekcji, możemy uzyskać spore wygrane. W witrynie dostępna jest również możliwość aktywacji opcji cashout i wiele innych interesujących profitów.

PZBuk cashback 12

Kod promocyjny PZBuk – gdzie znaleźć

Nowi gracze serwisu hazardowego mogą dostać PZBuk kod bonusowy, który daje fanom zabawy multihazardowej wiele dodatkowych bonusów. Promo kody można znaleźć w sekcji promocji na oficjalnej w serwisie bukmachera. Choć kod promocyjny może pojawiać się w ofercie firmy okresowo, niektóre kody są niezbędne do uruchomienia stałych profitów. Kod promocyjny tego portalu można natrafić na platformach partnerskich w sieci. Wszystkie nagrody uzyskane z kodów podlegają pewnym warunkom obrotu.

Są dwa sposoby na uaktywnienie profitów za pomocą promo kodów:

 1. Podczas założenia profilu osobistego. Kod bonusu PZBuk jest podawany w odpowiedniej komórce w trakcie wypełnienia wniosku informacyjnego.
 2. Podczas złożenia depozytu. Promo kod trzeba podać podczas wpłaty depozytu.

Należy wiedzieć o tym, PZBuk gdzie wpisać kod podczas rejestracji lub dokonania wpłaty. Komórka do wpisania promo kodu jest dobrze widoczna w trakcie złożenia depozytu czy założenia profilu gracza. Promo kody można natrafić w witrynach partnerskich lub tematycznych lub bezpośrednio na oficjalnej witrynie firmy. Mogą być one również wysłane do graczy drogą mailową na warunkach promocji indywidualnych. Nagrody z kodów są zaliczane na konto bonusowe typera natychmiastowo.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Funkcja cashout w PZBuk

Typując zakłady live, a także zakłady przedmeczowe typer może skorzystać z korzystnej opcji cashout. Funkcja ta oznacza, że klient może zamknąć wytypowany bilet przed zakończeniem wydarzenia sportowego. Promocja ta obejmuje zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane kupony. Gracz może łatwo obstawiać PZBuk zakład bez ryzyka także w tej sytuacji, jeżeli kwota cashoutu jest niższa od sumy postawionej stawki, za jaki był wydany zakład.

Bonus Happy Hours

Oto jakie jeszcze legalni bukmacherzy bonusy czekają na użytkowników witryny. Oferta Happy Hours polega na tym, że bukmacher podwaja zakłady gracza za aktywność w serwisie. Promocja skierowana jest głównie do stałych graczy. Wszystko, co należy zrobić, to zapisać się do promocji i regularnie obstawiać zakłady w serwisie. Uzyskane punkty można wymienić na dodatkowe nagrody.

PZBuk happy hours

Bonus Kombo+

Legalny bukmacher oferuje użytkownikom nową, powiększoną promocje. Możemy uzyskać powiększoną wygraną nawet o 100%, w przypadku obstawiania zakładów wielokrotnych. Należy w tym celem połączyć kilka dyscyplin na jednym kuponie Niestety opcja cash out i PZBuk zakład bez ryzyka jest jeszcze dostępna w tym serwisie. Wszystkie bonus PZBuk zasady dotyczące tego i innych nagród można sprawdzić w sekcji Promocje.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Sklep Gracza

Zbieraj punkty za aktywne typowanie zakładów na stronie i zamień je na atrakcyjny bonus, darmowe stawki i inne nagrody. Każdy typer otrzymuje punkty lojalnościowe za następujące aktywności w serwisie:

 1. Rejestracja profilu: 600 punktów. Każdy nowy klient po zweryfikowaniu swojego konta (e-mailu i telefonu) otrzymuje na początek bonus w postaci 600 punktów.
 2. Codzienne zalogowanie się do konta gracza: 25 punktów. Punkty za aktywność przyznawane graczom są tylko za pierwsze logowanie do profilu w danym dniu.
 3. Zatwierdzone dokumenty: 500 punktów. Każdy zatwierdzony przez Biuro Obsługi Klienta dokument daje graczom 500 punktów.
 4. Wpłata: 1 punkt za 1 PLN. Gracz otrzymuje dodatkowe punkty, gdy dokona wpłaty na konto w serwisie. Za każdy wpłacony 1 złoty gracz dostanie 1 punkt.

Zakłady Kardio

Jak korzystać z promocji Zakłady Kardio? Poniżej podajemy krótką instrukcję:

 1. Zaloguj się na swój profil przez aplikację mobilną firmy lub za pomocą strony mobilnej.
 2. Wybierz opcję o nazwie Kardio (z małym obrazem kardiogramu) i czas, w którym zostanie strzelona następna bramka.
 3. Postawiona stawka zostaje podzielona na 3 przedziały okresowe, każdy z nich to coraz większa nagroda.

PZBuk kod bonuswy maj 2023

Bonus w serwisie PZBuk – jak uzyskać

Choć PZBuk bonus bez depozytu nie jest dostępny w witrynie, firma udostępnia graczom inne atrakcyjne profity. W dalszych akapitach dokładnie opiszemy, na co mogą liczyć gracze serwisu. Przede wszystkim do uzyskania nagród jest niezbędna opłata na konto gracza. Ponadto każdy użytkownik witryny musi założyć konto na platformie i potwierdzić swoje dane kontaktowe i osobowe. Konieczne może być zapisanie się do listy marketingowej firany.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated
Graj teraz

Istnieje też wiele innych warunków, które musi spełnić każdy użytkownik, mający zamiar skorzystać z nagród startowych. Oto podstawowe warunki:

 1. Wpisanie promo kodu. Aby zdobyć bonus powitalny PZBuk czy uzyskać cashback, typer musi podać specjalny promo kod w trakcie rejestracji profilu. Jeżeli kod bonusowy nie został podany przez typera, nagroda nie zostanie dodana do konta głównego klienta.
 2. Złożenie wpłaty na konto. Jeśli chcemy otrzymać bonus powitalny, ale nie wiemy, co w tym przypadku należy zrobić, to teraz powiemy. Wszystko, co musi zrobić nowicjusz, aby zgarnąć bonus startowy PZBuk, to doładować swoje konto depozytowe.
 3. Aktywacja poczty elektronicznej. W tym celu należy kliknąć specjalny lin na poczcie mailowej typera.
 4. Postawienie stawki na sporty. Chodzi tu także o ilości imprez na wytypowanym bilecie i minimalny kurs na wydarzenie.
 5. Kursy bukmachera. Musimy zawsze pamiętać o kursach w trakcie obstawiania kuponów. Szczególną uwagę zalecamy zwrócić na min. wysokość kursu na kuponie, niezbędną do uruchomienia bonusu. W ofercie firmy można także znaleźć promocje Mega Kurs, która oferuje graczom podwyższone kursy.

To najważniejsze wymagania, które obowiązują w witrynie PZBuk. Przed otworzeniem konta użytkownika i złożeniem depozytu warto też sprawdzić inne istotne zasady uruchomienia nagród na oficjalnej stronie www PZBuk.

Jak wypłacić bonus z PZBuk

Poniżej opiszemy PZBuk jak wypłacić pieniądze. Nagroda zostaje naliczane na konto typera tylko po spełnieniu wymaganych warunków. Zanim warunki obrotowe nie zostaną spełnione, gracz nie może wypłacić bonus z konta. O jakie dokładnie warunki chodzi? Najważniejszym jest warunek obrotu bonusem. Zdobyte nagrody bonusowe należy wydać na obstawianie innych zakładów. Obrócić bonus musimy w ciągu kilku dni od momentu zdobycia. Po spełnieniu tych wymagań gracz może dokonać wypłaty salda bonusowego.

Buk zapewnia typerom profesjonalne wsparcie fachowych pracowników na każdym kroku typowania sportów na stronie swojej witryny: od doładowania własnego konta depozytowego do PZBuk wypłata bonusu. Do tego klient może spodziewać się specjalnych bonusów: upominków, zawody, turnieje, profitów urodzinowych, punkty lojalnościowe.

Dostępne systemy płatnicze

Wypłata bonusu PZBuk jest bardzo szybką procedurą. Operator hazardowy ma do zaoferowanie następujące systemy płatności i zasilenia salda depozytowego:

 • karty kredytowe;
 • przelewy bankowe;
 • e-portfele.

Warto przypomnieć, że bukmacher pobiera podatek od stawki w wysokości 12%. W razie zdobycia sumy powyżej 2280 PLN obowiązuje podatek od zdobytej wygranej w wysokości 10%.

PZBuk bonus jak wypłacić? Metod wpłat w firmie jest więcej niż wypłat. Możemy dokonać wpłaty na rachunek wirtualne gracza za pomocą BLIK, Neteller, ecoPayz, PayPal, Paysafecard, Skrill. Operator wprowadził do swojej oferty opcję wypłaty za pośrednictwem systemów DotPay i Przelewy24. Dzięki tym systemom środki na konto osobiste typera mogą trafić nawet w kilku minut.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.