PZBuk kod promocyjny i inne bonusy operatora – jak aktywować nagrody

Zaktualizowano: 30 maja, 2022 | Author: Zbigniew Biernacki

W tym artykule wyjaśnimy, czym są promo kody. PZBuk kod promocyjny to kombinacja alfanumeryczna, którą należy podawać podczas rejestracji na stronie operatora lub złożenia depozytu w celu uzyskania dodatkowych bonusów. W ten sposób hazardzista potwierdza udział w konkretnej promocji bukmachera: nagroda od doładowania konta, zakład bez ryzyka, cashback, bonus bez depozytu. Zwykle nowi gracze podają kody promocyjne podczas rejestracji, natomiast ci, którzy mają konto na platformie, mogą to zrobić po zalogowaniu się do profilu.

Dalej opiszemy niezbędne informacje, które są ważne podczas aktywacji i kodu promocyjnego na stronie tego bukmachera. Wyjaśnimy, jak stosować kod promocyjny PZBuk. Ogólne warunki użycia kodu są bardzo prosty: wystarczy znać aktualny kod promocyjny i podać go w specjalnym miejscu we wniosku na stronie internetowej operatora hazardowego podczas założenia konta albo podczas dokonania wpłaty. PZBuk promocje, bonusy na start, konkursy – wszystko to jest dostępne w PZBuk nie tylko z promo kodem, ale dla wszystkich klientów firmy, którzy mogą wziąć w nich udział.

Jak działa kod promocyjny w PZBuk

W 2021 r. RP mogła stracić ponad 600 mln złotych z nieodprowadzonych przez marki hazardowe i gracze podatków. Co istotne, buk PZBuk posiada odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie stawek na sporty i sprawienie działalności hazardowej i zawsze odprowadza obowiązkowe podatki w ustalonym okresie. Ponadto, operator oferuje swoim użytkownikom tylko zweryfikowane promocje t na zagranie, w tym też kod promocyjny.

Co ciekawe, kody promocyjne może być wykorzystany nie tylko przez operatorów hazardowych. Warto zaznaczyć, że kody bonusowe i mogą być wykorzystane podczas zakupu w sklepie internetowym i dają klientom dodatkowe zniżki. Kod promocyjny w PZbuk działa w podobny sposób, choć są ważne różnice. Przede wszystkim, PZBuk kod promocyjny może być podany tylko podczas otworzenia konta bukmacherskiego w witrynie lub doładowania rachunku.

Po drugie, kody promocyjne oferowane przez PZBuk jest promocją ściśle związaną z nagrodą dla nowych klientów. Ten bonus startowy jest proponowany wszystkim nowym graczom (niezależnie od tego, czy podali kod promocyjny PZBuk, czy nie), a kod PZBuk może sprawić, że gracze otrzymają dodatkowy bonus.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated

PZBuk promocje

Oferta bonusów bukmacherskich

Na początek PZBuk proponuje graczom niecodzienne benefity startowe w postaci premii, cashbacku i freebetów. Ale to nie wszystkie PZBuk bonusy. Na graczy czekają także inne nagrody:

 • kody promocyjne;
 • nagroda od depozytu;
 • promocje tymczasowe;
 • Happy Hours;
 • Kombo+;
 • program lojalnościowy.

W dalszej części tekstu przyjrzymy się bliżej tym profitom i szczegółowo opiszemy warunki zgarnięcia nagród.

Bonus powitalny

W pakiecie powitalnym znajdziemy dwa bonusy. Nie jest to standardowa oferta, ponieważ PZBuk bonus powitalny daje graczom możliwość uzyskania aż 1525 PLN:

 1. Cashback. Typując zakłady z kursem 1.4, możemy liczyć na PZBuk cashback do kwoty 1000 złotych. Bonus jest przydzielany w postaci freebetu. Aby uzyskać bonus, typer musi dokonać wpłaty na kwotę 20 złotych. Podczas dokonania depozytu należy użyć kodu bonusowego od PZBuk.
 2. Bonus PZBuk w postaci freebetu wynosi 50. Do zdobycia nagrody gracz musi wyrazić zgodę marketingową i dokonać weryfikacji konta. Bonus ma wymóg obrotu.

Więcej informacji na temat tych nagród sprawdzimy w sekcji Promocje. Zaleca się zapoznać się z Regulaminem promocyjnym każdej odrębnej nagrody. Do tego, na graczy czeka wiele innych ciekawych benefitów.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated

PZBuk oferta na startu

Happy Hours

PZBuk oferta polega na tym, że bukmacher podwaja zakłady gracza za aktywność w serwisie. Promocja skierowana jest głównie do stałych graczy. Wszystko, co należy zrobić, to zapisać się do promocji i regularnie obstawiać zakłady na stronie. Uzyskane punkty można wymienić na dodatkowe nagrody.

Kombo+

Legalny bukmacher oferuje użytkownikom nową, powiększoną promocje. Możemy uzyskać powiększoną wygraną nawet o 100%, w przypadku obstawiania zakładów wielokrotnych. Należy w tym celem połączyć kilka dyscyplin na jednym kuponie Niestety opcja cash out i PZBuk zakład bez ryzyka jest jeszcze dostępna w tym serwisie.

Kody promocyjne PZBuk – gdzie znaleźć

Nowi gracze witryny hazardowej mogą zgarnąć kod bonusu PZBuk, który gwarantuje zaliczenie na konto dodatkowych profitów. Kody promocyjne można znaleźć na oficjalnej witrynie bukmachera. Warto zaznaczyć, że niektóre promocyjne kody są stałe, a inne pojawiają się w ofercie bukmachera okresowo. Kody promocyjne tego operatora można również znaleźć na portalach tematycznych lub partnerskich serwisu. Istotnym elementem jest to, że wszystkie nagrody uzyskane z bonusu z kodów bonusowych podlegają warunków obrotu.

Jak aktywować kod promocyjny

Kody bonusowe w PZBuk można wykorzystać w 2 sytuacjach:

 1. W trakcie rejestracji użytkownika w serwisie bukmacherskim na stronie buka. Typer musi wpisać kod promocyjny w stosownym polu w trakcie wypełnienia wniosku rejestracyjnego.
 2. Podczas doładowania rachunku typera. Musimy wpisać PZBuk kod promocyjny w trakcie realizacji wpłaty na rachunek depozytowy klienta.

Czyli, aby zdobyć PZBuk kod bonusowy, należy założyć konto użytkownika, dokonać wpłaty na rachunek klienta i poczekać na zaliczenie dodatkowych benefitów.

PZBuk cashback

Rodzaje kodów promocyjnych

Obecnie dostępnych jest kilka rodzajów kodów promocyjnych u legalnych buków. Można je podzielić na kody powitalne, kody lojalnościowe i kody polecające. Poniżej omówimy szczegółowo każdy z typów.

Do rejestracji

Są to kod rejestracji bukmachera, które wprowadza się podczas procesu zakładania konta. Z reguły po aktywacji bonus jest zapisywany na koncie klienta, który musi go wypłacić po spełnieniu szeregu warunków określonych na stronie internetowej zakładu. Jednym z nich jest limit czasowy. Bonusy uzyskane za pomocą kodów promocyjnych bukmachera ulegają wypaleniu w ciągu 30 dni lub w innym terminie.

W dniu urodzin

Takie kody promocyjne dla zakładów na żywo i przedmeczowych stanowią zachętę do lojalności klientów. Podczas procesu weryfikacji konta gracze podają swoją datę urodzenia, a w tym dniu mogą otrzymać kody bonusowe na określoną kwotę. Klienci są również powiadamiani e-mailem lub SMS-em, co sprawia, że wiele osób decyduje się na powrót do obstawiania PZBuk zakłady bukmacherskie po długiej przerwie.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated

Referalny

Są to zupełnie inny kod promocyjny bukmacherki. Zazwyczaj takie kody są umieszczane w profilu osobistym i użytkownik nie musi ich nigdzie wpisywać. Wręcz przeciwnie, aby wziąć udział w promocji, należy wysłać kody promocyjne do kolegi lub umieścić go w Internecie. Zarówno osoba polecona, która dokonała pierwszej wpłaty, jak i klient, który podzielił się tą informacją, otrzymują w tym przypadku bonus.

Jak uzyskać kod promocyjny

Kod promocyjny bukmacherów dla zakładów bukmacherskich jest dziś dystrybuowane przez partnerów reklamowych zakładów, którymi są stacje telewizyjne, serwisy internetowe lub wideoblogerzy. Są one również agregowane przez wyspecjalizowane strony internetowe oferujące darmowe zakłady po aktywacji kodu.

Jak używać

Aby skorzystać z kodu promocyjnego podczas rejestracji, wystarczy wpisać go w odpowiednie pole i kliknąć przycisk OK. Interfejs aktywacyjny jest dostępny zarówno na oficjalnej stronie internetowej, jak i w aplikacji bukmachera. To samo dotyczy kodów urodzinowych. Kody promocyjne polecające należy jednak rozpowszechniać niezależnie, zachęcając innych użytkowników do rejestracji przy ich użyciu.

Jak działają kody promocyjne

Zanim uaktywnić kody promocyjne, trzeba wiedzieć o kilku podstawowych cechach kodów:

 1. Kod promocyjny można uaktywnić 1 raz.
 2. Kod promocyjny dobrze działa na komputerach i laptopach, jak i w aplikacji mobilnej.
 3. Kod promocyjny ma pewne ograniczenia w czasie.
 4. Nagrody zdobyte z promocyjny kodów podlegają wymaganiom obrotowym.
 5. Kody bonusowe zakazano jest łączyć ze sobą.

Co ważne, kod często daje graczom PZBuk bonus bez depozytu i inne nagrody w postaci freebetów, cashbacku, bonus od pierwszego zakładu. Aktywacja kodów bonusu jest też dostępna z gadżetu. W celu startowania nagród na urządzeniach komórkowych należy zainstalować program mobilny. Możemy załadować soft na oficjalnej witrynie operatora PZBuk.

Warto nadmienić, że PZBuk kody promocyjne są całkiem bezpłatne. W celu zgarnięcia niektórych kodów typer musi spełnić określone wymagania. Niektóre profity są udostępniane tylko dla stałych i regularnych typerów, którzy od dłuższego czasu typują zakłady na portalu buka.

PZBuk happy hours

Kody promocyjne – ważne zasady aktywacji

Bukmacher korzystają z wielu schematów dystrybucji i aktywacji PZBuk kod promocyjny 2021.

 1. Promocja. Kombinacja znaków dla pakietu promocyjnego jest zwykle publikowana w materiałach promocyjnych buka.
 2. Wiadomość informacyjna. Dotychczasowi użytkownicy bukmachera mogą też otrzymywać dane o promocjach marki drogą elektroniczną lub za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.
 3. Programy partnerskie. Kod promocyjny w promocjach polecających jest udzielany przez użytkowników firmy, jak również przez specjalne blogi i witryny, uczestniczące w programach partnerskich bukmachera.

Jeśli kod promocyjny bukmachera nie aktywuje się, a użytkownik widzi na ekranie komunikat o błędzie, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest sprawdzenie, czy liczby i litery zostały wpisane poprawnie. Możliwe jest również, że kodu promocyjnego PZBuk stracił ważność – w takim przypadku problem można rozwiązać jedynie poprzez uzyskanie alternatywnego kodu. Jest to szczególnie częste w przypadku kodów promocyjnych umieszczanych przez blogerów wideo i serwisy agregujące.

Gdzie można wykorzystać profity z promo kodów

Nagrody zdobyte z promo kodów możemy wydać na dowolne rozgrywki hazardowe w serwisie bukmachera. Możemy wytypować kupony PZBuk, typować ulubione dyscypliny sportowe, sporty wirtualne czy obstawiać zakłady w trybie live. Wypłata wygranych kosztów jest możliwa tylko po spełnieniu warunków obrotu. Dzięki atrakcyjnym bonusem uzyskanie PZBuk wygrane kupony jest łatwe.

4.5/5
Bonus
Offer Activated
Offer Activated

Ponadto, kod promocyjny zakładów to często bonusy za zapisanie się do gry, które klient musi spełnić. Na przykład, gracz jest proszony o postawienie 10 zakładów o kursie co najmniej 2.0 na łączną kwotę 10-krotności kwoty bonusu. Oczywiście, w takim przypadku szansa na wygraną maleje, a bukmacher najprawdopodobniej pozostanie na minusie.

Wnioski

Należy przypomnieć, że legalny serwis hazardowy PZBuk ma zezwolenie i licencję Ministerstwa Finansów i gwarantuje typerom całkowite bezpieczeństwo w trakcie korzystania z usług operatora. Kod promocyjny u bukmacherów jest nie tylko miłym bonusem dla klienta, ale także stanowią pewną korzyść dla samej firmy bukmacherskiej. Faktem jest, że wielu użytkowników boi się zarejestrować na stronie internetowej firmy i zainwestować własne pieniądze w zakłady sportowe. Kod promocyjny częściowo rozwiązują ten problem, zachęcając klientów do założenia konta na stronie www PZBuk.

Zbigniew Biernacki
Zbigniew jest ekspertem od zakładów sportowych, który zna się na rzeczy. Umiejętności Johna wykraczają poza samo wybieranie zwycięzców; ma również dogłębną wiedzę na temat rynku zakładów i wie, jak wykorzystać korzystne kursy. Zbigniew jest prawdziwym profesjonalistą w zakładach bukmacherskich, a jego porady są bardzo poszukiwane zarówno przez przypadkowych, jak i doświadczonych graczy sportowych.